İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense de fazla kazanmanın yolları..

D

duyurbeni.com

Misafir
dsgnr' Alıntı:
1. Bir web sitesi hazırlamak :)

2. Web sitenizin sabit bir içerikle güncel tutulması.

3. Sayfada anlatılan konuya veya sayfanın içeriğine göre - keyword, description ve title oluşturmak.

4. Sayfa adını ( abbas.html ) içeriğe uygun bir isim olmasını sağlamak. ( turizm_acenteleri.html = Turizm acentelerini anlatan sayfa )

5. Reklam yerleşimini sayfada göz dolduracak şekilde yapabilmek. ( kullanıcıları tıklamaya teşvik etmeden reklamama tıklamalarını istemek. )

6. <body> .... </body> arasında gerektiğince Java ve tarzı kodlama kullanmamak.

7. Sitenizin dili ne ise o dile yönelik kullanıcılar çekebilmek.

8. Ziyaretçilerinizin tamamının doğal olmasını sağlamak. yapay yolla gelen ziyaretçiden uzak kalmak.

9. Herkesin kullandığı çok kazandıran kelimeler yerine. Kendi seçeceğiniz özel kelimeler üzerine yoğunlaşmak.

10. Hileden kaçınmak ve şüphe ettiğiniz her soruyu adsense-tr ye bildirmek. ( bu sayede banlanma riskiniz düşer. )

11. ZIPPKIN ve beceriksiz_acemi ' nin yazılarını okumak.

12. Sabretmek......

--------------------------

Bu işlemler sonucunda çok iyi rakamlara ulaşabileceğinize emin olabilirsiniz. ilk ay pek birşey alamasanızda sonraki aylar düzenli ve güzel bir artış grafiğine gireceğini görürsünüz.

İnanmayanlar için bir sonuç grafiği ( bana ait değildir. yine bu işlemleri tavsiye ettiğim bir arkadaşındır. izin alınarak koyulmuştur. )

adsense7tf.gif

Bu dediklerini bu forumda bilmeyen yoktur. Asıl mesele nasıl güncel tutcaz nasıl
title- desc oluşturcaz , tabiki güclü bir codlamayla olur bunlar. Dogal hit lazım diyosun peki nasıl yapacaz bunları hit gelse zaten hiç kimsenin sorunu kalmıcak
(ing siteler için) seoyla olur ancak o da sayfa sayısı fazla olcak title-dec codla güçlendirilmiş olcak güncelleme kodla yapılcak, düşünsene kendi elinde ne kadar title veye desc sayfa yaratabilirsin taş catlasın 200 bu da seodan sana ne kadar ziyaretci getirirki , pr artması lazım nasıl artcak kolay mı 6-7 link almak ...Bunların hepsi tecrubeye, yabancı dilinize eger varsa codlama gücünüze kalmış yoksa bunları uygulayarak elinizde kocaman bir sıfır olur.Bunlar ın yanında actıgınız konuya hakim olmanız gerekiyor ki o zor yanı bu forumda dolaşan kaç kişi vardır ki ugraştıgı meslegi ya da hobisini layıkıyla bilen kulaktan doldurma bilgilerle bi yere varılmaz. O arkadaşından verdigin rakamlarda yüzdü yüz bişeyler vardır ne vardır atık orasını bilemicem

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
buda bir teknikdir.Neden illa gidipde kötüyü örnek almak gerekirki ? Bunu kim kullanmış bilemem ama işde düşdüğünüz hata burada.Neden kimse gelipde sitesinin ss ni koymuyor buraya.Biliyorlarki koydukları anda, aynı tarzdan siteler yapalım, paralar kazanalım hayalleri başlıyacak.
dsgnr örnek olması için gerçekden de çok açıklayıcı ve anlaşılır bir dilde bilgilerini paylaşmış.Bu takdikler doğru ve yararlı takdikler.Bunları izlemek varken, bu tür basit şeylere takılmak bence sadece zaman kaybıdır.Bu gösterdiğin ss Sabır maddesini ortadan kaldırmak için, sabırsızlığın bir ürünüdür bana göre.
beceriksiz_acemi herhalde beni anlamak istemiyorsun
ornek
Adsense den bir sitede gunde 200 $ kazaniyorum yazilmis ve adsense den az kazananlar basligi altinda mesaj yazilmis
Altinada bu sekilde seyler yazilmis
*********Sabır Gerektiren Yöntem*********

* kendinize bir konu seçin mesela travel konusu,

* konu ile ilgili domainler satın alın ve bunlardan bir iki tanesine ağırlık verin ve bu domainleri seçerken ilgili keywordlerin geçiyor olmasına özen gösterin.

