İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yeni Hesap alma %100 iyinete özel

rserin75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar arkadaşlar bu yöntemi pek fazla kimse bilmiyor web sitenizin olmasına gerek yok artık %100 kesin hesap alma yöntemi %100 kabul şimdi nasıl yapacağınıza gelelim eğer kesin onaylanmasını istiyorsanız yazının tamamını uygulayın ve hesap alan ufak bir yorum yazarsa sevinirim....

1- www.docstoc.com adresine giriniz

2-siteden bir üyelik alın az çok ingilizceniz varsa çok kolay alıcaksınız.

3-üye olduktan sonra size adsense kayıt olmak ister misiniz diye soracaktır evet istiyorum seçeneğini seçip mail adresinizi veriniz.

4-profili açtık şimdi sıra profil bilgilerimizi doldurmaya bilgilerimizin tamamını dolduruyoruz %100 doldurmuş olduğumuzdan emin olalım.

5-upluad yazan yerden elinizde bulunan herhangi 20 25 adet pdf doc metin belgesi içeriğinde yazı bulunan belgeleri siteye yukleyin...

6- Mailinize gelen adsense bilgilerini doldurun ve başvurunuzu tamamlayın.

7-Bazen 2 saat içerisinde onay gelirken bazen 1 haftayı buluyor ama %100 onaylanıyor.

Bu şekilde çoğu arkadaşıma hesap aldım onaylanmayan hesap olmadı!!!

Böylelikle adsense hesap alma sorunumuz ortadan kalkıyor....Beni takip etmeye devam edin bomba paylaşımlarla sizlerle olacağım herkese iyi çalışmalar

docstoc sitesinde google reklamlarımızı nereye koyuyoruz. yada nsıl yayınlıyoruz . ben 1 hafta oldu 2.onayda bekliyorum..

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
docstoc sitesinde google reklamlarımızı nereye koyuyoruz. yada nsıl yayınlıyoruz . ben 1 hafta oldu 2.onayda bekliyorum..

docstoc oto koyuyor reklamları sizin ekstra bişey yapmanıza gerek yoktur reklam birimi oluşturun 3 adet ondan sonra istediğiniz sitede kullnaırsınız zaten

A

adsenses

Misafir
serdar kardeş sen yöntemi sölemişsin saol ama onaylamadı siz kendiniz yöntemi bulmalısınız. kolay gelsin

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
serdar kardeş sen yöntemi sölemişsin saol ama onaylamadı siz kendiniz yöntemi bulmalısınız. kolay gelsin

bu şekilde başvurulan 10 başvurudan 10 u onaylandı bir yerde yanlış birşey yapıyorsunuz dikkat edip başvurun tekrar kabul olacaktır.

sakay444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende şimdi başvuru yaptım bakalım nolacak

Ekleme: onaylamıyor

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar verdiğim bilgiler ışığında yaparsanız dikkatli acele etmeyerek gereken bilgileri doldurun 1 hafta yada en geç 10 gün içerisinde kesin yanıt alırsınız bu şekilde çok hesap alındı dikkatle işlenen bilgilerle onay almayan hesap olmadı yanlış birşeyler yapıyorsunuz dikkat edip başvurun muhakkak sonuç alacaksınız.

sakay444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi 4 iş günü inceleyecekler mesajı geldi . reklam kodu falan eklemem gerekir mi

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim çok beklettirler, 11 gün oldu hala daha bekliyorum. 4 gün değil 10 günde verseler yine iyi.

adsense giris yapin bazen mesaj gelmeyebiliyor direk onaylanmistir belki beklemnizde fayda var google der ki bazen haftalarca surebilir kesin birsey solememiz mantikli olmaz bizim deneyimlerimizden yazdigimiz sayi 1 hafta 10 gundur ama daha fazla surebilir/

asimox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil yazdı ne alaka anlayamadım zaten site docstoc sitesi daha nasıl uyumlu olcak çok saçma :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5