İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsensede düşüş varmı beyler ?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
macos sınırlarını aşma.. insanları provake etmeye çalışma. birazda şu foruma faydalı olmayı dene. Kelime oyunlarıyla anca kendini avutabilirsin.. Henüz rumuzunu ilk defa gördüğüm kişisin ve pek kaale alamıyacağım söylediklerini.. Boş işleri bırak milleti provake edeceğine ilerlemeye bak..
Arkadaşlar özür dilerim konuya verdiğim rahatsızlık için ama işte bir kaç kendini bilmez çıkabiliyor.
Forumun kalitesi anca bu provakatörler elendiğinde ortaya çıkacaktır..

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Sınırları senin belirleyebileceğini sanmiyorum..
2 kelime oyunlarıyla kendimi avutmuyorum senin kelimelerinden yola çıkıyorum..
3 ben kendimi biliyorum sanada öğretebilirim
4 ben seni kaale aldigim için cevap vermedim komik olduğunu düsündüğüm için söyledim komik insanlari severim hele senin gibi ne konustuğunu bilmeyen ve kendi kelimeleriyle oyuna gelenleri daha çok severim..
5 Ben bos işlerle uğraşmıyorum ama ilerleme konusunda da senden ilerde olduğumu iyi biliyorum istersen sanada öğretebilirim...

benden bu kadar sana daha cevap vermeyeceğim...

Googlede düşüş var bu aralar gerçekten arkadaslar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5