* siteyi açar açmaz direk anasayfadan link alan en az 3-4 tane link sayfası oluşturun, bunlar ilerde pr nizi kuvvetlendirmek için çok lazım olacak.

* seo konusunda bilgi edinin ve sitenin seo friendly olmasına özen gösterin

* siteniz için asıl önemli olan keywordleri spam yapmadan, title, h1, h2 etiketlerine yerleştirip bu kw leri kullanarak kaliteli bir kaç siteye de link vermeyi unutmayın.

* asıl önemli olansa aldığınız backlinklerdeki kelimeler, bu durum pr den daha önemli olmakla birlikte Pr yi de artıracaktır

* siteyi açtıktan sonra uzunca bir süre siteye herhangi bir sponsorun reklamını koymayın

* sayfa yapısına özen gösterin, etiket ve içerik oranından içeriğiniz toplam kodun %75-80 ini kadar olsun, sayfadaki gereksiz kod kalabalığı hiç te iyi olmaz.

* link değişimi yapın ama gereksiz bir sürü link barındıran sitelerle hele hele bir sayfada 50 den fazla link barındıran sitelerle link değişimine gitmeyin, zira karşılığında siz de link vereceksiniz ve istediğiniz pr ye ve ciddi backlinklere ulaşabilmek için bu tarz sitelerden bolca link almanız gerektiğinden bolca da link vermek durumunda kalıp link farm oluşturmuş olacaksınız ve arama motorları bu durumu hiç sevmez.

* bu esnada konu ile ilgili diğer sitelerinizle de mümkün olduğunca ilgilenmeye içerik geliştirmeye önem verin.

* başlangıçta sitelerinizden kendinize link vermeyin ve aynı server da host etmeyin, host ederken de işinize en çok hangi ülkenin vatandaşları geliyorsa sitenizi o ülkede host edin (mesela benim işime uk ziyaretçileri geliyor, bakınız : http://www.onlinebilet.net/webservis.gif )

* belli bir bütçe ayırın, her zaman lazım olacak

* sitenizi dmoz a ve yahoo ya kaydettirin (yahoo senelik 300 usd ama gerçekten çok işe yarıyor, eğer paranız varsa looksmart.com u ve siteniz ticari değilse zeal.com u da öneririm.)

* http://forums.digitalpoint.com gibi önemli forumlara takılın, ingilizceniz çok iyi değilse bile anlamaya gayret gösterin. zira buralardan ucuz fiyata link satın alabilir veya link exchange yapabilirisiniz.

* sabırlı olun ve en az 1 - 1,5 sene boyunca sitenizi geliştirmeye uğraşın

* belli bir ziyaretçi kitlesi oluştuğunda ve arama motorlarının gözünde siteniz biraz kaşarlanmaya başladığında, (google botun her gün sitenizi indexlemeye başlaması buna güzel bir işarettir) adsense reklamlarını koymaya başlayın.

* adsense te yüksek bir tıklama oranı alabilmek için sayfa boyutlarını ve de sayfadaki ilgi dağıtıcı materyalleri az tutun. bir sürü banner ın ve karma karışık uzun sayfaların arasında adsense reklamlarınız kaybolup gittiğinde etrafınızdakileri pop up açmakla veya hile yapmakla suçlamaya kalkmayın

* kazandıklarınızın bir bölümünü var olan sitelerinize ve yenilerine harcayın

Simdi bu mesaji yazan kisi ben gunde 1 siteden 200$ kazaniyorum ve sunlari yaparak kazaniyorum diyor
peki yaptigi sitenin su yukaridaki yazdiklari ile alakasi Varmi ??
kimsenin ne kadar kazandigi yada yaptigi beni alakadar etmez hile yapiyorsa buda beni alakadar etmez o google ile kendi arasinda
Ben ustune basa basa soyluyorum
adsenseden 1 siteden gunluk 200$ kazaniyorum diyerek altinada bu masallari yazmak yerine
benim koydugum sitede ne yapiyorsun onlari yazarsin ki diger insanlari kandirmis olmazsin

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
culpable nin bahsettiği kişi hepinizinde anlayacağı gibi benim, bu konu hakkında fazla bir açıklama yapma gereksini mi duymuyorum, zira reklam verenin cebinden haksız bir kazanç elde etmemek adına her şeyi yapıyorum.
(bilginiz olsun yukarda bahsedilen sayfanın günlük gösterimi 1 veya 2 dir, ve de yine aklınızda bulunsun "ferit dizdar <[email protected]>" veya osman mıdır nedir ismi ikisi de aynı kişi, bu heriflere içerik hazırlatacam diye 5 kuruş vermeyin. kaptırdığınız paralar bir an önce içerik bekleyen sayfalarınız sizin adınıza her zaman risk olacaktır)
+ olarak yazdılarımı okuyanlar biliyorlarki ben hiç bir zaman ortaya şu kadar kazanıyorumun havasını yapmak için çıkmadım, bildiklerimi sonuna kadar paylaşmaya çalıştım. isteyen istediği yorumu yapabilir, ben önümüzdeki bir iki hafta içinde bi kaç şey daha yazacam buraya, konu özellikle snapnames, namewinner gibi yerlerden 3 - 4 ay sonrası adına günlük minimum 30 usd kazandıracak çok ucuz domainler hakkında olacak)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr' Alıntı:
bide + olarak @culpable msn de senmisin o diye gelenler var. pls benim olmadığımıda belirtirsen sevinirim. kendimi yanlış tanıtmak istemem.
Hayir senin olmadigini zaten ilk mesajimda da belirttim kim ne yapiyorsa saniyorum kendi mesajlarini editliyecektir burayi okuduktan sonra

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yazık yaa, ölümcül insanlarının umutlarını cüzdanlarını şişirmek için kullanıyorlar, yazıklar olsun,

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
culpable nin bahsettiği kişi hepinizinde anlayacağı gibi benim, bu konu hakkında fazla bir açıklama yapma gereksini mi duymuyorum, zira reklam verenin cebinden haksız bir kazanç elde etmemek adına her şeyi yapıyorum.
(bilginiz olsun yukarda bahsedilen sayfanın günlük gösterimi 1 veya 2 dir, ve de yine aklınızda bulunsun "ferit dizdar <[email protected]>" veya osman mıdır nedir ismi ikisi de aynı kişi, bu heriflere içerik hazırlatacam diye 5 kuruş vermeyin. kaptırdığınız paralar bir an önce içerik bekleyen sayfalarınız sizin adınıza her zaman risk olacaktır)
+ olarak yazdılarımı okuyanlar biliyorlarki ben hiç bir zaman ortaya şu kadar kazanıyorumun havasını yapmak için çıkmadım, bildiklerimi sonuna kadar paylaşmaya çalıştım. isteyen istediği yorumu yapabilir, ben önümüzdeki bir iki hafta içinde bi kaç şey daha yazacam buraya, konu özellikle snapnames, namewinner gibi yerlerden 3 - 4 ay sonrası adına günlük minimum 30 usd kazandıracak çok ucuz domainler hakkında olacak)
Zipkin bilen biliyor diger siteleride :)
ben kimsenin sitesini desifre eteye calismiyorum
Diyorumki sizden ricam bu sekilde siteler yaparak kazandiginiz gunluk 100-200$ baska seyler yaparak kazanmis gibi gostermeyin digerlerine

ZIPPKIN' Alıntı:
bilginiz olsun yukarda bahsedilen sayfanın günlük gösterimi 1 veya 2 dir,
siteye 1-2 kisiden kat kat fazla girdigini benden daha iyi biliyorsun

D

duyurbeni.com

Misafir
wwwxxxyyy' Alıntı:
Yazık yaa, ölümcül insanlarının umutlarını cüzdanlarını şişirmek için kullanıyorlar, yazıklar olsun,

aynen ben bu siteden kazancagımı bilsem bile copy paste yapmam:(

ayıp bee...

D

duyurbeni.com

Misafir
ZIPPKIN' Alıntı:

ooo 1-2 hafta cok geç bugun yarın acıklada olsun bitsin , yoksa cidden bırakcam bu işleri gördügüm kdarıyla spamsız kuponsuz hilesiz para kazanmak cok zor geliyor bana:(

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet bilenler bilir, fakat yukarda yazdıklarım konusundaki problemi hala anlayabilmiş değilim, kime ne yanlış bilgi vermişiz, sizlere yukardakileri anlatarak kendimize nasıl bir rant sağlamışız ve senin bu konudaki problemin tam olarak nedir, bana bunların cevabını verirmisin?

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Aslında söylenecek çok daha fazla şey var ama bana yakışmaz, aslında bu yapılanların ötesinde buraya yazdıkları da adsense'den dürüstçe para kazanmaya çalışan insanlara "siz hiç bir şey bilmiyorsunuz" mesajı vermek ki bu yazıları okuyan insanlar doğal olarak kendilerinde bir eksiklik olduğunu düşünmüşlerdir.. Yazık, gerçekten yazık...

culpable kendi adıma teşekkür ederim sana , bu olayı ortaya çıkardığın için..

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr ben de bir şey eklemek istiyorum... Buna çoğunluğunuz ne alaka diyebilirsiniz ama bende bir sitemde tık 0 ken 2-3 tıklamaya yükseldi :)

Sayfanızın (width) genişliğinin tüm sayfayı kaplamamasına dikkat edin. Bu çok önemli bir etken... (mantığıda sayfayı izleyen göz daha az alanda sıkışıyor, göze daha güzel görünüyor ve reklamların göze çarpma ihtimali yükseliyor)

Birde (bir yerde okumuştum) yabancı ucuz banner reklamı vermek etkili oluyor. (bunun mantığı ise sitenize yabancı hit geliyor fakat gelen hitin tek niteliği yabancı olması değil. reklamlara tıklama alışkanlığı olan bir ziyaretçi ;) )

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wwwxxxyyy' Alıntı:
Aslında söylenecek çok daha fazla şey var ama bana yakışmaz, aslında bu yapılanların ötesinde buraya yazdıkları da adsense'den dürüstçe para kazanmaya çalışan insanlara "siz hiç bir şey bilmiyorsunuz" mesajı vermek ki bu yazıları okuyan insanlar doğal olarak kendilerinde bir eksiklik olduğunu düşünmüşlerdir.. Yazık, gerçekten yazık...

culpable kendi adıma teşekkür ederim sana , bu olayı ortaya çıkardığın için..
rica ederim

ZIPPKIN' Alıntı:
evet bilenler bilir, fakat yukarda yazdıklarım konusundaki problemi hala anlayabilmiş değilim, kime ne yanlış bilgi vermişiz, sizlere yukardakileri anlatarak kendimize nasıl bir rant sağlamışız ve senin bu konudaki problemin tam olarak nedir, bana bunların cevabını verirmisin?
Hicbir problemim yok basligi okuyanlar zaten ne demek istedigimi anlamistir yeter o

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
dsgnr ben de bir şey eklemek istiyorum... Buna çoğunluğunuz ne alaka diyebilirsiniz ama bende bir sitemde tık 0 ken 2-3 tıklamaya yükseldi :)

Sayfanızın (width) genişliğinin tüm sayfayı kaplamamasına dikkat edin. Bu çok önemli bir etken... (mantığıda sayfayı izleyen göz daha az alanda sıkışıyor, göze daha güzel görünüyor ve reklamların göze çarpma ihtimali yükseliyor)
bu baslikta yazmanin anlami yok ama :)
guzel bir yere deginmissin sayfaya reklam kodlarini eklerken siteye giren ziyeretcilerin kullandigi ekran ebatininda buyuk faydasi var

