İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ten kazanamayanlar

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bunlar daha ne kadar konuşulacak acaba...
GOOGLE dan en çok kazanıyor diye ünlü olan elinde çekle poz veren adamın Elindeki Meşhur çekte 132.994 $ yazıyor. Yani en çok kazanan dedikleri 130bin dolarlık çekle poz verip nete veriyorsa bu resmi herkes 100.000+ dolar kazanamıyor demektir.
Önüne gelen makale yazıp Ebook satar oldu. Allah aşkına bu olay Kelin ilacı olsa kendi başına sürer olayıdır ve gayet komiktir.
Adam ayda 100.000 $ kazanıyor yada kazanmanın yolunu biliyor ve Ebook satıcam diye çırpınıyor :) Maksadı bizide engin etmekmiş - bizlerde yedik tabi...
Aynı şeyler söyleniyor - yabancı dilde site açın (evet tık başı daha iyi verebiliyor ama o kadarda değil)
Link alın (e zaten bu bilinmeyen bişi değil - ayrıca adsense için değil Page rank - indexlenme - arama ile ilgili konular içinde yapılan sıradan bi olaydır)

Temiz günlük 100.000 hiti olan bir site rahatlıkla günde 400-500 dolar kazanabilir adsenseden...

Günlük 5000-10000 hiti olupta(üstelikte kaliteli içerik değil veya finans - borsa gibi yüksek meblağlara yönelik site değilse) vay günde 100 $ kazanayım uğraşları boş heveslerden öteye geçmez.
Bakalım bu şu kadar kazandım efsaneleri ne zamana kadar sürer.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bunlar daha ne kadar konuşulacak acaba...
GOOGLE dan en çok kazanıyor diye ünlü olan elinde çekle poz veren adamın Elindeki Meşhur çekte 132.994 $ yazıyor. Yani en çok kazanan dedikleri 130bin dolarlık çekle poz verip nete veriyorsa bu resmi herkes 100.000+ dolar kazanamıyor demektir.
Önüne gelen makale yazıp Ebook satar oldu. Allah aşkına bu olay Kelin ilacı olsa kendi başına sürer olayıdır ve gayet komiktir.
Adam ayda 100.000 $ kazanıyor ve Ebook satıcam diye çırpınıyor :) Maksadı bizide engin etmekmiş - bizlerde yedik tabi...
Aynı şeyler söyleniyor - yabancı dilde site açın (evet tık başı daha iyi verebiliyor ama o kadarda değil)
Link alın (e zaten bu bilinmeyen bişi değil - ayrıca adsense için değil Page rank - indexlenme - arama ile ilgili konular içinde yapılan sıradan bi olaydır)

Temiz günlük 100.000 hiti olan bir site rahatlıkla günde 400-500 dolar kazanabilir adsenseden...

Günlük 5000-10000 hiti olupta(üstelikte kaliteli içerik değil veya finans - borsa gibi yüksek meblağlara yönelik site değilse) vay günde 100 $ kazanayım uğraşları boş heveslerden öteye geçmez.
Bakalım bu şu kadar kazandım efsaneleri ne zamana kadar sürer.

100000 hitmi 10000 mi ?

100000 i sağlıyabilen olsa günlük 5000 dolar garanti

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ya sizin için yeni bilgi tabi arkadaşlar almanıza lüzum yok. Adamlar onu hiç bilmeyenlere satmak amacıyla yazıyor. Hiç bilmeyen o kadar adam var ki. Misal benim ev arkadaşım amerikan ve de günde 10 saat filan bilgisayarda habire surf modunda. Adsense reklamlarını görmüş ama nedir ne değildir bundan kim ne gelir elde ediyor hiç bir fikri yok. Kitapta yazanları şöyle bir yarım saatte özetledim, para da almadım. Ama onun için inanılmaz yeni bir bilgiydi, sonuçta internetten birilerinin para kazandığını bilmiyormuş. Baktım sonra hemen google'de adsenseler wikipedialar okunmaya başlanmış. Anlayacağınız o kadar bilgiyi 20 dolara satmak bir nane değil.

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dur tahmin edeyim size yol gösteren ışık kitabını almanızı istiyor:D

Tam üstüne bastın çek ayağını :D

Yukardaki mesajlarda da yazmışlar ben de katıldığımı ifade ediyorum. Ben adsense 'ten günde 100'lerce dolar kazanıcam vede google tam ödemeleri yapacakken banlamıcak ve ben ödemeyi alıcam. Sonra?

Du kitap yazayım "Google Adsense'ten Günde 100'lerce Dolar" diye atayım başlığını. Altına da "Ben Google Adsense Reklam networkünden günde 100'lerce kazanıyorum, sizde günde 100'lerce dolar kazanmaya başlayabilirsiniz! Nasıl mı? Tabii ki bu kitabı alarak". Aynen delikanlılığın kitabı gibi :D bende anlamam zaten şu adsense kitabı olayını. Binlerce site var kardeşim senin gibileri ağızları sulanarak bekleyen. Çeklerinin fotolarını da koymuş sitesinde ayda 150.000$'dan bahsediyo, siz de bu kadar kazanan adamdan dersler alabilirsiniz tabi aylık 600$'a falan filan. Bu daha inandırıcı...

Cem Yılmaz'a gazetecinin biri sorar :
Gazeteci: Karizmanız var mı? Varsa Kaç Santim
Cem Yılmaz : Koçum karizma dediğin adamın içinde olur. İçinde olunca da anlarsın kaç santim olduğunu!..

Kızın biri gelir bana sorar :
Kızın biri: Adsense gelirin var mı? Varsa Kaç dolar?
Ben: Vercen mi? Neden Sordun?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5