İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kısa Sürede Çok Para Kazanmanın Sırları

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buradaki "buldum" kelimesi icat ettim manasında değil aynen olan bi sistemi bulmak yada öğrenmek manasında bunu anlamamışsın bu bir. İkincisi kitap yazarları birşeyleri kendileri hayal eder roman olur, insanların bilmediği gerçekleri anlatır (bir kaç kişi arasında gizli olan ve gizlilik önemi olan) yine para eder, sen kaç tane nasıl zengin olunur kitabının ünlü olduğunu ve satış rekorları kırdığını gördün. Ben bu tür kitapları gördüğümde gülmekten yıkılıyorum.

Şimdi senin bu kitapta bu tarz da "nasıl zengin olunur". Yani olabilir ben sana hiç bişi bilmiyorsun demiyorum ama bu tarz bir satış bence yanlış. Elbette karar sana aittir.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buradaki "buldum" kelimesi icat ettim manasında değil aynen olan bi sistemi bulmak yada öğrenmek manasında bunu anlamamışsın bu bir. İkincisi kitap yazarları birşeyleri kendileri hayal eder roman olur, insanların bilmediği gerçekleri anlatır (bir kaç kişi arasında gizli olan ve gizlilik önemi olan) yine para eder, sen kaç tane nasıl zengin olunur kitabının ünlü olduğunu ve satış rekorları kırdığını gördün. Ben bu tür kitapları gördüğümde gülmekten yıkılıyorum.

Şimdi senin bu kitapta bu tarz da "nasıl zengin olunur". Yani olabilir ben sana hiç bişi bilmiyorsun demiyorum ama bu tarz bir satış bence yanlış. Elbette karar sana aittir.

Hayır zaten ben de "icat ettim" diye anlamamıştım aynen söylediğin gibi anlamıştım. Mesela "bitki yetiştiriciliği" konulu bir kitap veya "akvaryum bakımı" konulu bir kitap tecrübelerini aktaran insanların yazmış olduğu kitaplardır. Elbette satış rekorları kırmaz. Ben de satış rekorları kıracağım iddiası ile satışa çıkarmadım zaten. Her malın bir alıcısı vardır mantığından yola çıktım.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben bir şeyi merak ettim, kebikec şimdiye kadar adsense, google search vs konularında ne kadar bilgi paylaşmış, bu konularda bilgi sahibi olduğuna dair foruma kaç tane doyurucu mesaj atmış, açıkcası incelemeye vaktim olmadı ama zannetmiyorum böyle mesajlara sahip olduğunu. zaten toplam 70 tane mesaj atmış bunların hepsi paylaşım olsa yine de yeterli bir referans değil. artı olarak alexius noktayı koymuş zaten, ticaret yapıyorsan bu mesajın paylaşım alanında ne işi var, bir diğer noktada bu başlık hala niye kilitli değil????
yine de kebikec i terecilere tere satmaya kalkışmasındaki cesaretinden dolayı kutluyorum.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir şeyi merak ettim, kebikec şimdiye kadar adsense, google search vs konularında ne kadar bilgi paylaşmış, bu konularda bilgi sahibi olduğuna dair foruma kaç tane doyurucu mesaj atmış, açıkcası incelemeye vaktim olmadı ama zannetmiyorum böyle mesajlara sahip olduğunu. zaten toplam 70 tane mesaj atmış bunların hepsi paylaşım olsa yine de yeterli bir referans değil. artı olarak alexius noktayı koymuş zaten, ticaret yapıyorsan bu mesajın paylaşım alanında ne işi var, bir diğer noktada bu başlık hala niye kilitli değil????
yine de kebikec i terecilere tere satmaya kalkışmasındaki cesaretinden dolayı kutluyorum.

Adam birikimlerini kitap yapmış illaki forumda paylaşması gerekiyormu ? :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ya arkadaşlar neden bu tepki yahu insanlar istediğini istediği yere (kitleye) istediği fiyata satar sana bana ona düşen ise yorum değil Almak veya Almamaktır.
He alırsın sonra dersin ki ya bu adam beni kazıkladı devletin mahkemeleri var kurullar var gider hakkını ararsın ..
Veya alırsın çok memnun kalırsın varsa iTrader ına not verirsin yoksa konusunu altına atarsın memnunluk postunu başlarsın sen de adsense den para kazanmaya ...
Hep gereksiz şeylerle uğaşıyoruz yahu ... DP ye arada bir göz atın adamlar neler yapıyor off offff

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
post yazıldığından beri dikkat ediyorum bir çok kişi belki cesaret edemediğinden belki de yine mi kazık yiyeceğiz düşüncesinden olsa gerek sahtekar yaklaşımı yapıyor. ben cesaret edip bu ebook u satın aldım içinde gerçekten yararlı bilgiler var, adsense'ye nasıl kayıt yapılırdan tutun reklam yerleşim örneklerine kadar resimli bir şekilde anlatılmış en dikkat çeken ve can alıcı noktası ise final kısmı yani nasıl trafik çekilir kısmı. Bugüne kadar forumlarda kimsenin paylaşmadığı (en azından benim görmediğim) şeyler anlatılmış ben tavsiye ederim. Gerçekten emek harcanmış bir kaynak tebrik ediyorum arkadaşı.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyimi senin dediğin gibi en can alıcı kısmı trafik çekme olabilir doğrudur zaten ona bişi diyen de yok, kalkıp adam sahtekar felan da demedik ama bu forumdaki herkes trafik için çok çaba sarfetmekte zaten işin en zor kısmıda burası bence, ortada olan ise bu kadar zamandır insanlar nasıl trafik sağlarım diye düşünürken çeşitli yollar kullanırken ve dahi bende bunu çok denedim hilede yaptım olmadı değil oldu ama devamı olmadı sonu hüsran direkt olarak ban. Şimdi burada herkesin merak ettiği biz yıllardır sitelerimize nasıl trafik çekeriz diye çalışırken bu arkadaşın kalkıp bunu sağlayıcı şeyler var demesinden olan şüphe bugüne kadar bu şekilde söyleyenlerin hepsinin hileli yolları açıklamasından kaynaklanıyor buda şüpheli bir durum tabiki

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş zaten ısrarla hile olmadığını vurgulamıştı girdiği postlarda. Ben de incelediğimde ilk olarak nasıl trafik çekilir kısmını inceledim. Kesinlikle bir hile söz konusu değil. Tekrar tebrik ediyorum arkadaşı. Böyle bir kaynak herkese lazım.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
iyimi senin dediğin gibi en can alıcı kısmı trafik çekme olabilir doğrudur zaten ona bişi diyen de yok, kalkıp adam sahtekar felan da demedik ama bu forumdaki herkes trafik için çok çaba sarfetmekte zaten işin en zor kısmıda burası bence, ortada olan ise bu kadar zamandır insanlar nasıl trafik sağlarım diye düşünürken çeşitli yollar kullanırken ve dahi bende bunu çok denedim hilede yaptım olmadı değil oldu ama devamı olmadı sonu hüsran direkt olarak ban. Şimdi burada herkesin merak ettiği biz yıllardır sitelerimize nasıl trafik çekeriz diye çalışırken bu arkadaşın kalkıp bunu sağlayıcı şeyler var demesinden olan şüphe bugüne kadar bu şekilde söyleyenlerin hepsinin hileli yolları açıklamasından kaynaklanıyor buda şüpheli bir durum tabiki

şimdiye kadar konuya bişi yazmadım sabrettim ama buraya kadar adam hile yok hurda yok diyor sizler hala hile hurdadan bahsediyorsunuz milletin konusunu baltalıyorsunuz madem o kadar merak ediyorsunuz satın alın okuyun bakın arkadaş satın almış okumuş yararlı bir kaynak olduğunuda belirtmiş hala bıdı bıdı yapıyorsunuz yeter yahu

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ürün adedi : 10
Demişsiniz Gittigidiyor'da 1 tane satılmış sanırım, şimdi 9 tane parası versem konu kapatılacak mı?

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kitabı satın aldım faydalı bilgiler var özellikle trafik sağlama olayı üzerinde duruyordum ve daha önce edinmediğim yada şöyle diyim başka birinden duymadığım bir taktik öğrenmiş oldum

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu taktiği çok kişinin bilmesinin bir zararı yokmudur?

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdiye kadar konuya bişi yazmadım sabrettim ama buraya kadar adam hile yok hurda yok diyor sizler hala hile hurdadan bahsediyorsunuz milletin konusunu baltalıyorsunuz madem o kadar merak ediyorsunuz satın alın okuyun bakın arkadaş satın almış okumuş yararlı bir kaynak olduğunuda belirtmiş hala bıdı bıdı yapıyorsunuz yeter yahu

eleştiri yapmak yada şüphelerini yazmak ne zamandan beri bıdı bıdı oldu. Yorum yapmayalımmı ne diyorsun, hem adamın konusunu neden baltalayalım ki, bu adama karşı sahtekarmı dedik veya yalan söylüyormu dedik. Sadece şüphelerimizi belirttik, kimseye aman ha almayın yalanmıdır dedik. Olabilir belki de şüphelerimiz yersiz ama söylemeyelim mi?

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumları okumaktan başım döndü ama birde şöyle düşünün bu ülkede sakıp sabancı'nın bile kitabı var hayatıyla ilgili ipucları veriyor bu kitap bedavamı? rahmetli sabanıncının kitaptan gelecek paraya ihtiyacımı vardı? adam emek vermiş 30 değil 3 ytlde olsa bir karşılık beklemek muhakkak hakkıdır.seo kitapları var para ile satılan adamlar kitap yazmasın kendi sitelerine seo yapsın kendi parasını kazansın dimi? bu tür projelere açık olmalıyız arkadaşlar birden yüklenmeyin arkadaşın üstüne almak isteyen alır.

Yolun açık olsun birader satarsın umarım istediğin kadar ;)

eyvallah teşekkür ederim

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
rahmetli sabanıncının kitaptan gelecek paraya ihtiyacımı vardı? adam emek vermiş 30 değil 3 ytlde olsa bir karşılık beklemek muhakkak hakkıdır.seo kitapları var para ile satılan adamlar kitap yazmasın kendi sitelerine seo yapsın kendi parasını kazansın dimi?

Ne alakası var :) biyografiler para için yazılmaz. TANITMAK için yazılır. Şahsı tanıtmaktır amaç - Bu arkadaş paylaşım Tanıtıp kazansın millet diye değil PARA kazanmak için yazmış buraya. PAYLAŞIM için olsa zaten forumda kısa kısa da olsa açıklardı ...

AYRICA yabancı forumlarda da adettir REVIEW yollanır ücretsiz. B uarkadaş nelerden bahsettiğine dair bi REVIEW yollamalı. Yoksa bunca mesajı yazan eleştiren - destekleyen herkes haklıdır.

SEO hakkında kitap yazanların yazdıklarının fiyatlarını görmedin sanırım sen :) bikaçyüz dolardan başlıyor adam gibi SEO e kitapları. Yani günde 300 dolar kazanan adam 30 dolar için şu foruma mesaj yazmaya üşenir be.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5