İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense de fazla kazanmanın yolları..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
olucak bir gün gelecek inşallah bende kazanacağım.. şuan çok ama çok gerilerdeyim... ama inanıyorum gün gelecek bir gün bende kazanacak ve izlediğim yolu burda açtığım konularla yansıtacağım... Ama epey bi zamana ihtiyacım var.. evvela yabancı dil yok denecek kadar az ilk önce dil konusunda kendimi geliştirmeliyim ardından püf noktalar ve öldürücü vuruşlar.. Keşke şuan bilsemde birilerine faydam olsa ama ıhhhh yoq olmuyo ne yapıyosam şimdilik boş...

meta olayına gelince mantık olarak düşünürsek tek başına birşeyin bu kadar etkileyeceğine ihtimal vermiyorum,,, Öyleki google kendi tıklamanı tespit edecek kadar ileri seviyede çalışıyorsa...

Herkese bol kazançlar...

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konu nereden nereye gelmiş....

ZIPPKIN, çok kişi ile bilgi paylaştı. Kendisinin nasıl kazandığını bilmiyorum ama millete tavsiye ettiği sistemler hilesiz ve temiz oldu. Ve elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı.

beceriksiz_acemi, Adsense reklamlarında nasıl daha sağlam reklam gösterilir ve gösterimlere nasıl milletin doğal yollarla tıklanmasını sağlarız konusuna değindi ve elinden geldiğince ne şekillerde reklam koyulabileceğini anlattı.

İkiside Birbirinden Güzel konulara değindiler ve yazdıları yazıları arşivlemek bile bir kişinin adsenseden para kazanması için yeterlidir...

( bunlar samimiyetimle ve içtenlikle soyluyorum. )

+ olarak izin verirseniz sizin burada yazdığınız yazıları toparlayıp site haline getirmek istiyorum..... ( ben hala okumadım sizin yazdıklarınızı :p )

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
dsgnr' Alıntı:
konu nereden nereye gelmiş....

ZIPPKIN, çok kişi ile bilgi paylaştı. Kendisinin nasıl kazandığını bilmiyorum ama millete tavsiye ettiği sistemler hilesiz ve temiz oldu. Ve elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı.

beceriksiz_acemi, Adsense reklamlarında nasıl daha sağlam reklam gösterilir ve gösterimlere nasıl milletin doğal yollarla tıklanmasını sağlarız konusuna değindi ve elinden geldiğince ne şekillerde reklam koyulabileceğini anlattı.

İkiside Birbirinden Güzel konulara değindiler ve yazdıları yazıları arşivlemek bile bir kişinin adsenseden para kazanması için yeterlidir...

( bunlar samimiyetimle ve içtenlikle soyluyorum. )

+ olarak izin verirseniz sizin burada yazdığınız yazıları toparlayıp site haline getirmek istiyorum..... ( ben hala okumadım sizin yazdıklarınızı :p )