D

duyurbeni.com

Misafir
ZIPPKIN' Alıntı:

şöyle rant saglıyorsun , insanların zayıf yönlerini kullanıyosun . xxxx hastalıgı en tehlikeli hastalıklardan biridir . Tabiri caizze ölümcüldür( allah korusun bizleri sevdiklerimizi)... Sen gelmişsini etraftan almışsın bilgileri copy-paste ile sonra site açmışsın sana soruyorum bunu yapmaya hakkın var mı ?

Burada senin site ilk sayfada , Hekim misin sen ya da bu konuda ehil misin başka sitelerden topladıgın bilgilerle nasıl böyle bir site yapma cüretini bulursun kendinde. Konu aşk meşk iş miş değil xxxx. Bi de sayfa kaynaklı yazılardan da oluşmuyor layerle spamla iyice cıvıtmışsın olayı.

Ayrıca cok yalancısın kanıtı burda

ZIPPKIN' Alıntı:
Bilginiz olsun yukarda bahsedilen sayfanın günlük gösterimi 1 veya 2 dir

Bu site sırf "xxxx" kelimesiyle günde en aşşa 300-400 hit ceker diger aramalarla gelen hitleri siz düşünün .

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
valla şaşdım kaldım.İlk başda nickimi orada görünce birşeyleri verebildiğimi doğru yolda olduğumu sandım.ama şimdi bakdığım kaldırılmış nickle bende spamcı, hileci sınıfındayım.

Ben birşeyleri söylerken sadece deneyimlerimi yazıyorum.Bu konuya mesaj atan arkadaşlardan bir çoğuda msnemde eklidir.Elimden geldiğince anlatıyorum,soruyorum, yardımcı oluyorum ve yardım ediyorum.Bugüne kadar sitemi sölemedim,sormadım.Copy-paste içerik demişsiniz, ben sitemde copy-paste ilede para kazandım.Halada kazanıyorum.Buna kızabilecek bir delikanlıda yokdur bana göre.İçeriğimi bilmeden yanlış yaparsın diyende cahilin kara cahilidir.Benim takıldığım tek nokta var.Burada yazdıklarımızın gövde gösterisiyle ne alakası var.İsteyene çekde göstereyim.Geçen ayın Meblağsı : 62.841 dolar.Tertemiz bir paradır.5 yabancı site ile almadır.Burada bazı kişiler ( herkezi kastetmiyorum ) istiyorki bu işden para kazanmış biri gelsin;
domaini, hit kaynağını, içeriğini, takdiklerini,titlesini hatta ve hatta hostundaki tüm dosyaları versin.Nerde emek ? Ben 1 yılda sabah 5 de yatıp ölen 1 de kalkdığımı biliyorum.1 milyar maaş aldığım işi bırakdım bu iş için.Ben izlediğim yolu belirtiyorum.Ben bu parayı tek siteden kazanmadım.10 dan fazla siteden aldım.Bir sitemi sölesem nolacak ? Önemli olan izlediğim yol değilmi ?

Ben yoğurt yediğim takdiği söledim, geliştirmek ileri götürmek bunu okuyan kişinindir.Ama yine tekrarlamak istiyorum.Bu yapdıklarımız, açıklamamalarımz yetersiz yada show niteliği taşıyorsa bunu söleyin,bizlerde paylaşmayalım.Ben hile yapmasınıda biliyorum.Gerekirse onunlada kazanırım.Gelipde buraya şöle hile yapında yazmadım.Hatam nerede bana bunu sölerseniz sevinirim.Buradan beni ekleyipde kaç kişi kazancını arttırdı bunu o kişiler ve ben biliyorum.Bununla evet övünüyorum, gurur duyuyorum.Çünkü bana zamanında hiçbir türk yardım etmedi.Ama artık ben ettikçe, banada yardım geliyor.Ben sadece bu ortamı sağlamak için, en çok inandığım yerde, bilgi ve tücrebemi paylaşdım.Şimdi bunun neresi yanlış ?

