İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adminler size sesleniyorum !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşlar o soysuz mod banlanana kadar bu forumdan ayrılıyorum

hepinizide mesaj yazmamaya davet ediyorum forumu takip edelim admin o modu banlamadan foruma katkı sağlamamaya davet ediyorum hepinizi.

iyi geceler.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
+46 42 57500 numarali telefon bu siteyi barindiran merkezin numarasi, once ben arayip konuscam sonra sirayla arayalim

H

hitmp3tr_com

Misafir
demek bunu yapan admin

evet öyleyse yapılacak şey belli ben forumla ilişkimi kesiyorum artık yokum
beni seven ve milletini seven herkese teşekkürler.

dialere destek verdiği için toplistten sitemi çekmiştim. şimdide pkk ya verdiği destekten dolayı forumdan çekiliyorum.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
katalancamı ne birşeyler dedi kadın otomatik heralde ordada gece

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin Numarasindan Banane Türk Bayrağina Hakaret Eden Siteyi Bide Muhattap Alip Konuşcam. Admininizi Korumayin Lütfen

H

hibrahim

Misafir
yasadısı olaylara tesvik mi? polismi geldi kapıya o zaman heking forumlarıda kapansın 7 sene boyunca o kadar şikayet olmasına rağmen wardom.org u kapatamadılar iyinetimi kapatacakalr bayrağa syagızılık yapanalrı tartıştık diye?

H

hitmp3tr_com

Misafir
kusura bakma ama konuyu anlamadan neden siliyo demek artık kafasına göre konu siliyo

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ovetto' Alıntı:
hitmp3tr yanlislikla konuyu anlamadan silmistir.
BEN YAZDIĞIMI BİLİRİM. BEN YAZI OLARAK BU SİTENİN TÜRK BAYRAĞINA HAKARET ETTİĞİNİ VE hekLENMESİ GEREKTİĞİNİ YAZDIM. BUNDA IRKÇILIK NERDE !

H

hibrahim

Misafir
valla hala kapatmadım başlığın olduğu sayfayı tek tek screen shot alır yolalrım!!!

O

ozdemir

Misafir
hitmp3tr_com' Alıntı:
ulan bu ırkçılıksa en fazla yapan benim varmı banlayın beni forumdan bu memlekette eğer imkanım olsa 1 tane kürtçü bırakmam

kürtçüysen türkiyeyi terketsin veya gelirsin savaşalım alabiliyosa alsın 1 karış toprak.

Merhabalar,
Ilk oncelikle bende sizler gibi bu bayrak yakma olayini kiniyorum. Bu olayi kurtculuk olarak degil PKKcilar olarak degerlendirmek daha iyi olur sanirim. Emim ki hepimizin ailesinde az da olsa kurt olan birisi vardir. Saysen benim annem kurt ve doguda bir kere bulunmama ragmen gozlemlediklerim ve anlatilan sudurki bu olaylari yapanlar turkiye nin bolunmesini isteyen PKK yanlilaridir. Bir gurup yuzunden bir butunu suclamamak gerek bence. Bir dusunecek olur isek, Turkiye de tahminimce 20 milyon kurt yasamakta. Bunun sadece ve sadece %1 biri nevruz dedikleri olayi kutlamakta ve ben yari bir kurt olarak bu nevruzu kutlayanlari diger kurtlerden ayirt tutmaktayim. Sizler gibi doguda yasayan kurtlerde bu PKK serefsizlerini Turkiye de gormemek istiyorlar ama onlarin elinden birsey gelmiyor.

Yani sonuc olarak sunu belirtmek istedim lutfen 1% lik kucuk bir gurubun yaptiklari nedeniyle tum gurubu suclamayalim.

Bence admin de forum kurallarini yapmaya calisiyordur.

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Işte şanli Türk Bayrağimiz Bazilari Rahatsiz Olabilir

H

hitmp3tr_com

Misafir
pkk dediğin kürtçüdür canım

sen kürt ile kürtçü arasındaki farkı anla önce

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
xmars, birader beni suçlar gibi konuşma. Silen ben değilim belkide konuyu okumamıştır diyorum ne bileyim. Gelsin kendi yazsın görücez. ayrıca Ben sitenin sahibinin numarasını vermedim. Datacenter numarası verdim.

dilden anlamadığım halde bi kaç tuşa bastım ingilizce not bıraktım yarın bida arıycam.

H

hibrahim

Misafir
ozdemir' Alıntı:
Merhabalar,
Ilk oncelikle bende sizler gibi bu bayrak yakma olayini kiniyorum. Bu olayi kurtculuk olarak degil PKKcilar olarak degerlendirmek daha iyi olur sanirim. Emim ki hepimizin ailesinde az da olsa kurt olan birisi vardir. Saysen benim annem kurt ve doguda bir kere bulunmama ragmen gozlemlediklerim ve anlatilan sudurki bu olaylari yapanlar turkiye nin bolunmesini isteyen PKK yanlilaridir. Bir gurup yuzunden bir butunu suclamamak gerek bence. Bir dusunecek olur isek, Turkiye de tahminimce 20 milyon kurt yasamakta. Bunun sadece ve sadece %1 biri nevruz dedikleri olayi kutlamakta ve ben yari bir kurt olarak bu nevruzu kutlayanlari diger kurtlerden ayirt tutmaktayim. Sizler gibi doguda yasayan kurtlerde bu PKK serefsizlerini Turkiye de gormemek istiyorlar ama onlarin elinden birsey gelmiyor.

Yani sonuc olarak sunu belirtmek istedim lutfen 1% lik kucuk bir gurubun yaptiklari nedeniyle tum gurubu suclamayalim.

biz hiçbir şekidle kürtlere laf atmadık ama o sitede kendilerini kürt olareak tanıtıolardı zaten!!

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozdemir' Alıntı:
Merhabalar,

SEN KİMİN DEVAMISIN 2. MESAJ KONUYA ATLAMA ADMİN SAVUNMA HELAL OLSUN :mad:

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Seni Suçlamiyorum Diyorum Sende Anlamiyorsun Herhalde Iyinet Admini Silmiş Onu Suçluyorum

O

ozdemir

Misafir
Ben hic kimsenin devamiyi ilk mesajimi tahminimce iki ay once sitede reklam bilgileri almak icin atmistim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi