İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kısa Sürede Çok Para Kazanmanın Sırları

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kebikec akşam akşam başına güneşmi geçti dicem? Akşam güneşin ne işi olur dimi?
O istatislik resmindeki sayfa gösterimlerini neden kapatıyorsun oranları neden kapatıyorsun?
Aç bakalım şöle bi görelim....Oranları cpmleri!
Ondan sonra yorumumu yapacam.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense kurallarına göre o kısımları paylaşmak yasak bunu bilmen gerek. kaldı ki yorumunu yapacak yaptı zaten...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
madem öyle bende bikaç soru sorayım ozman... İnternette dolaşan bilgilerden başka bilgi varmı ve hit sağlama yöntemlerinde optimize yap link ekle dışında bişey varmı

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım, şimdi bu konu hakkındaki görüşlerimi sıralıyorum.

1-) Madem 5000 YTL kazanabiliyorsun ayda, o zaman neden 40 YTL'ye tenezül edip satıyorsun bunu?
2-) Dersin ki "bilgi paylaşıyorum, kötü mü ediyorum?" Madem ayda 5000 YTL kazanıyorsun ve bilgi paylaşmak istiyorsun, 40 YTL'ye tenezül etme, insanlara bedavadan ver bu kaynağı derim ben de.

Yani, her türlü köşeye sıkışırsın. Öyle yanıtlar ver ki, bir işimize yaramasa bile o e-book'u almak zorunda kalalım.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım, şimdi bu konu hakkındaki görüşlerimi sıralıyorum.

1-) Madem 5000 YTL kazanabiliyorsun ayda, o zaman neden 40 YTL'ye tenezül edip satıyorsun bunu?
2-) Dersin ki "bilgi paylaşıyorum, kötü mü ediyorum?" Madem ayda 5000 YTL kazanıyorsun ve bilgi paylaşmak istiyorsun, 40 YTL'ye tenezül etme, insanlara bedavadan ver bu kaynağı derim ben de.

Yani, her türlü köşeye sıkışırsın. Öyle yanıtlar ver ki, bir işimize yaramasa bile o e-book'u almak zorunda kalalım.

senin mantığınla o zaman bir bakkalın kibrit satmaması lazım, 10 kuruş kazanıyor bir kibritten. 5000 ytl gelirken ben aynı zamanda bir bilgisayar firması sahibiyim bilgisayarları da bedavadan vereyim nasıl olsa 5000 ytl kazanıyorum. böyle saçma şeylerle köşeye sıkıştıramazsınız. kaldı ki kimseye zorla satmıyorum. işimize yaramasa bile alalım demişsin. bu da tamamen saçmalık işine yaramayacağını düşündüğün birşeyi neden alasın? Daha önce birkaç kişi referans yok bilmem ne demişti. 3 kişi aldı hiç birisi de şikayetçi olduğunu dile getirmedi aksine faydalı bilgiler olduğunu söyledi. Daha ne olmasını bekliyorsunuz? Kitabın tamamını burada yayınlamamı mı? Çok beklersiniz. Yeter ama artık...

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani, her türlü köşeye sıkışırsın.
Senin forumdaki amacın insanları köşeye sıkıştırmak mı? Baştan beri konuyu takip etseydin senin sorduğun sorulara zaten cevap verilmiş olduğunu görebilirdin. Ben kitabı satın aldım, görüşlerimi de söyledim. Sen daha kitabı görmeden saçmalamışsın. Basit düşünmeyi bir kenara bırakın artık. Olay tenezzül edip etmeme meselesi değil benim aklıma gelseydi böyle bir fikir ben de satardım.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
burada bir ürün satılıyor ve ürün insanlarda doğası gereği soru işaretleri oluşturuyor doğası gereği diyorum çünkü ürünle ilgili mantığa sığımayan şeyler var ve birileri "neden tepki gösteriyorsun, isteyen alır istemeyen almaz" havalarına giriyor. bir malı satışa çıkartıyorsanız ve ürün hakkında şüpheler oluşuyorsa, satıcı tarafın görevi bu şüpheleri ortadan kaldırıcı girişimlerde bulunmasıdır. insanlar bu kitapla ilgileniyor ki size şüphelendikleri kısımları anlatıyorlar. satış bir süreçtir ve siz satıcı olarak bu süreçten geçerken resmen çuvallıyorsunuz.
ben bir krem satıyorum, insanlar bana sağlık bakanlığı onayı varmı diyor, ben yok diyorum, neden onayı yok, yoksa bu ürün sağlığa zararlı bir şeymi diye soruyorlar ve bende alırsan al almazsan alma, bak ali veli kullandı onlar hiç şikayet etmiyor napcan sen onayı şeklinde bir satış süreci olmuş ve gerçekten çok komik bir durum.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada bir ürün satılıyor ve ürün insanlarda doğası gereği soru işaretleri oluşturuyor doğası gereği diyorum çünkü ürünle ilgili mantığa sığımayan şeyler var ve birileri "neden tepki gösteriyorsun, isteyen alır istemeyen almaz" havalarına giriyor. bir malı satışa çıkartıyorsanız ve ürün hakkında şüpheler oluşuyorsa, satıcı tarafın görevi bu şüpheleri ortadan kaldırıcı girişimlerde bulunmasıdır. insanlar bu kitapla ilgileniyor ki size şüphelendikleri kısımları anlatıyorlar. satış bir süreçtir ve siz satıcı olarak bu süreçten geçerken resmen çuvallıyorsunuz.
ben bir krem satıyorum, insanlar bana sağlık bakanlığı onayı varmı diyor, ben yok diyorum, neden onayı yok, yoksa bu ürün sağlığa zararlı bir şeymi diye soruyorlar ve bende alırsan al almazsan alma, bak ali veli kullandı onlar hiç şikayet etmiyor napcan sen onayı şeklinde bir satış süreci olmuş ve gerçekten çok komik bir durum.

Benim havalara girdiğim falan yok yalnızca aynı sorulara defalarca cevap vermekten sıkıldım. Konuyu tamamen takip etmeden sorulduğunun göstergesidir bu.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Konuyu yeterince tartışamaya sürükledik, arkadaş bir ebook hazırlamış ve satıyor. Satın alanlardan memnun kalanlar var, lütfen diğer postları inceleyerek kararınızı veriniz, almak isteyenler alsın almak istemeyenler gereksiz yorum yapmasınlar.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
msn adresini pm ile alabilirmiyim

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
senin mantığınla o zaman bir bakkalın kibrit satmaması lazım, 10 kuruş kazanıyor bir kibritten. 5000 ytl gelirken ben aynı zamanda bir bilgisayar firması sahibiyim bilgisayarları da bedavadan vereyim nasıl olsa 5000 ytl kazanıyorum. böyle saçma şeylerle köşeye sıkıştıramazsınız. kaldı ki kimseye zorla satmıyorum. işimize yaramasa bile alalım demişsin. bu da tamamen saçmalık işine yaramayacağını düşündüğün birşeyi neden alasın? Daha önce birkaç kişi referans yok bilmem ne demişti. 3 kişi aldı hiç birisi de şikayetçi olduğunu dile getirmedi aksine faydalı bilgiler olduğunu söyledi. Daha ne olmasını bekliyorsunuz? Kitabın tamamını burada yayınlamamı mı? Çok beklersiniz. Yeter ama artık...

Evet, bakkal kibriti bedava satmaz. Çünkü "deterjanların" satmama olasılığı vardır ve elinde patlayabilir. Sen 5000 YTL garanti diyorsun. Bakkalın böyle bir garantisi mi var? Yok. Benzetmen, inan bana saçmadan da öte.

Umarım, bu sattığın şeyi alıp da 5000 YTL'den 1 kuruş aşağı kazanan biri çıkar. Şimdi ahkam kesmek kolay. Hadi bakalım.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle, sen kimsin? Muattabım sen misin? Evet, kendisiyle çelişen insanları köşeye sıkıştırmaya bayılırım. Zira, çok çok iyi niyetli olduklarını düşünmem.

Gelelim Kebic adlı arkadaşa. Demiş ki;

Evet, bakkal kibriti bedava satmaz. Çünkü "deterjanların" satmama olasılığı vardır ve elinde patlayabilir. Sen 5000 YTL garanti diyorsun. Bakkalın böyle bir garantisi mi var? Yok. Benzetmen, inan bana saçmadan da öte.

Umarım, bu sattığın şeyi alıp da 5000 YTL'den 1 kuruş aşağı kazanan biri çıkar. Şimdi ahkam kesmek kolay. Hadi bakalım.

ben hiçbir yerde hiçbir söylemimde 5000 ytl garanti kazanacaksınız diye bişey söylemedim varsayalım ki dedim. 5000 YTL den 1 kuruş aşağı kazanan çıkar falan filan bu ne oluyor? Bakkal kibrit olayını da senin ancak anlayabileceğini düşündüğüm için örnek verdim. BASİT düşünüyorsun...Basit düşünenlerle işim olmaz

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
o basit düşünüyor sen küçük düşünüyorsun haksızmıyım yurtdışına açıl bence sen..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben hiçbir yerde hiçbir söylemimde 5000 ytl garanti kazanacaksınız diye bişey söylemedim varsayalım ki dedim. 5000 YTL den 1 kuruş aşağı kazanan çıkar falan filan bu ne oluyor? Bakkal kibrit olayını da senin ancak anlayabileceğini düşündüğüm için örnek verdim. BASİT düşünüyorsun...Basit düşünenlerle işim olmaz

Basit düşünen adama karşı basit olurum, detaylı düşünene de detaylı. Ben de deterjanı örnek verdim. Bu başka bir şey de olabilir. Her şartta haksız çıkıyorsun bence. Ayrıca, tribünlere oynama. Tehdit etmiyorum, sadece haksız çıkarsan o zaman bu mesajlarını gösteririm, kendinle yüzleşirsin. Yoksa, banane senden, banane yaptığın işten. Sonra iyi niyetli adamlar kazık yiyor, tek soruşturma nedenim bu.

Ayrıca, hadi 5000 YTL olmasın, 1000 YTL olsun. 1 yıl boyunca kazanırsın, 1 yıl sana yeter mi demişsin bir mesajında. Hadi 1 yıl dolmadan banlandı o adam, senin taktiğin yüzünden? Sorumluluğu alacak mısın üzerine?

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Basit düşünen adama karşı basit olurum, detaylı düşünene de detaylı. Ben de deterjanı örnek verdim. Bu başka bir şey de olabilir. Her şartta haksız çıkıyorsun bence. Ayrıca, tribünlere oynama. Tehdit etmiyorum, sadece haksız çıkarsan o zaman bu mesajlarını gösteririm, kendinle yüzleşirsin. Yoksa, banane senden, banane yaptığın işten. Sonra iyi niyetli adamlar kazık yiyor, tek soruşturma nedenim bu.

Ayrıca, hadi 5000 YTL olmasın, 1000 YTL olsun. 1 yıl boyunca kazanırsın, 1 yıl sana yeter mi demişsin bir mesajında. Hadi 1 yıl dolmadan banlandı o adam, senin taktiğin yüzünden? Sorumluluğu alacak mısın üzerine?

benim taktiğim yüzünden banlanması gibi birşey söz konusu olamaz. HİLE yok diye kaç kere söylemem gerekir?Hile olmayan bi durumda neden banlansın? Hiçbir mesajımda çelişki söz konusu değil. Senin mantığınla ayda belirli bir miktar para kazanan kişilerin başka gelirlerde gözü olmaması gerekiyor. Bu mantık bana ters. 1 yıl söylemini de ben 1 yıldır bunu kullanıyorum ve hala banlanmadım diye kullandım.

mysohbeci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gösterim ve tıklamaları neden kapattınız bu birr. ikiii hic itiraz etmenize gerek yok neden e book satmaya calisiyorsun madem o kadar kazancin var? bu bir paylaşım değil bir reklam kitap reklamı yapmaktasınız bu konunun internetten para başlığına taşınması gerekmektedir.

y2s4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iletişim için msn adresi ver görüşelim.
eğer kazancın sana ait oldugunu ispat edersen almak istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5