arkaşımız sanırımki forumda bizi en iyi anlayan kişi :) Sağol dsgnr.
Düşünün codersiniz.Bir script yapıyorsunuz.Gecenizi gündüzünüzü verip ve bunu geitirp forumda bedavaya veriyorsunuz.Bunu kim yapar ? Hemde bu scripti 1 yılınızı harcayarak yapmışsınız.Ben bu işe 2 yılımı verdim.1 yılı tam olmasada, dolu dolu 1 yılımı ayırdım.
Bazı gerçekleride açıklayım.bunları bugüne kadar sadece Zıpkın ile paylaşmışdım.Bu googleden kazandıklarımla bir ev, birde market açdım.Şimdiki hedefimde çay bahçesi tarzında bir cafe.İnanmayanlara tapusunu da yollayım belki inanırlar.Pompa olarak görmezler bizi.Sanırımki hatam şu oldu.Ben 2 yıl gece gündüz çalışıp bir script yapmadım.Yapsam burada bir kişiye bile vermezdim onu.Ben verdiğim emekle, 5 yıllık süreci 2 yıla indirdim.İstedimki yabancılardan öğrendiğim, çatpat ingilizcem, orta hollandacamla gördüklerimi türkçe olarak, arkadaşlarımla paylaşayım.
Arama motorundan burayı buldum.Aylarca izledim, aldım, uyguladım v.s.
Gün geldi yazayım dedim ve kopamadım.Kendi forumum var.Girmiyorum bile hergün.3-4 günde anca bir.Buraya admin açıklasın günde kaç yüz kez girip, çıkdığımı.Ben bu bilgileri parayla vermedim satmadım.İstedimki benim yapdığımı bir kaç kişi daha yapsın.Hileci dediler,showcu dediler.Umursamadım ama çok alındım.İlk olarak artık genelde anlatmayı kesdim.Bir kaç başlık açıp nasıl kazandığımıda göstercekdim.
Ama biri çıkıpda ; yazma paranı showmu yapıyorsun diyip, herkez ona rep verince, hatta iyinet admin sağol repin için bile diyince vazgeçdim.Ondan sonra yeni konu açmadım.Bu dakkadan sonrada adsense hakkında tek kelime yazmam.Son deneyimimizi ; trdownload ile uyguladık.Açıklamak bana düşmez isterse kendisi açıklar.1 saatte kazancın 10 misline çıkdığını gördük.Hitiyle beraberde bu kazanç 50 kat artacakdır.İnanıyorum.Msnemde trdownload ve bir ( sohbetim.com ) ona son yardımımı edeceğim.
Ben müeccin değilim.Kahin değilim.Ben sadece bazı şeyleri biraraya getirmenin, doğru yerleşimin, tıklama oranını artırma, reklam konusu değişdirme hakkında insanlara bilgi vermeye çalışdım.Site site herkez birbirinden birşey istiyor.
www.realadventures.com buyrun .İşde örnek aldığım site.Ne anlıyacaksınız ? Birebir aynısını yapsanız nolacak ? Ben bu siteden copy-paste yapdğım 1.000 sayfa ile aylık 10.000 doları gördüm.İş bumu ? İş mesajımda saklıydı.Şöle yerleşdirin, böle edin..Biri çıkmış meta ver title ver demiş.Bu kadar büyük saçmalıkmı olur ?
Aynı yolu izledim ama kazanamadım demiş : ) 10.000 tane vb forum var hepsi bir seviyedemi ? bunu beklemek doğrumu ?

Pr demişsiniz, ben yaşadıkalrımı anlttım.0 pr ile aylık büyük rakamlar aldığımı örneklerimi söledim.Daha ne yapabilirimki.İnsanlara yaranmak için ( herkezi kastetmiyorum ) illa herkeze, milyarlarmı kazandırmalıyım ?
Sakladıkları v.s. demişler.Neyi saklayımki .Kimi kimden saklayım.En çok veren kelimeleri benden iyi bilen insanlar var.Bende o kelimleere uygun siteler sahibiyim.

Adamın hiti yokken, ben neden kazanmıyorum 2.000 dolar demesi mantıkmıki ?

rebaron demişki ;
trex ben beceriksiz_aceminin yazılarını okudum title ve metalar diyo hep ama herkez bunu yapıyo elinden geldiğince ama kimse 2000$ alamıyo ama bunları diyen cıkıp bunlarla 2000$ aldım diyo işte burası yanlış demekki bu iş sadece title ve meta larla olmuyo.Ama bunu söyleyen kendisi anlayımosun sorun burda işte bu yanlış yönlendirme

Zaten sorunda burada ya.Açılan başlıkda yazan maddelerin sadece bir tanesi bu olay.Geri kalan 8 madde önemsizmiki.Neyse daha çok uzatmıyacağım.Hakkınızıda helal edin.Adsense ile ilgili konulara girmek istemiyorum artık.Allah herkeze bol ve hayırlı kazançlar nasip etsin.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün emeği geçen arkadaşları tebrik ediyorum başardınız.beceriksiz_acemi'nin tavrını doğru buluyorum başka bi tepki verilemezdi heralde bu konuşmalara.Ne diyeyim herkes için Hayırlısı artık.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beceriksiz_Acemi güzel kardeşim Adsenseye kayıtlı olup ayda 20.000 veya 60.000 dolar kazanan birçok "TÜRK" arkadaş olduğundan şüphem yok.

Ama bu insanlarla senin aranda çok fazla fark var. Çünkü atıyorum sen ayda 6 bin kazanırken onlar 7 bin kazanıyorsa bunun tek sebebi sen burada bazı insanlara bazı şeyleri açıklamak, birşeyler öğretmek, faydalı olabilmek adına birşeyler yazarken onlar halen site yapıyor oluyorlar.. Bu yüzden de Bin dolar senden fazla kazanıyorlar belki..

Sen de 1000 doları bazı nankörler için feda etmiş oluyorsun..

