İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Turkce

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır arkadaşlar yanlışınız var türkçe her şekilde arayüzdür içeriktir ve reklamdır yani herşekilde sisteme geçti. Sadece bekleme ve üye olma yavaşlamış olabilir çünkü türkçe ile beraber toplam 4 dil eklendi bunun içinde çincede var ve çinlerinde raabeti en az türkler kadar diğer 2 dilide unutmamak lazım ve onların üye adaylarınıda o nedenle yavaş google
yani google her şeyiyle türkçeyi kabul etti korkmayın ...

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kayıt olmuş arkadaşlar onaylıyacaktır ki adsenseye girdiğinizde menüsünde üstteki eynilikler kutucuğunda şöyle bir yazı mevcut :
Yeni! AdSense için dört yeni dili sunuyoruz. Artık Çince(basitleştirilmiş), Korece, Polca ve Türkçe için desteğimiz mevcut. Desteklenen dillerin tam listesi için, lütfen AdSense SSS'ini okuyun.
O nedenle korkunuz olmasın türkçe artık adsensede mevcut !!!
Çinliler bizden daha çok akın etti onların suçu onları suçlıyın adsenseyi deil :D

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadaşımız sormuş yeni kabul edilen Türkçe site var mı diye.. Cevap veriyorum: Var! :)

bkz: www.wonderbul.com

Girmişken bir tık atarsanız site sahibini mutlu edersiniz :D

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ben sitemin dili turkce oldugu halde basvurup basvuru sirasinda dili ingg.ce secmistim. sonra bu parasiz reklamlar cikinca kaldirdim. turkce destegini simdi okudum hemen banneri ekledim. direk turkce reklamlar cikmaya basladi. su goooooogle yazanlardan :)

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vatana millete hayirli olsun :D Aman tik mik isteme basin belaya girer zaten akli basinda webmaster yapacagini bilir ;)

elmasgunes' Alıntı:
Bir arkadaşımız sormuş yeni kabul edilen Türkçe site var mı diye.. Cevap veriyorum: Var! :)

bkz: www.wonderbul.com

Girmişken bir tık atarsanız site sahibini mutlu edersiniz :D

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siterehber.com için asdsense ye basvurdum fakat dun gelen mailde "kabul edilmedi" yaziyor.. arkadaslar sanirim google halen turkce içerigi kabul etmiyor... "Türkçe kabul ediliyor" dendikten sonra üye olan bir çok arkadaş vardi, ne oldu acaba onlar kabul edildi mi?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet kriterleri nedir googe site buyukmuu olmali yada bedava domain siteleri kabul ediliyormu en az kaç sayfa link olmali bunlari bilenler açıklasin lutfen

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SiteRehber.com' Alıntı:
Siterehber.com için asdsense ye basvurdum fakat dun gelen mailde "kabul edilmedi" yaziyor.. arkadaslar sanirim google halen turkce içerigi kabul etmiyor... "Türkçe kabul ediliyor" dendikten sonra üye olan bir çok arkadaş vardi, ne oldu acaba onlar kabul edildi mi?
Ben google'ye yaklaşık 4 gün önce başvurdum. Başka bir site için başvurmuştum fakat o siteyi devretmek zorunda kaldık. Bu sitenin de dili Türkçe idi. Bu yüzden reklamları bir müşterimin sitesi olan wonderbul.com'a, müşterimden izin aldıktan sonra yerleştirdim.

Ve şu anda google reklamı sorunsuz olarak gözüküyor sitede.

Yani google Türkçe siteleri kabul ediyor ;)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
şayet kuralları okursan siterehber.com adresinde kabul edilmemesi için yeterince sebep var gibi gözüküyor

benim ilk etapda gördüklerim
* vegas
* yasakpara

E

Eseryucel

Misafir
Türkçe Siteler KABUL ED_İL_Mİ_YOR!!! Sadece arayüzü Türkçeleştirdi adamlar..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakınız: wonderbul.com

Açılış sayfası Türkçedir. Daha sonra kullanıcı isterse ingilizce yapabiliyor.

Ayrıca başvurduğumuz ilk site sadece Türkçe idi. İngilizce ile ilgili hiç bir şey yoktu. Ve sadece 3-4 sayfadan oluşuyordu.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Eseryucel: kabul ediliyor bunu sitede belirtmişler.. tartışılacak bir konu değil yani :)

E

Eseryucel

Misafir
ejder bende kabul edildim ama sadece search kodu çalışıyor sitemde ... Adsense kodunu siteme koyduğumda çalışmıyor !! Bu yüzden söyledim

E

Eseryucel

Misafir
wonder Komik gelebilir ama senin reklamıda göremiyorum :) resmini yollamışsın ama :))) Benim ip Google tarafındanbanlanmış olabilir mi :)))

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D

Bence de senin bilgisayarında bir sorun olabilir. Eğer javascript uygulamaları kapalıysa zaten adsense'yi görebileceğini pek sanmıyorum.

E

Eseryucel

Misafir
yok JAvascript açık anlamadım gitti en komiğide ne biliyormusun adsense istatistiklerime baktığımda sayfa gösterimi istatistikleri veriyor sanırım sorun benim bilde :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5