İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yeni Hesap alma %100 iyinete özel

Weaster88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hiç gerek yok adsense ana siteden açın kabul ediyorlar zaten.

A

adsenses

Misafir
adsense açamıyoruz anasayfadan açamadığımız için başka alternatiflere yöneliyoruz .

buguludusler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan 2. aşamanın tamamlanmasını bekliyorum. Umarım kabul edilirim.:deli

hakkabit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mailinize gelen adsense bilgilerini doldurun ve başvurunuzu tamamlayın.
kısmı bana böyle bir mail gelmedi.kayıt esnasında I already have an AdSense account kısmını işaretledim
şu an pdf dosyaları yukluyorum

asimox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mailinize gelen adsense bilgilerini doldurun ve başvurunuzu tamamlayın.
kısmı bana böyle bir mail gelmedi.kayıt esnasında I already have an AdSense account kısmını işaretledim
şu an pdf dosyaları yukluyorum
Değerlendir

zaten bir adsanse hesabım var anlamına gelen şeyi işaretlemişsiniz yanlış.

hakkabit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
duzelttim tamam ama onaylamadılar.gerekçe:yetersiz içerik

hakkabit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yükledim pdf 20 tane ama adamlar mailde aynen şöyle diyor:
Yetersiz içerik: AdSense'e katılabilmek için, sitenizde, uzmanlarımızın incelemesine ve tarayıcılarımızın sayfalarınızda gösterilecek alakalı reklamları belirlemesine yetecek metin içerik bulunmalıdır. Sitenize daha fazla tam cümle ve paragraf eklemenizi öneririz. Web sitelerinin tam olarak yayına başlaması ve çalışması, kullanıcıların sitenizde bir menü, site haritası veya uygun bağlantılar yoluyla gezinmesinin sağlanması gerekmektedir. Sitenizin büyük bölümü tamamlandığında ve siteniz çalışır duruma geldiğinde, başvurunuzu yeniden değerlendirebiliriz.

buguludusler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekrar başvuru yapmayı dene. Bana da ilk başvuruda böyle oldu sonra tekrar başvuru yaptım oldu.

hakkabit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nasıl yani aldın mı hesap.gerçekten onaylandı mı?dediğin gibi tekrar başvuracağım.bu sefer netten pdf dosyaları indiriyorum.eğitim,saglık ile ilgili cümlelerle dolu dosyalar.ilk başvurumda pdf projeler vardı metin pek yoktu.bakalım bu sefer ne olacak.ne yapıp edip almam lazım adsense.hesabım 2 gun önce banlandı.ben adsense olmadan yapamam bu işi...

buguludusler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun uğraşlar sonunda beklediğim cevap geldi =)
Alıntı:
Sayın Kullanıcımız, Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz. Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir. Sorunlar:- Yetersiz içerik

Başka bişi beklemiyordum zaten.

Tam 150 dosya ile başvuru yaptım.Sonuç :0 bu adenseye iyice kıl oldum =)

hakkabit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben 1.onayı aldım.4 gün içinde kesin onay için cevap gelecekmiş.ne dersiniz olur mu bu iş?

sezbladex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık kapandı bence bu yöntem arkadaşlar ne dersiniz

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ben 1 ay oldu başvuralı bu yöntemle, 1. onayı verdiler ama ikinci cevap gelmedi,ne evet diyolar ne de hayır. tık yok:) bende farklı isimlerle blogger açıp onun üzerinden adsense üyeliği başlatmaya çalışıyorum

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yöntem çalışıyor bugun 1 arkadaş daha hesap almış direk onaylı 2. aşamaya bile gerek kalmadan bir yerlerde yanlış yapıyorsunuz 150 200 belge yüklemek önemli değil dogru düzgün bilgileri girin 10 15 dosya atsanız bile yeterlidir...

asimox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim kabul oldu beyler 30 a yakın dosya yükledim yazı içeren 2. onay bekliyordu fakat sonra bir göreyim dedim baktım kırmızı yazıyla yazan incelemede fln yazmıyor ve şuan çalışıyor adsansem... teşekkürler

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hehe bunu da gördüm ya artık kesin çok yaşarım:) adsense e son başvurum 3 saat içinde cevaplandı. mesajda da göreceksiniz,reddedilmemin nedeni yetersiz içerikmiş,ama ben herhangi bi siteme kod eklemedim hatta herhangi bi sitemi bile belirtmedim,bu google adsense sorumluları hangi siteye bakıpta benim hakkımda değerlendirme yaptılar? Artık kesinlikle eminim ki kontrol felan etmiyolar,otomatiğe bağlamışlar başvuruya bakmıyolar bile direk reddediyolar.

[email protected]

20:28 (3 saat önce)

Kime: bana
Sayın Kullanıcımız,

Hoş geldiniz e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizden sonra AdSense başvurunuzu incelemeye devam ediyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık. Sorunlar:
-
Yetersiz içerik

---------------------

Daha fazla ayrıntı:

Yetersiz içerik: AdSense'e katılabilmek için, sitenizde, uzmanlarımızın incelemesine ve tarayıcılarımızın sayfalarınızda gösterilecek alakalı reklamları belirlemesine yetecek metin içerik bulunmalıdır. Sitenize daha fazla tam cümle ve paragraf eklemenizi öneririz. Web sitelerinin tam olarak yayına başlaması ve çalışması, kullanıcıların sitenizde bir menü, site haritası veya uygun bağlantılar yoluyla gezinmesinin sağlanması gerekmektedir. Sitenizin büyük bölümü tamamlandığında ve siteniz çalışır duruma geldiğinde, başvurunuzu yeniden değerlendirebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5