Bence aldığın karar çok doğru. Zaten bugüne kadar yazmış olduğun mesajlar bile yeterli. Bilgisi olmayan insanlar veya bilgili olup da püf noktası edinmek isteyen kişiler senin eski mesajlarını okuyarak bile ilerleyebilirler.

Herkes zıpkın ve becereksiz acemiye teşekkürler onlardan çok fayda gördüm demiş.. Bunu okuduğumda gülmüştüm baya. Ama düşündüm de benim de bu sitede en faydalandığım iki kişisiniz.

Bu arada Çay Bahçesi olayını çok düşündün mü ?:) Daha fazla para getirecek şeyler de vardır bence ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hakanizm' Alıntı:
Bu arada Çay Bahçesi olayını çok düşündün mü ?:) Daha fazla para getirecek şeyler de vardır bence ?

tekliflere açığım :D

Yorumlarınız için teşekkür ederim.Adsense dışında paylaşıma devam daima : )
Valla çay bahçesi hayalim açıkcası.Elit bir ortam dışarda 10 masası olan.Tepesinde şemsiyeler.Nargilesi, tavlası, 2 katlı balkonu olan.İçerde 3-4 langırt, tilt bilardo v.s. off daldım yine semaya : )

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bill gates senin gibi yapaydı :)

Bill gates senin gibi yapsaydı şimdi kafeciler kralı olurdu belkide :)

langırt mangırt

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sen çay bahçesi mi açacaksın bilardo salonu mu önce ona karar ver : )
Benim param olsa aklımda bi ton proje var.
Mesela bir spor tesisi.. Ama içinde aquapark veya yüzme havuzları, bilardo, langırt, internet, tenis sahası, Halı saha ve Gokart (yanlış yazmış olabilirim küçük yarış arabası)

Bunlar için Avrupa Birliği kredi veriyormuş.. Bir ara araştırdım ki herkese vermiyorlarmış.. ve bi ton prosedürü varmış..Vazgeçtim : )

Senin işe gelince.. İnsanlar şimdi kafe işlerinde genelde canlı müzikden para kazanıyorlar.

Ben 8-10 sene önce garsonluk yapmıştım. ve her gün pazar günü gelse de şuraya gazetemi alıp otursam diye dua ederdim : ) Tabi yeşillik bir ortam olması şart. : )

Neyse. Ben sana daha sonra az sermayeli kurulabilecek işleri söylerim : ) Bu arada ne kadar sermaye ayıracağın da önemli tabi.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hakanizm' Alıntı:
Sen çay bahçesi mi açacaksın bilardo salonu mu önce ona karar ver : )
Benim param olsa aklımda bi ton proje var.
Mesela bir spor tesisi.. Ama içinde aquapark veya yüzme havuzları, bilardo, langırt, internet, tenis sahası, Halı saha ve Gokart (yanlış yazmış olabilirim küçük yarış arabası)

Bunlar için Avrupa Birliği kredi veriyormuş.. Bir ara araştırdım ki herkese vermiyorlarmış.. ve bi ton prosedürü varmış..Vazgeçtim : )

Senin işe gelince.. İnsanlar şimdi kafe işlerinde genelde canlı müzikden para kazanıyorlar.

Ben 8-10 sene önce garsonluk yapmıştım. ve her gün pazar günü gelse de şuraya gazetemi alıp otursam diye dua ederdim : ) Tabi yeşillik bir ortam olması şart. : )

Neyse. Ben sana daha sonra az sermayeli kurulabilecek işleri söylerim : ) Bu arada ne kadar sermaye ayıracağın da önemli tabi.

tam istediğin yeri anlatıyorum.Anadolu yakasında maltepede olanlar bilir belki leylim filan vardır.O tarz bir yer hayalimde.Allah kısmet ederde olursa; forumdaki herkezi davet edeceğim.Kapıyada iyinetsizler giremez yazacam : )
Bütçe çok değil.Devren bir yer bakıyorum genelde.CAnlı müzikde koyardımda bende şans yok müyap gelir kapar cafeyi.Birde kapıya ;

BU CAFEYE ERISIM MAHKEME KARARI ILE

ENGELLENMISTIR

yazar : )

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sEn kafeyi açıyorsun.. Ama bakıyorsun ki adsense den kafeden kazandığından çok daha fazla kazanıyorsun...

Sonra da kafeyi kapatıp adsense de yeni yelkenler açıp yoluna devam ediyormuşsun : )

Ama para önemli değil önemli olan insanlık ve hayallerim diyorsan inşaallah hayırlı olur :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hakanizm' Alıntı:
sEn kafeyi açıyorsun.. Ama bakıyorsun ki adsense den kafeden kazandığından çok daha fazla kazanıyorsun...

Sonra da kafeyi kapatıp adsense de yeni yelkenler açıp yoluna devam ediyormuşsun : )

Ama para önemli değil önemli olan insanlık ve hayallerim diyorsan inşaallah hayırlı olur :)

Ben öle demiomki.Adsense devam edecek.O ayrı bir yer.sonuçta adamın 10 dükkanı var benim niye 2 olmasınki : )

Ama birde gerçek var.Adsense hergün banlıyacakmı tereddütleride getiriyor.Yada biri sana uyuz olsa sahte tıklamadan yol verebilir.O sebeple bu işin yanında gerçek tutulur birşeylerde yapmak şart.

bu lafınada allah korusun diyorum :D

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
ZIPPKIN, forumlarda bir çok kişi sponsor paylaştığı için, tüyo verdiği için tepki çekti. genel bir huy var, kimse başkasının kendisinden daha fazla kazanmasını çekemiyor. birisi senin çok kazandığını görünce, yardımcı olacağı yerde seni baltalamaya çalışıyor. kurtlar sofrası bir nevi. hiç kimse birbirine yardımcı olarak yükselmeyi denemiyor. herkes bir başkasının üzerine basarak yükselme derdinde. eğer yabancı forumlara girerseniz, onların neden daha fazla kazandığını anlarsınız. herkes paylaşım içinde, kimse birbirinin işini baltalamaya çalışmıyor. neyse konu dağılmasın..
ploop burda bu mesaji ben ustume aliyorum (neden:cunku zipkin meselesini yazan benim )
1 - kimsenin kazancinda gozum yok bile bilir yazanda buraya yazar burdan yada msn den biri bana kazanc ile ilgili yazdiginda ilk lafim
Allah benim kazancimin 100 katini sana versin demektir
2: bende paranin 2 , planda oldugunu sen kendinde biliyorsun
3. adsense basligini kolay kolay okumam heleki adsense den nasil kazanilir basliklarini hic okumam
3- adsense bagimlisi degilim 1 tane sitemde adsense var onuda ay sonundan sonra kaldiriyorum zaten bu ay kaldircaktim sitelerden 1-2 ay odeme alip kaldiriyorum diye sorun yaparlar diye kaldirmadim ay sonunu bekliyorum(bu banlanma korkusunda yada odeme almam konusu ile alakasida yok yani oderse eyvallah odemez se cani sagolsun bunu her zaman soylerim )
4-kimsenin ustune basarak yukselmeye calismiyorum buna ihtiyacimda yok yada adsense yada baska bir sponsordan 10k-20k-30K kazanma gibi bir hirsimda yok
BU baslikta ustune basa basa defalarca yazdim ama anlamakta irar edenler Var
ben o adami hile yapiyor yada spam yapiyor diye kinamiyorum isterse 1000 kat daha fazla spam yapsin isterse 1milyon $ kazansin allah daha cok versin
ben 500$ gunluk kazaniyorum ve adsense den kazanmak teknikleri sunlar diyereek 10-12 satir yazi yazip
spam ve face adse koyarak kendi sitende o parayi kazaniyorsan kalkip o patrayi kazanmak icin sunlarin sunlarin yapilmasi gerek diye yazmanin anlami yok
yani sag gosterip sol vurma acikca yaz ben sunu kazaniyorum ama Spam yapiyrorum face ads koyuyorum gunluk 500$ kazaniyorum
Olay bu
"ya oldugun gibi gorun yada gorundugun gibi davran"
Not:her seyi acik acik yazmanin anlami yok aylik 30k degil 200 K dahi alirsin binlerce sayfalik spamlarin ile (bunuda ustune almak isteyen cok guzel alir) Daha fazla uzatmanin anlami zaten bu baslikta son mesajim herkez kendini ve yaptiklarini benden daha iyi biliyor

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu adsensenin herşeyi iyi güzel hoş ama banlanacak mıyım diye tereddüt etmek insanı kahrediyor.

Adsenseye vakit ayırasın gelmiyor.

Ama sen bunun da önlemini almışsın.. Zıpkın da almış..

Sen birkaç farklı hesapda birkaç farklı site ile uğraşıyorsun. Birisi banlanırsa belki birkaç bin dolar gider.. Ama birkaç bin dolar diğer hesaplardan gelmeye devam eder :)

Zıpkın ise senden farklı davranıyor... Yani o yavru sitelerim var.. oNları yavaş yavaş büyütüyorum eğer google dan banlanırsam onları devreye sokarım onlar bana bakarlar diyor... Ama neden senin yaptığın gibi şimdiden farklı hesaplar açarak o yavruları da aktif hale getirmiyor bilemiyorum : )

Senin sadece adsense ile yetinmeme düşüncesi güzel.
Herzaman her konuda kendimizi garantiye almamız gerekli.. Yarının ne getirip ne götüreceği hiç belli olmuyor.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
culpable kardeş mevzunun detayını bilmiyorum.
Ama söylenebilecek tek şey var sanırım...

Zıpkın birşey demiş.. Sen ise dediğine inanmamışsın galiba...

Yani adam spam yapmadan kazandım diyorsa ya doğru söylüyordur ya da yalan söylüyordur... Üçüncü bir şık zaten olamaz. Ama doğruyu söylüyor olma ihtimali %50 ise senin yok o yalan söylüyor diye ısrar etmen bence gereksiz....

konunun detayını bilmediğim konuya dahil olmasam daha iyi : )

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
culpable' Alıntı:
ploop burda bu mesaji ben ustume aliyorum (neden:cunku zipkin meselesini yazan benim )
1 - kimsenin kazancinda gozum yok bile bilir yazanda buraya yazar burdan yada msn den biri bana kazanc ile ilgili yazdiginda ilk lafim
Allah benim kazancimin 100 katini sana versin demektir
2: bende paranin 2 , planda oldugunu sen kendinde biliyorsun
3. adsense basligini kolay kolay okumam heleki adsense den nasil kazanilir basliklarini hic okumam
3- adsense bagimlisi degilim 1 tane sitemde adsense var onuda ay sonundan sonra kaldiriyorum zaten bu ay kaldircaktim sitelerden 1-2 ay odeme alip kaldiriyorum diye sorun yaparlar diye kaldirmadim ay sonunu bekliyorum(bu banlanma korkusunda yada odeme almam konusu ile alakasida yok yani oderse eyvallah odemez se cani sagolsun bunu her zaman soylerim )
4-kimsenin ustune basarak yukselmeye calismiyorum buna ihtiyacimda yok yada adsense yada baska bir sponsordan 10k-20k-30K kazanma gibi bir hirsimda yok
BU baslikta ustune basa basa defalarca yazdim ama anlamakta irar edenler Var
ben o adami hile yapiyor yada spam yapiyor diye kinamiyorum isterse 1000 kat daha fazla spam yapsin isterse 1milyon $ kazansin allah daha cok versin
ben 500$ gunluk kazaniyorum ve adsense den kazanmak teknikleri sunlar diyereek 10-12 satir yazi yazip
spam ve face adse koyarak kendi sitende o parayi kazaniyorsan kalkip o patrayi kazanmak icin sunlarin sunlarin yapilmasi gerek diye yazmanin anlami yok
yani sag gosterip sol vurma acikca yaz ben sunu kazaniyorum ama Spam yapiyrorum face ads koyuyorum gunluk 500$ kazaniyorum
Olay bu
"ya oldugun gibi gorun yada gorundugun gibi davran"
Not:her seyi acik acik yazmanin anlami yok aylik 30k degil 200 K dahi alirsin binlerce sayfalik spamlarin ile (bunuda ustune almak isteyen cok guzel alir) Daha fazla uzatmanin anlami zaten bu baslikta son mesajim herkez kendini ve yaptiklarini benden daha iyi biliyor
kusura bakma ama iyice bunalttın.Burada bu kadar insan o sölediğin insandan bir çok öğrendiğini sölüyor.Öğrenmeyi geç, herşeyi eksik yanlışda olsa verdiği gaz yeter be adama.Neden bunu bu kadar uzattınki.Hiç okumadım diyorsun, her dediğini biliyorusun.Hırsım yok diyorsun,ama versede almam demeden sitelerinde kalıyor.Belliki o paranın gelmesinide istiyorsun, çek gelmez diye hemen kaldırmadım diyorsun.Zıpkını nerden tanıyorsun ? Mademki pompacı zıpkın en basidini yapıpda, neden onu kaileye almam demiyorsun.Burada arkadaşımızın açdığı güzel konuyu dikkatler okuyarak, işde birileri bireyler kazanmış, birkaç kelime daha yazarak birşeyler daha katabilirmiyiz diye girdiğimiz konuyu ne hale getirdin.O adam sayesinde ben bir turizm acentası ile anlaşdım.Yazdığı konuları okuyarak.Ben kimseyi korumuyorum yada seni suçlamıyorum.SAdece bu mesajlarla forumu sadece, birbirinden nefret eden, sırları olan insanlar haline getiriyoruz.Benim şahsi görüşüm bu.Orada bir madde olarak Zıpkın ' ın geçmesimi zoruna gitti anlayamadım.Hile yapmış, spam yapmış.Mevlana demişki ; Katili örnek aldım bir yıl boyunca.Neyini aldın demişler ? O bir katil... demişki ; banane kötü yanından.Çok güzel dua ediyordu, ben iyi yanını örnek aldım.Yani adamın aylardır yazdığı konulardan onlarmı battı gözünüze ? Seocuların en çok yapdığı bir işlem.Yeni açılan siteyi sitemap olarak kullanmaktır.Ben her sitemi 1 öle kullanırım.Linkleri ana sayfaya koyar, pr artırmaya gayret ederim.Amaç oradan gelen tıklamalar değil, indexlenen sayfalar yaratmakdır.Sitemap çıkdı bu olay bitti.Buda hile değildir.Sayfada kötü değildir.Onun gibi milyonlarca da site vardır.Ben binlerce satır yazarım.Bu benim sorunumdur.Ama asıl görev okuyandadır.Ben küfür yazdıysam oda küfürbazmı olacak ? O yaızlardan iyi olanları alıp uygulamak erdemdir.

Son kezde tekrarlıyım.Googlede sır yokdur.Nasıl kazanıyorsun sorusuna verilecek 10 bin cevap vardır.Ama hepsi aynı yola çıkar. ÇALIŞMAYA.

son rica konuyu artık kapayak lütfen.Artık paylaşım yok sorunda olmasın lütfen bu konuda.Sanada sert konuşduysam, kırdıysam özür dilerim.

hakanizm
ben sebepsiz yere bir ban yedim oda benim eşşeklğimden :) Ama yinede güvenemiyorum ve bu iş hayatımın mesleği değil buna eminim.Evlendiğinde eşin seni 12 saat evde görmek istemiyecekdir : )

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evlendiğinde eşin seni 12 saat evde görmek istemiyecekdir : )
hele birde çekler gelmeye başladıysa oyy oyy hiç aramayın o kişiyi gece gündüz pc başında kim nerden gelmiş neye tıklamış vs..
Hayatınızda ölçü koyun bu işi yapıyorsanız , yoksa işiniz zor.!

Üste bahsedilen konuya bişi yazmıyacam sonuçta o konuyu yeterince hatta fazlasıyla tartışmışlar, ancak Kişilerin forma katkıları unutulmamalıdır.
Kişi istediği şekilde kazansın yararlı bilgi vermişmi , bundan yol alabilen olmuşmu ona bakmak gerek bence.
Sonuçta bu iş (evet bir İŞ) Sektör olmuş bir iş ve kazanmak için yapılıyor ve okadar zaman harcanıyor,kolay değil ve kazanmak için kanserde kullanılır ,çocukta,otta,hayvanda sonuçta sen bilgi vermek için açmıyorsun ziyaretçi olsun reklamlarıma tıklasın die açıyorsun siteleri.

Oyy Oyy bişi yazmıcam dedim ama işte dayanamıyor insan bence ZIPKI'nın da hassaz noktası dayanaması ,ads kazanmak için kullandığın sabrı siteleri kimseye söylememektede kullan bence..
Kolaylıklar..

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
--

beceriksiz_acemi' Alıntı:
hakanizm
ben sebepsiz yere bir ban yedim oda benim eşşeklğimden :) Ama yinede güvenemiyorum ve bu iş hayatımın mesleği değil buna eminim.Evlendiğinde eşin seni 12 saat evde görmek istemiyecekdir : )

Dediğine sonuna kadar katılıyorum : )

Ama sen de zıppkın gibi yap.. Adam sırf bu iş için + ek bir iş için ofis açmış... Sen de ofisde devam edersin : )

Ya da evi biraz daha büyütür bir odasını sırf bu işe ayırırsın.. Arada eşin seni görmeden tuvalete mutfağa girer hemen çıkarsın :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable onu sana yazmadım ki ben, üzerine alınmışın biraz. ben genel olarak konuştum orada. yanlış anlama olduysa özür dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi