İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adminler size sesleniyorum !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admin sana sesleniyorum !

İyinet admin sana sesleniyorum. Bu bayrak uğruna yüzbinlerce şehit verildi. Senin umrunda olmayabilir ama bizim umrumuzda.

H

hibrahim

Misafir
Ovetto konuyu bilmiyormusun yoksa dalgamı geçiyorsun? ayırt edemedim ama bilmiyorsan kısaca anlatayaım
http://www.welatparez.com/tr/kampanya/bayrak/
adresten turk bayrağını yakma çağrısında bulunuluyordu bizde burda onu tartışyıorduk ve neler yapılabilir onu konuşyurodukki biri başlığı sildi!!!

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet iyinet admini bizim açtığımız "bayrağımızı yakan" siteyi şikayet edince rahatsız olmuş forumu sildi. Burdan tekrar kınıyorum.

H

hitmp3tr_com

Misafir
o başlığı silen soysuzun.......... artık aklınıza gelen şeyleri o noktaya kendiniz koyun.

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ovetto ben sana ö.m attım niye cvp vermdin konu hakkında bilgin var yanlız bizimle dalga geçme.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Vay o.c.lari o ne bicim site oyle. ben konuyu hic gormedim, silen arkadasinda bir gerekcesi vardir elbet.

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Var Irkçilik Yapiyormuşuz (!)

H

hibrahim

Misafir
işte o yuzden tepkimiz böyle ovetto birisi isldi ve bunun bence hiçbir mantıklı açıklaması olamaz.. ben o başlığı silenin TURKLUĞUNDEN şüphe ederim

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes Herşeyin Farkinda. şu Anda Iyinet Gözümde O Sitenden Farki Kalmadi !

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
ne diyorsun kardesim sen? gormedim konuyu diyorum, ben bugune kadar forumda konu silmemisim bunumu silicem? sinirlerim tepemde zaten

H

hitmp3tr_com

Misafir
benimde burada soysuz bir mod var ve o atılmadıkça ben iyinet forumunda kalamam

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Sana ö.m Attim Neden Cvp Vermedin O Zaman Cvp Verseydin Ben Sana Konuyu Açiklayabilirdim. Işin şaşitrici Tarafi Hiç Bir Admin Cevap Vermedi

S

SempatiX

Misafir
Simdi tepkimizin nedeni anlasildi sanirim... Keske bunu Türk Bayragi altinda güvenle yasayan ama bu bayraga serefsizlik eden bir avuç kansiz da anlasan...

S

SempatiX

Misafir
Ovetto kardes sen bakabilir misin kimin sildigine ? tr.st bir kere bakilabildigini söylemisti... bakarsan sevinirim...

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Ben bu konuyu gördüm özel mesajınıda daha yeni gördüm. Admin dediğin forum sahibi tek kişi, ben yöneticiyim.

H

hitmp3tr_com

Misafir
ulan bu ırkçılıksa en fazla yapan benim varmı banlayın beni forumdan bu memlekette eğer imkanım olsa 1 tane kürtçü bırakmam

kürtçüysen türkiyeyi terketsin veya gelirsin savaşalım alabiliyosa alsın 1 karış toprak.

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam Sözüm Sana Değil Iyinet Adminine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi