İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense de fazla kazanmanın yolları..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1. Bir web sitesi hazırlamak :)

2. Web sitenizin sabit bir içerikle güncel tutulması.

3. Sayfada anlatılan konuya veya sayfanın içeriğine göre - keyword, description ve title oluşturmak.

4. Sayfa adını ( abbas.html ) içeriğe uygun bir isim olmasını sağlamak. ( turizm_acenteleri.html = Turizm acentelerini anlatan sayfa )

5. Reklam yerleşimini sayfada göz dolduracak şekilde yapabilmek. ( kullanıcıları tıklamaya teşvik etmeden reklamama tıklamalarını istemek. )

6. <body> .... </body> arasında gerektiğince Java ve tarzı kodlama kullanmamak.

7. Sitenizin dili ne ise o dile yönelik kullanıcılar çekebilmek.

8. Ziyaretçilerinizin tamamının doğal olmasını sağlamak. yapay yolla gelen ziyaretçiden uzak kalmak.

9. Herkesin kullandığı çok kazandıran kelimeler yerine. Kendi seçeceğiniz özel kelimeler üzerine yoğunlaşmak.

10. Hileden kaçınmak ve şüphe ettiğiniz her soruyu adsense-tr ye bildirmek. ( bu sayede banlanma riskiniz düşer. )

11. Sabretmek......

--------------------------

Bu işlemler sonucunda çok iyi rakamlara ulaşabileceğinize emin olabilirsiniz. ilk ay pek birşey alamasanızda sonraki aylar düzenli ve güzel bir artış grafiğine gireceğini görürsünüz.

İnanmayanlar için bir sonuç grafiği ( bana ait değildir. yine bu işlemleri tavsiye ettiğim bir arkadaşındır. izin alınarak koyulmuştur. )

adsense7tf.gif

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ağzına sağlık güzelce anlatmışın valla arkadaşınada maşallah yani başka ne denir?? Sanırım sitesi yabancı site...

N

Nurettin

Misafir
ZIPPKIN ve beceriksiz_acemi yakında kitap yazacaklar :p

Çok iyi bir konu üzerine yogunlaşmış arkadaş büyük bir cogunlukla yabancı içerik üzerinde çalışmış :)

Bu kadar türkçe içerikte bırakması çok zor.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler açıklamarın için güzel olmuş fakat bu resimdeki türkçe sitemi ?

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır resimdeki ingilizce bir site. ve hiçte jenerik olmayan bir içerik üzerine açılmış bir site. site adresi ve içerik istemeyin. dediğim gibi o kadar önemli olan bir konu değil. önemli olan kendi içeriğinizi oluşturmak ve Copy / Paste yapmamak... bu arkadaş içeriği türkçe hazırlayıp ingilizceye çevirttirdi.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr' Alıntı:
hayır resimdeki ingilizce bir site. ve hiçte jenerik olmayan bir içerik üzerine açılmış bir site. site adresi ve içerik istemeyin. dediğim gibi o kadar önemli olan bir konu değil. önemli olan kendi içeriğinizi oluşturmak ve Copy / Paste yapmamak... bu içeriği türkçe hazırlayıp ingilizceye çevirttirdi.
sen ustune alinma alinmasi gereken kisi alinir zaten :)
Spam icin sayfanin altini ustune getiren.
reklamlari cok iyi sekilde yeslestirdim diyerek (pahali keyword den site yapip sayfanin ustu bos orta kismi iki tane 350*250 face ads ile dolu ve icerigi tamamen sayfanin altinda gorunmeyen yerde
bumu adsenseden para kazanma teknikleri?? (o siteyede tamamen tesaduf eseri rastlardim + o site sahibide su kadar kazandim bunu yaptim diye forumda mesajlar yazan kimse )

forumda 3-4 tane download scripti yada sitesi tanitimi yapild bunlari9n icinde en iyisi senin fileload.org icerik zaten var reklam yerlesimi cok guzel +
bilmem farkettinizmi googleda reklamlarin cikmasi yada kalitesi sadece sayfa icerigine bakmiyor bunun yaninda kodlarinda buyuk onemi var ozellikle php lerde

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
culpable' Alıntı:
reklamlari cok iyi sekilde yeslestirdim diyerek (pahali keyword den site yapip sayfanin ustu bos orta kismi iki tane 350*250 face ads ile dolu ve icerigi tamamen sayfanin altinda gorunmeyen yerde
bumu adsenseden para kazanma teknikleri?? (o siteyede tamamen tesaduf eseri rastlardim + o site sahibide su kadar kazandim bunu yaptim diye forumda mesajlar yazan kimse )

forumda 3-4 tane download scripti yada sitesi tanitimi yapild bunlari9n icinde en iyisi senin fileload.org icerik zaten var reklam yerlesimi cok guzel +
bilmem farkettinizmi googleda reklamlarin cikmasi yada kalitesi sadece sayfa icerigine bakmiyor bunun yaninda kodlarinda buyuk onemi var ozellikle php lerde

Yani forumda "para şöyle kazanılır, böyle kazanılır" diye yazanlar açıkça olmasa bile belki örtülü bir şekilde hile yaparak mı kazanıyorlar bu parayı??

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wwwxxxyyy' Alıntı:
Yani forumda "para şöyle kazanılır, böyle kazanılır" diye yazanlar açıkça olmasa bile belki örtülü bir şekilde hile yaparak mı kazanıyorlar bu parayı??
nick yada site veremeye gerek yok vermemde zaten lafi ustune alicak olan alir
zaten forumda bu sekilde mesaj yazan parmakla sayilir :}
benim demek istedigim spam yaparak
Yada sayfaya 2 tane face ads yeslestirerek reklamlari daha iyi bir sekilde yerlestirdim kazanclarim arrtti kazanclarinizi arttirmak icin sunlari yapin diye yazmanin anlami yok
birileri gercekten bu adsenseden daha fazla kazanmanin yollarini biliyorsa somut olarak yazmali ( tekrar soyluyorum kendi sitesinde spam yaparak yada face ads koyarak buraya daha degisik bir sekilde yani sanki bunlari yapmiyormusta dogal yollari deneyerek kazancini arttirmis gibi gostererek yazmasi hemnkendisini aldatmak hemde burda sizleri aldatmaktan baska bir sey degil)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@culpable bırak ne yaparlarsa yapsınlar. kimden bahsettiğini gayet iyi biliyorum ama ne yapabilirsinki....

@wwwxxxyyy oyle demek istediğini sanmıyorum çünkü şoyle kazanılır boyle kazanılır diyen kişiler tahmin ettiğiniz gibi para içinde yüzmüyorlar. ( istisnalar hariç ) bunları anlatan kişiler sadece edindikleri bazı tecrübeleri sizinle paylaşıyorlar. ve düzenli ve sağlam bir geliriniz olabilmesi için size tavsiyede bulunuyorlar...

@echo rica ederim

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr' Alıntı:
@culpable bırak ne yaparlarsa yapsınlar. kimden bahsettiğini gayet iyi biliyorum ama ne yapabilirsinki....

@wwwxxxyyy oyle demek istediğini sanmıyorum çünkü şoyle kazanılır boyle kazanılır diyen kişiler tahmin ettiğiniz gibi para içinde yüzmüyorlar. ( istisnalar hariç ) bunları anlatan kişiler sadece edindikleri bazı tecrübeleri sizinle paylaşıyorlar. ve düzenli ve sağlam bir geliriniz olabilmesi için size tavsiyede bulunuyorlar...

@echo rica ederim
demek istedigim kazanip kazanmadiklarini bilemem ama anlattiklari sekilde kazanmiyor demek istedim

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
culpable dedikleri şekilde kazanılıyor ancak bu kazanç süresi aylar alabiliyor.önemli olan sabredebilmek.

D

duyurbeni.com

Misafir
culpable' Alıntı:

Bu yazıyı okumuşsa kim oldugunu anlamıştır , 10-15 sfy site hazırlıyıp ordan burdan link toplamakla, spamla bu işler nereye kadar yürür. Umarım uzun süre devam eder işleri.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr' Alıntı:
culpable dedikleri şekilde kazanılıyor ancak bu kazanç süresi aylar alabiliyor.önemli olan sabredebilmek.
dsgnr actigin basliktaki 1 maddeyi editlersen hic fena olmaz
Cunku zaten basligi okuyunca kim neden bahsettigimi anlar ve ustune alinir
dedikleri sekilde kazanilmadigini kendileride biliyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
culpable' Alıntı:
demek istedigim kazanip kazanmadiklarini bilemem ama anlattiklari sekilde kazanmiyor demek istedim

nick vermeni rica edebilirmiyim ? Şahsen kendimi itham altında hissettim.Birincisi google yolunda yürümek için 3 şey şarttır.Sabır en önemlisidir.2. Hayaperest olmamakdır.Olmayacak site,içerik için boş hayaller beslememekdir.3. ' süde sürekli çalışmaktır.Spam sayfalar ve adsenseden para kazanmak için yapılan sitelere gelince, zaten onlarda ne para kazanılır nede sürekliliği olur.Ancak basit yollarla bir iki ay para alabilirler.Pop açarlar yada zorla tıklatırlar..

Banlana 3 türlü insan vardır bana göre.Birincisi popup açanlar,ikincisi sahte hit yollayanlar ve zorla tıklatanlar, üçüncüsü, kuralları tam okumayan, doğru yapdıklarını sanan ama yanlış yapanlardır.Sahte spam sayfalar, google kodu olmadan yapılırsa belki banlanmayı engeller.Zaten burada çoğu kişinin bir çok deneyimi var.Googlede para kazanmak isteyen, hileden kaçmazsa sonu banlanmaktır.Özgün içerik sürekli güncellemeyle beraber olursa, arama motorları resmen sitenize çalışır.

Son söz olarakta kazanılan paralar sölenmiyor demişsin.Ben bir kez gerçek rakamı sölediğimde show yapıyorsun dendi.Ondan sonra hep tek hesap verdim.Tam rakamı burada sadece Zıpkın ' a söyledim.

dsgnr paylaşım için teşekkürler.Gerçekden de çok iyi özetlemişsin olayı.Umarım kazanç artarak devam eder.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
nick vermeni rica edebilirmiyim ? Şahsen kendimi itham altında hissettim.Birincisi google yolunda yürümek için 3 şey şarttır.Sabır en önemlisidir.2. Hayaperest olmamakdır.Olmayacak site,içerik için boş hayaller beslememekdir.3. ' süde sürekli çalışmaktır.Spam sayfalar ve adsenseden para kazanmak için yapılan sitelere gelince, zaten onlarda ne para kazanılır nede sürekliliği olur.Ancak basit yollarla bir iki ay para alabilirler.Pop açarlar yada zorla tıklatırlar..

Banlana 3 türlü insan vardır bana göre.Birincisi popup açanlar,ikincisi sahte hit yollayanlar ve zorla tıklatanlar, üçüncüsü, kuralları tam okumayan, doğru yapdıklarını sanan ama yanlış yapanlardır.Sahte spam sayfalar, google kodu olmadan yapılırsa belki banlanmayı engeller.Zaten burada çoğu kişinin bir çok deneyimi var.Googlede para kazanmak isteyen, hileden kaçmazsa sonu banlanmaktır.Özgün içerik sürekli güncellemeyle beraber olursa, arama motorları resmen sitenize çalışır.

Son söz olarakta kazanılan paralar sölenmiyor demişsin.Ben bir kez gerçek rakamı sölediğimde show yapıyorsun dendi.Ondan sonra hep tek hesap verdim.Tam rakamı burada sadece Zıpkın ' a söyledim.

dsgnr paylaşım için teşekkürler.Gerçekden de çok iyi özetlemişsin olayı.Umarım kazanç artarak devam eder.
ben basindada nick yada site vermenin gereksiz oldugu belirttim zaten kendisi yada kendileri biliyor diye benim nick yada site vermemin bir anlami varmi ??
Sayfa adi yada nick veremeye gerek yok kucuk bir printscreen daha iyi anlamanizi saglar herhalde
sayfa16wm.jpg

Bumu Adsenseden daha fazla kazanmanin teknikleri?

Adsenseden kazanmanin teknikleri adi altinda binlerce baslik acilir altina istedigin kadar yaz kalkip somut ornek yani onlari uyguladigin site verebiliyormusun Hayir
neden diye soruldugunda yok insanlar banlatmaya calisiyor yok su bu diye yaziliyor tabiki bunlarda masal sen o kadar mavrayi yazdiktan sonra yaptigin su siteyi nasil ornek olarak gosterebilirsin [printscreendekini} yazdiklarin ile senin yaptiklarinin ne alakasi var

D

duyurbeni.com

Misafir
içerik cok gelişmiş özgün :) cuplible rica etsem bunun layerle gizlenmiş bölümlerinide gösterir misin ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
buda bir teknikdir.Neden illa gidipde kötüyü örnek almak gerekirki ? Bunu kim kullanmış bilemem ama işde düşdüğünüz hata burada.Neden kimse gelipde sitesinin ss ni koymuyor buraya.Biliyorlarki koydukları anda, aynı tarzdan siteler yapalım, paralar kazanalım hayalleri başlıyacak.
dsgnr örnek olması için gerçekden de çok açıklayıcı ve anlaşılır bir dilde bilgilerini paylaşmış.Bu takdikler doğru ve yararlı takdikler.Bunları izlemek varken, bu tür basit şeylere takılmak bence sadece zaman kaybıdır.Bu gösterdiğin ss Sabır maddesini ortadan kaldırmak için, sabırsızlığın bir ürünüdür bana göre.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bide + olarak @culpable msn de senmisin o diye gelenler var. pls benim olmadığımıda belirtirsen sevinirim. kendimi yanlış tanıtmak istemem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi