İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense de fazla kazanmanın yolları..

D

duyurbeni.com

Misafir
zıpkın kardeş ben sadece şuna değinmek istiyorum. Forumda gezen arkadaşlara hayal pompalamamak lazım . Herkez kolaycılıga kacıyor sonuçta Hepimiz Türküz:) . Senin emeklerini kimse yatsıyamaz ama arkadaşlara hayalcilikten daha uzak bilgiler verirsek onlara yayı germeden bişey yapılamayacagı anlatırsak en güzeli o olur bence

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla şu adsense bölümünün başlıkların hepsinin tek tek alt başlıklarına kadar tüm msjlarını okudum 3 kişi var bu işi bilen
1-yoktur ( ne yazıkki bu arkadaş yok şimdi, belkide en çok işi bilen arkadaş )
2-beceriksiz_acemi (işi biliyor fakat tam anlamıyla kimseye öğretmiyor)
3-zıpkın ( bence bu arkadaş birşeyler öğretmeye çalışıyor yazılarıda güzel ama zarar görmeye başladı)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu konu burada kapansın istiyorum, bir sürü emeği gerçekten mahvettiniz, şu anda günlük 140 usd civarında kazanıyorum ve gerçekten büyük işler peşindeydim, ama bu büyük işlerin yalan dolanla hiç bir alakası yok. iki tane site üzerinde çok çalışıyorum, bunlara spam da dahil ve gerçekten enine boyuna derin deneyler yapıyordum, h1, h2, h3 lerin sıralaması, oranı, sayfadaki kelimelerin birbirileriyle olan alaka oranları, sayısı, tekrarlanma periyotları, backlinkler vs vs ve fellik fellik kuyruğuan geldiğim bir dönemde karşıma çıkana bak. şurada 2 ay daha sabredecektiniz hepsi bu, ondan sonra elin gavuru dedikleriniz paraları nasıl kazanıyor hepsini anlayacaktınız, bu işlerden azcık anlayan birileri 1 sene uğraşıpta ardından aylık minimum 2000 usd kazanacaktı. isteyen inanır isteyen inanmaz, hiç birisi umrumda değil ve üzüldüğüm tek şey bunca iyi niyete karşılık gördüğüm hayırsızlık. neyin üzerinde çalıştığımı zamanında msn de konuştuğumuz duyurbeni ve diğer arkadaşlara da aptalca bir davranış la anlatmış bulundum. bir daha söylüyorum isteyen istediğini düşünsün, gerekirse bir daha bu foruma ne uğrarım ne paylaşırım. benim dünyam, ahlakım bildiklerim, sahip olduğum diğer web dışı işlerim bana yeter.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN, forumlarda bir çok kişi sponsor paylaştığı için, tüyo verdiği için tepki çekti. genel bir huy var, kimse başkasının kendisinden daha fazla kazanmasını çekemiyor. birisi senin çok kazandığını görünce, yardımcı olacağı yerde seni baltalamaya çalışıyor. kurtlar sofrası bir nevi. hiç kimse birbirine yardımcı olarak yükselmeyi denemiyor. herkes bir başkasının üzerine basarak yükselme derdinde. eğer yabancı forumlara girerseniz, onların neden daha fazla kazandığını anlarsınız. herkes paylaşım içinde, kimse birbirinin işini baltalamaya çalışmıyor. neyse konu dağılmasın..

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ploop ford projesinden kafamı kaldırayım, ilk işim sana bu yazını hatırlatmak olacak. :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ploop çok teşekkürler, dediğin gibi kıskançlık hat safhada ama herkes de aynı değil. bir anda herkes nankörmüş gibi geldiği için aklımdan farklı şeyler geçti ama anlayanlarda varmış. gelen ö.m lerden de anladım. benim bu konuya yazacak daha fazla bir şeyim yok. herkese kolay gelsin.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
redbaron' Alıntı:
valla şu adsense bölümünün başlıkların hepsinin tek tek alt başlıklarına kadar tüm msjlarını okudum 3 kişi var bu işi bilen
1-yoktur ( ne yazıkki bu yok şimdi, belkide en çok işi bilen )
2-beceriksiz_acemi (işi biliyor fakat tam anlamıyla kimseye öğretmiyor)
3-zıpkın ( bence bu birşeyler öğretmeye çalışıyor yazılarıda güzel ama zarar görmeye başladı)

Bunları inanarakmı yazıyorsun ? Tam anlamından kastın ney ? Title ve meta yapamıyacak adam neden webmasterim diye ortalıkda geziyorki ? Title meta bile yapamadıkdan sonra o adam nasıl sayfa yapıyorki? Tek etken titlemi ? meta mı ? Binlerce olgu kenara itildide sadece bunlarmı ön plana çıkdı.Ben kimseye kızmıyorum.Yardım ettiğim kişilerede hakkımı sonuna kadar helal ediyorum.Her zamanda ederim elimden geldiğince.En çok bu foruma yazmam,msnden devam ederim.
Anlayamadığım nokta şu.. Ne istiyorsunuz ? Size anlatııklarımızda ney yalan, ney eksik sölermisiniz ?

Yazmışlar yukarıya titlesini metasını ver şunu ver bunu ver.Bunlar önemlimiki.Açıkca sıralama var.
Domain
İçerik
Backlink
Title
v.s.

bu şekilde basamaklanmış.Title nedir ? İçeriğin kısaca özetidir.Adamın sitesinde elma armut karpuz varsa titlesinede bunu yazacak.En mantıklısı ; linklerini yazması sayfadaki.Bunuda mı öğretmek lazım ? Titleyi yıollarcaöğrenmeyen birisi kusura bakmada, googleden para kazanmayı bence haketmiyor.

Metamı ? Meta olarak burada onlarca konu yokmu zaten ? Bunları okumak zormu? Kaynak yokmu ? Benim yazdığımdan bir iki şey kapıpda, gerisini internetten aramak gerekmezmi ?

Ben asla üstüme alınmıyorum.İsteyen istediğini de desin.Forumda binlerce kişiye yardımcı oldum, msnden zengin ettim demek asla olmaz.Bu forumdan 1 kişi başlık açdı, yazdıklarını okudum dedi bu benim için gurur.Msneme buradan 9 kişi ekledi.Zıpkın hariç hepsiyle sürekli görüşüyorum bu konuda.Bu insanlarda kazanmaya devam ediyor.

Ekleyenlerden 3 kişisini engelledim saçma soruları, hile istemeleri nedeniyle.2 kişisiylede dostani muhabbetimiz var.Ben bunlara bakarım.He dersenki sırlar neler.Sır mır yok.Bu konun başındakileri yapdım ve kazandım.Sıfır zeka olsak, yukarıdakileri yapsak para kazanırız.Çok kazanmak içinse; geliştirmek araştırmak lazım.Kusura bakmayında bunu kim kime anlatabilirki ? bunu insan ancak kendisi bulur.

Saygılar

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zıppkın ve beceriksiz_aceminin yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm.Konu nereden nereye gelmiş.Bende bu arkadaşların yazılarıyla kendime bir hedef çizip o yolda ilerlemeyi öğrendim.Nedir bu çekememezlik? Ben bu 2 arkadaş gibi kimseyi görmedim biirilerine birşeyler öğretmeye çalışan.Burada en çok okunan konular onlarındı ve herkes onların yazılarından çok şey öğrendi.Ama bu o kazanıyor,ben kazanamıyorum bari ona çamur atayım düşüncesi konuyu nerelere getirdi ! Bu şekilde davranırsanız burada kimse birşeyler paylaşmaz,zıpkkın olsun,beceriksiz_acemi olsun ve daha nice arkadaşlar var burda çok iyi para kazanan onlarda işine bakar,bu forumda birilerine bişiler kazandırmak,bişiler öğretmek onlara bi yarar sağlamıyor..Lütfen bundan sonra yazdıklarımıza daha dikkat edelim,böyle arkadaşları paylaşımdan soğutursanız kaybeden yine siz olursunuz.

Saygılar

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük ne kadar tıklama aldığını çok merak ettim acaba yaklaşık bi rakam söylermisiniz. (100-150-200-250 vs) ???

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi niye bu kadar üstüne gelindi biliyomusun bütün yazılarında meta,title diyosun bunları bütün webmasterlar yapıyo sonu. herkez günde 1$ zor kazanıyo ama sen sadece bunları söylüyosun ve 2000$ diyosun.
Bıraklım usta şimdi bu kavgayı ya elinadamları nasıl paylaşıyo bilgilerini ve 2000 değil 20,000$ alıyolar

D

duyurbeni.com

Misafir
Son diyecegim şudur . Arkadaşlar yayı olabilgince germeye bakın . Egitim durumuzu yükseltin. İnglizceyi cok iyi ögrenin, programlamayı ögrenin önerim php. Sonra google üzerine bilgileri en ince detayına kadar genişletin pr meta backlink vs. En önemlisi yapacagınız site ilgili bilgi edinmeye bakın . Daldan dala atlamayın. Bunlar olursa inanın herşey yoluna gircektir

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
redbaron' Alıntı:
beceriksiz_acemi niye bu kadar üstüne gelindi biliyomusun bütün yazılarında meta,title diyosun bunları bütün webmasterlar yapıyo sonu. herkez günde 1$ zor kazanıyo ama sen sadece bunları söylüyosun ve 2000$ diyosun.
Bıraklım usta şimdi bu kavgayı ya elinadamları nasıl paylaşıyo bilgilerini ve 2000 değil 20,000$ alıyolar

mesele elin adamları paylaşıyo biz nie paylaşmıyoruz değil .Tabiri caizse meyve veren ağaç taşlanır derlerya o misal çekemeyenler birilerine birşeyler öğretmeye çalışan arkadaşların yoluna taş koymaya çalışıyor.Mesela o aslında.Siz böyle düşünürseniz doğal olarak o arkadaşta öyle düşünecek.Sonuç olarak siz bu arkadaşların bilgilerinden,tecrübelerinden mahrum kalacaksınız,onlar ise yollarında hergeçen gün dahada ilerleyecekler,daha başarılı olacaklar.

Umarım herkes anlamıştır.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TReX' Alıntı:
mesele elin adamları paylaşıyo biz nie paylaşmıyoruz değil .Tabiri caizse meyve veren ağaç taşlanır derlerya o misal çekemeyenler birilerine birşeyler öğretmeye çalışan arkadaşların yoluna taş koymaya çalışıyor.Mesela o aslında.Siz böyle düşünürseniz doğal olarak o arkadaşta öyle düşünecek.Sonuç olarak siz bu arkadaşların bilgilerinden,tecrübelerinden mahrum kalacaksınız,onlar ise yollarında hergeçen gün dahada ilerleyecekler,daha başarılı olacaklar.

Umarım herkes anlamıştır.

inşallah tatlıya bağlanır herşey senin bu söylediğin arakdaşlarda kavrarlar ve artık yeni başlık açılır "adsense dersleri-1" diye ve böyle devam eder :) ve tüm hepimiz yabancılarla yarışacak düzeye geliriz

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
redbaron; iyi güzel arkadaşım anlamış gibi davranıyosunda yazdığın açıklamalarda bu karışıklığa sebep oldu bi anlamda ne kadar gzl konuşuyorsun.Birileri bilir ama paylaşır,paylaşmaz onun bileceği iş ama yanıldığında bir gerçek.Kimse hakkında yorum yapmak sana düşmez.Son söz olarak başkalarıyla değil,kendinizle yarışmayı öğrenin ilk önce.Zaten herşeyin sebebi bu.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pazartesiye kadar yokum, ne yaptığımı ne yapmaya çalıştığımı önümüzdeki günlerde ayrı bir başlık açarak anlatacam burada. yabancılarla yarışmak konusunda iki tane site ile dolu dizgin gidiyorum, konunun biri alternative medicine diğeri web hosting. bu esnada bi bakın bu iki konunun ne kadar zor olduğuna ve size geldiğim noktaları ve biraz bi çalışmayla nerelerre gelebileceğimi ve de buradan kazanılabilecek yaklaşık tahminleri anlatacağım / göstereceğim. duyurbeni nin bana ö.m da da söylediği gibi ben duygusal davranırım, kimseye de küsemem, en çok bi kaç çiğ arkadaş çıkar beni banlatır. hiç bi haltta olmaz bana. herkese kolay gelsin

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trex ben beceriksiz_aceminin yazılarını okudum title ve metalar diyo hep ama herkez bunu yapıyo elinden geldiğince ama kimse 2000$ alamıyo ama bunları diyen arkadaş cıkıp bunlarla 2000$ aldım diyo işte burası yanlış demekki bu iş sadece title ve meta larla olmuyo.Ama bunu söyleyen kendisi anlayımosun sorun burda işte bu yanlış yönlendirme

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım alamıyor değil sen rahat ol çokda gzl alıyorlar sen alamıyorsan bilemem.Ama işin aslı anlattığı gibidir.İçeriğin güncel olmasıve meta.Olay bundan ibaret.Bu bilgilerle bile yetinmeyi bilmiyorsan senin sorunun.Seninki armut piş,ağzıma düş oluyor.Konuyu burada kapatsak iyi olacak.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayatım boyunca bırak web işini hiç armut piş ağzıma düş demedim :) bu işin sadece metayla olcağını düşünmüyorum kaldıki bunu yapıpda istediklerini alamayan sırf ben değilim ki bu kadar tepkiler oldu.Neyse bir yere varılcak gibi değil dediğin gibi kapatmak en iyisi.Hadi herkeze kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi