İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kısa Sürede Çok Para Kazanmanın Sırları

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi bu biraz saçma olacak ama varsayalımki ben aldım bunu ve gerçektende gayet kısa sürede iyi paralar kazandıracak bişi herşey perfect ve bende çok paylaşımcı biriyim, döndüm bu ebook taki bilgileri buradaki arkadaşlarla paylaştım o zaman ne güzel olurdu dimi, kimse tartışmazdı iyimi kötümü diye.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bide cahilliğimi mazur görün ama aklıma şöle bişi geldi acaba adsense de haber7 deki gibi reklamı div e yerleştirsek kural dışı olurmu. Umarım saçma bi soru olmamıştır.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gösterim ve tıklamaları neden kapattınız bu birr. ikiii hic itiraz etmenize gerek yok neden e book satmaya calisiyorsun madem o kadar kazancin var? bu bir paylaşım değil bir reklam kitap reklamı yapmaktasınız bu konunun internetten para başlığına taşınması gerekmektedir.

gösterim ve tıklamaları google kurallarına göre yasak olduğu için kapattım bu biiirr. tek yerden kazanç yeter gibi basit düşünmüyorum bu ikiiiii. bunun bir paylaşım olduğunu iddia etmetim bu üüüçç. bu konu 1 haftadır burda modlar görmüştür onlar ses etmediğine göre sana düşmez bu da dööörrtt.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gösterim ve tıklamaları neden kapattınız bu birr. ikiii hic itiraz etmenize gerek yok neden e book satmaya calisiyorsun madem o kadar kazancin var? bu bir paylaşım değil bir reklam kitap reklamı yapmaktasınız bu konunun internetten para başlığına taşınması gerekmektedir.

Hem biiiirrrr , ikiiiiii , üçççç , al bakalım ulan buda dokuuuzzz tarzında soru yönlendiriyosunuz hemde itiraz etmene gerek yok diyosunuz... Başlığı tekrar okursanız sizin altını çizmeye çalıştığınız şeyler birçok kere söylenmiş.

Bu arada bu ebook war3ze ne zaman düşer ? :p

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben alıyorum kimseye sormadan sonuçda biz bu işi yapıyoruz. 30 ytl kaybetsemde pek koyamayacak. arkadaşıda tbr ediyorum.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alan ve kullanmaya baslayanlar yorum yapabılırlermı ona gore alıp almamakta kara vermelıyım

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla ben kimsenin yorumuna bakmadan 41 ytl teklif verdim. arge olarak yatırım yapıyorum.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
post yazıldığından beri dikkat ediyorum bir çok kişi belki cesaret edemediğinden belki de yine mi kazık yiyeceğiz düşüncesinden olsa gerek sahtekar yaklaşımı yapıyor. ben cesaret edip bu ebook u satın aldım içinde gerçekten yararlı bilgiler var, adsense'ye nasıl kayıt yapılırdan tutun reklam yerleşim örneklerine kadar resimli bir şekilde anlatılmış en dikkat çeken ve can alıcı noktası ise final kısmı yani nasıl trafik çekilir kısmı. Bugüne kadar forumlarda kimsenin paylaşmadığı (en azından benim görmediğim) şeyler anlatılmış ben tavsiye ederim. Gerçekten emek harcanmış bir kaynak tebrik ediyorum arkadaşı.

kitabı satın aldım faydalı bilgiler var özellikle trafik sağlama olayı üzerinde duruyordum ve daha önce edinmediğim yada şöyle diyim başka birinden duymadığım bir taktik öğrenmiş oldum
örnek olarak bunları verebilirim ayrıca itrade score a da bakabilirsin.

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kitabı aldım okudum gerçekden trafik saglama konusunda kimseden duymadıgım bilmediğim bişey ögrendim arkadaşı tbr ediyorum.

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle satışlarınızda kolaylık dilerim.

alan arkadaşalra bir kaç soru sormak istiyorum. Acaba alan arkadaşlar kitapta geçen taktikleri deneyip değişimler farklılar gördümü faydasını gördülermi? Deneyen aradaşlar sonuçlarıpaylaşırsa kitabın satışları artacaktır.

Teşekkürler...

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google kazancı ile ilgili burada 2 kişiyi bilirim ve dediklerini aynen uyguluyorum. Ve şuan uyguladığım sitelerde belli bir artış söz konusudur. Zıppkın ve beceriksiz_acemi yazılarını her zaman dikkate alabilirsiniz. Ayrıca her iki kişiyede ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca site adresi nedir, nasıl oluyor diye sormayın. İsmi geçen kişilerin yazılarını okuyun, uygulayın ve kazanın. Ne demek istediğimi anlayan anladı.

acstasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrik ederim. Böyle bir e-book'a ihtiyac vardı. İlk fırsatta alacağım.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Baştan sona kadar konuyu okudum. Adsense ne kadar büyük bir sistem olsada bunun belirli bir kategoride reklam veren belirli sayıda reklam yayıncısı mevcut. Bu kitaptaki bilgiler ki işe yaradığını söylüyorsun belirli bir konuda yada yöntem ile adsensede gelir arttırmayı hedefliyor. Fakat arz talep olayına girilirse yani bu bilgileri bir çok kişi bilirse rekabet oramı doğar ve her kaliteli reklam bu yöntemi uygulayan kişide çıkmayacaktır. Bu senin içinde bir dez avantaj değil mi? Altın yumurtlayan tavuğu kesmek gibi bir şey gibi geldi. Emeğine saygı duyuyorum ama yaptığın şeyin gelirini düşüreceğine inanıyorum bir süre sonra. Adsenseden yüklü miktarda para kazanmak doğru metalara doğru hiti çekmek ile mümkün. Bu da arama motoru optimasyonuna bakar ki sürekli algoritması değişen ( ki şuan bile page rank algoritmalarının değiştiği düşüncesindeyim. ) bir sistemde kazanç konusunda kesin bir yargıya varmakda imkansız..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5