İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsensede düşüş varmı beyler ?

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son üç gündür %80 oranında cpm da düşme oldu gelirler çok düşdü :( sizdede aynı sorun varmı ?

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense hep böyledir bi düşer birden çıkar Alışmamız Lazım artık :D

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aynen tıklama sayısı artmasına rağmen kazançlar %70 yakın düştü hadi hayırlısı

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ben çok şomağızlı biriyim ya geçen hafta konu açmıştım kazançlar bu kadar yüksek felan diye şimdi yerlerde sürünüyos :p

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bi ara bayağı çıktı bi anda tekrar sürünmeye başladı. belli olmuyor dalgalanma oluyor sanırım :)

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bugün 2.000 küsür görünüm var tıklama 12 ve kazanç 0.26 varın siz karar verin düşmüşmü düşmemişmi iki gün önce 3,5 dolar falan veriyodu :D hadi hayırlısı inşallah yeniden yükselir

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aklıma bişey geldi ve kontrol ettim.
Google NASDAQ ta işlem gören hisselerinin durumuna göre bir düzenleme yapıyor olmasın sakın :)

Aşağıdaki linkte Google'ın borsadaki son 3 ay grafiği var
http://finance.yahoo.com/q/bc?s=GOOG&t=3m&l=on&z=m&q=l&c=

Hisseler Eylül'ün 12'sinden sonra yükselişe geçmiş yani bizim kazançların düşme eğilimine girdiği zamana denk geliyor.

Adsense kazancımızın yüksek olduğu dönemde yani Temmuz sonu Eylül başı arası da son 3 ayın minimum değerlerinde seyretmiş...

Sonuç olarak Google'ın hisse değeri düştükçe bizim gelirler artıyor, yükseldikçe bizimki azalıyor. Ters orantı var :)

Ne dersiniz :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar yanlış anlamayın da bu topicler artık sıktı biraz.. Her 3 günde bir ya arttı ya düştü diye başlık açılıyor.. Anlayalım artık adsense sabit geliri olan bi yer değildir, gündeme göre ya düşer ya çıkar.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5