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
duyurbeni.com' Alıntı:
Bu dediklerini bu forumda bilmeyen yoktur. Asıl mesele nasıl güncel tutcaz nasıl
title- desc oluşturcaz , tabiki güclü bir codlamayla olur bunlar. Dogal hit lazım diyosun peki nasıl yapacaz bunları hit gelse zaten hiç kimsenin sorunu kalmıcak
(ing siteler için) seoyla olur ancak o da sayfa sayısı fazla olcak title-dec codla güçlendirilmiş olcak güncelleme kodla yapılcak, düşünsene kendi elinde ne kadar title veye desc sayfa yaratabilirsin taş catlasın 200 bu da seodan sana ne kadar ziyaretci getirirki , pr artması lazım nasıl artcak kolay mı 6-7 link almak ...Bunların hepsi tecrubeye, yabancı dilinize eger varsa codlama gücünüze kalmış yoksa bunları uygulayarak elinizde kocaman bir sıfır olur.Bunlar ın yanında actıgınız konuya hakim olmanız gerekiyor ki o zor yanı bu forumda dolaşan kaç kişi vardır ki ugraştıgı meslegi ya da hobisini layıkıyla bilen kulaktan doldurma bilgilerle bi yere varılmaz. O arkadaşından verdigin rakamlarda yüzdü yüz bişeyler vardır ne vardır atık orasını bilemicem

duyurbeni.com arkadaşımız çok güzel bir noktaya değişmiş keywords konusunda title ve description da adsense için çok önemli mesela reklam çıkartacağım diye gidipte sohbet sitesinin açıklama ve keywords kısmına araba alsat yazılması - bir puan meta tag hazırlarken keywords kısmına sitenizle ilgili ve sitenizde yer alan kelimeleri keywords kısmına eklemeniz daha mantıklı. yani link verdiğiniz yerlerdeki kelimeler bile sizler için bir + puan demektir meta tagınızın uygun olup olmadığını http://www.widexl.com/remote/search-engines/metatag-analyzer.html bu adresten bakabilirsiniz.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
beceriksiz_acemi ile ZIPPKIN aynı kişi mi?? beceriksiz_acemi neden kendi üzerine alınıyor bu yazılanları??

D

duyurbeni.com

Misafir
sitede hiç dolu yazı yok . Bu işlerden anlasam yazacam da benim de bilgim pek olgunlaşmadı. Forumda arama yapıyorum YOKTUR nickli bi arkdaş var gecen senden kalma yazıları okuyorum ne kdar güzel yazmş hepsi dogru mantıklı işe yarar .Forum iyice basitleşiyor

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
harbi yalan dünya, yalancı dünya. burada beceriksiz acemi ile beraber çok kişiye emeğimiz geçti, emeğin değerini bilenlere hepsi helal olsun. zamanında duyurbeni de dahil olmak üzere msn e eklemek için sıra bekleyenlere o kadar işime gücüme rağmen tüm samimiyetimle anlattığım verdiğim bilgiler ve sırlar geldi şimdi başıma bela oldu. son bir aydır tüm sitelerime saldırılar oluyor dün bir kanaldan aldığım veri 15 gösterim 48 tıklama, yapanların Allah belasını versin. beni ve bizi dinleyenlere bir sözüm daha var, kimsenin samimiyetine inanıp kendiniz hakkında daha fazla bilgi vermeyin. boş verin kim ne yaparsa yapsın siz kendi kazandığınıza bakın. ama şu da varki, beceriksiz acemi benim hakkımda hepinizden daha çok şey biliyor ve tek kelime ile adam gibi adam, burada zamanında bana şöylemi yapsam böyle mi yapsam diye bilgi isteyerek yalvaranlar şimdi başıma işin piri kesildi. hepsine helal olsunnnn.

E

echo

Misafir
çok farklı bi bakış açısı geliştiriyorum bu yazılanları okuyunca.çok ilginç çok...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi