İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense den Parakazanmak isteyenler Buraya

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaslar bende sizler gibi zamaninda kucuk degerli paralar kazaniyordum gunluk tiklama oranin 600 den basliyor 1000 tiklamaya kadar gidiyordu bir arkadasin tavsiyesi üzerine bir patent sitesi aldim adini vermek istemiyorum simdi güzelde icerik ekledim icinde forex falan diye kelimeler var forek reklamlarida cikiyor patent reklamlarida cikiyor bazi tık basina 5$ aldigim bile oluyor 30 tiklama basina 38$ aliyorum sizlere tavsiye ederim patent sitesi kurunuz yada forex forex ne derseniz forex uluslar arasi borsa birimi gibi birsey hadi bol para kazanmalar

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu daha önce neden bizim aklımıza gelmedi... Bu fikrin için teşekkür ederiz. Aynı zamanda mesajının içi çok açıklayıcı bilgiler ile dolu...

Tek kelime ile harikasın arkadaşım...

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buraya yeni Üye Oldum Daha Güzel aciklamalar Yapicam sizlere yakinda.

Tejix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Patent sitesi için iyi ama sen normal bir sitenin keywordune ekle bakayım o kelimeyi google nasıl banlıyo gör ondan sonra :))

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baska sitenin icine eklersen senide hemen alirlar asagiya ne var yani mesela bir site yapmissin onda resimler,müzikler,yazilar,komikler vs bunlar var senin yapacagin sistemdede patent ile forex olacak Menülerde

arkadaslar demis genis aciklama diye maca bakdigim icin uzun uzun yazamadim ama ilerleyen günlerde daha güzel geniş anlatimli yazilar yazacagim emin olun ben isterim herkes kazansin ama bizim türk milletinde bunu kaldiramayan cok arkadasimiz var hepimizin bildigi gibi ama gercekten ben cok isterim herkes kazansin ülkemizde internet yüksek seviyelere ulassin

normal sitenizde adsanseden paza kazanamiyoruz biliyorsunuz 50 tık a bazen 0.1 bile verdigi oluyor cin iskencesi gibi

ben reklam işlerini yakindan takip ediyorum bi yerde okudugum bir makalede microsoft da 2008 in ilk baslarinda sanal reklama basliyacakmis insallah onda tık basina yüksek paralar kazaniriz

adsanse den para kazanmak istiyorsaniz yabanci site yapacaksiniz bundan 1 hafta once bir yazi okudum yabanci bir forumda yabanci bir yemek tarifi sitesi aylik kazanci 12000$ mis almanca bir site birde kullandigi script derseniz free bir yemek tarifi scripti msql falan yok icinde data.txt diye bir dosya var onun icine yaziyor yemek tariflerini

simdilik bukadar

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaqmayok nekadardir adsanse üyesisin arkadasim 15 16 ayi gecti benim her ayda aldigim para 1500 2000 arasi degisiyor varsa senin mantikli bir sistemin sende yaz kafa gecmenin anlami yok ben belki geride kalmis olabilirim

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gözümüz yok Allah daha çok versin, ama daha AdSense'i doğru telaffuz edemezken bu dediklerin pek doğru gelmedi. Tekrar söylüyorum gözümüz yok Allah çok çok daha çok versin.
yaqmayok nekadardir adsanse üyesisin arkadasim 15 16 ayi gecti benim her ayda aldigim para 1500 2000 arasi degisiyor varsa senin mantikli bir sistemin sende yaz kafa gecmenin anlami yok ben belki geride kalmis olabilirim

adsanse den para kazanmak istiyorsaniz yabanci site yapacaksiniz bundan 1 hafta once bir yazi okudum yabanci bir forumda yabanci bir yemek tarifi sitesi aylik kazanci

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gözümüz yok Allah daha çok versin, ama daha AdSense'i doğru telaffuz edemezken bu dediklerin pek doğru gelmedi. Tekrar söylüyorum gözümüz yok Allah çok çok daha çok versin.

Pardon arkadasim mac izliyorum ondan kafam burda degil herkesden özür dilerim hatalardan dolayi

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89

Hiç bir zaman kazandığım miktarı yazma gereği kendimde hissetmedim hissetmeye de gerek yok... Bu birinicisi... Ne zamandan beri diye sormuşsun 3 yıldır kullanıyorum... Bu herhalde seni tatmin etmiştir...

Madem çok güzel bilgiler sende mevcut o zaman yarım yarım yazacağına tam olarak düzenleyip neden ondan sonra yazmıyorsun ? Ama doğru maçı izliyordun dimi !
Pardon....

çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Tejix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana Hiç İnandırıcı Gelmedi Sitenin En az 30 k hiti olması lazım 1500 2000 kazanman için hatta daha fazla.. zaten o kadar para kazanman adsense den banlanman için en ideal sebep.. İlk mesajında yazmışsın 1 tıka 5 dolar aldım benim bildigim ads en fazla 4 Dolar veriyor. Yanlışım varsa özürdilerim ama bildigim 4 dolar..Ayrıca Böyle bişey olsa inan bu sitenin üyelerinin 3 te biri patent sitesi açardı Zaten Google'de günde aranan patent kelimesi sayısı türkçe olarak 4 Rakamı Geçmiyor.. Ortalıkta en az 150 - 200 tane patent sitesi var.. Bunlardan kaçı senin sitene geliyorki... Hepsi senin sitene gelse 9999 Ziyaretçi 100 Kişi reklamlara tıklasa en iyisinden ayda 200 Dolar alıp başının ucuna koyman lazım.. Sakın yanlış anlama bu benim görüşüm.. Bence daha inandırıcı olması için google hesabından bi print scren yapıp buraya yapıştırırsan inan sana inanmış olurum.. Bu arada sitenin günlük hitinide çok merak ediyorum

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
arkaşlar varsa yapıcı bir eleştiriniz yapın adam deneyimlerini yazmış sizde yazınki fikir alış verişi olsun diğer türlü birbirinizi kırmaktan öteye gitmez konular Aristograt lütfen sizde makale hazırlarken açıklayı bilgi verirseniz tartışma imkanımız daha iyi olur ...

Mesela siz demişsinizki menülerde çok para verilen kelimeler yer alsın ancak google içerikle alakası olmayan reklam çıkarmaya çalışanları banlıyor yani eğer sitenizle alakasız reklmalar (çok para veren) varsa uzun zaman bunu devam ettiremessiniz eğer diyorsunuzki zaten kelimeyle alakalı yabancı sitem var insanların zaten bu bilgisi var önemli olan hittir hit için google gerekir , google da üst sıralara çıkmak gerekir diğer türlüsiteden siteye hit çekmek fayda etmez

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşın demek istediği ; Sitenizde google reklamı olan yerlerin yanına patent lawyers filan yazın, link verin , menü oluşturun.Yada kısa reklamlar yapın gibisinden.. Gerçekten de doğru bir şeye değinmiş.Bu yöntemle özellikle oyun sitelerinden büyük paralar kazanabilirsiniz.Talep ederseniz yarın screenli bir ekleme yaparım, daha net açıklamak için.

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşın demek istediği ; Sitenizde google reklamı olan yerlerin yanına patent lawyers filan yazın, link verin , menü oluşturun.Yada kısa reklamlar yapın gibisinden.. Gerçekten de doğru bir şeye değinmiş.Bu yöntemle özellikle oyun sitelerinden büyük paralar kazanabilirsiniz.Talep ederseniz yarın screenli bir ekleme yaparım, daha net açıklamak için.

evet hocam isteriz sahsi fikrim tabi ama bir çok insanda isder eminim :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ufak bir deneme, arkadaşın verdiği örnekten gittim.Oyun sitesinde denedim kendi localimde yaptım bunu.Yaptığım tek şey reklama yakın yerde bir reklam daha oluşturmak.Text reklam oluşturdum.Dikkat ; asla titleye metataga bir şey eklemedim.

Ekte; gif hali var.

Şablonu bozuyordu ekleyince o sebeple, hostinge yükledim.Dilerseniz örnekleri çoğaltırız, yerleşim örnekleriyle beraber.
http://www.sohbet.tc/iyinet.JPG

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bu benim sahsi kendi düsüncem belirli kurallari olabilir tabiki ama ben baska bir forumdan alipta buraya kopyala yapiştir yapmadim hatalarimda olsa birseyler paylasmak istedim bundan 1 ay once bir kisi ile tanistim internet ortamindan bana yaklin biryerden cikti ve birgün bulustuk kisinin kendisine ayit portali var ve adam titlelere bile forex,patent titlelerini koymus dizi Mensüne giriyorsun patent reklami cikiyor ve adam bana sunu dedi sizlere belki inandirici gelmez bir tık 30$ verdigi zaman oluyor dedi simdi adsense de 4$ den fazla vermez dedin ben ilk adsense basladiginda turkticaretden 50 ytl lik kupon gelmisti bana ben bunun ayarlarini yaparken 20 ytl ye ayarlamisim anlamiyordum ozaman ve bu hemen bitti turkticareti arayip sordum anlamadigimdan telefona bakan bayan siz bir tıklamaya 20 ytl vermissiniz dedi ( simdiki para birimi) olarak benimkisi

benim uyguladigim da forumlardan okuyup degisik seyler yaptigim siteler cok para kazananlar tabiki izlemeye alinacak saten adsense ye giriste ne diyor

Satış Departmanıyla Temas Kurun: Siteniz ayda 20 milyonun üzerinde sayfa görüntüsü alıyorsa satış ekibimiz AdSense programını sizin için özelleştirmeye yardımcı olabilir. Daha fazla bilgi edinin.

30k hit yapmak zor birseymi yaparsin bunu ama ileriye dönük olmasi gerekmekte benim düsüncem 5 gün kullandiktan sonra o domaini cöpe attikdan sonra bunun ne yarari var ben bir fikir olarak yazdim buraya hatalarim varsa özür dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi