İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense'ten banlananlar

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar aranızda herhangi bir sebepten adsense'ten banlananlar var mı ? var ise sebepler nelerdir ? son zamanlarda herhangi bir uyarı maili alan var mı ?

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
uyarı almadan banlanan çok kişi var.
sebeb sahte tıklama.
kesinlikle kendi reklamlarınıza tıklamayın.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama bazen gerçekdende ilgi çekenler oluyo

bide bu yüzde kaçı gecerse banlanırım? şimdilik yüzde 4-5 gösteriyo çokmu?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
üyelik dışında site banlama olayıda var. adamlar bana kıyamadılar ama sitelerime kıydılar. 2 sitemde yasaklılar listesinde :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz 50000 gösterimle % 0,8 % 0,9 lardayız %4 %5 çok fazla

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim tıklama oranı %0.2 %0.3 felan oluyor

benim de bir sitem banlandı. o da autohit traffic sitelerini sitemde tanıttığım için. yani gelen mail öyleydi..

B

batuhan

Misafir
Benimde tıklama oranım ortalama %27 günlük %20 ve üzeri oluyor genelde günlük gösterim 1500 bakalım nezaman atılıcaz :p

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence CPM click olayı önemli ama harbi düzgün click gönderiyorsanız %30-40 ta olsa farketmez.Adamlar sizi takip ediyor zaten tıktan sonra :)

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cypher e katılıyorum %40 ı bile kabul edeler maksat sahtecilik olmasın.. bir siteye 2000 kişi giriyorsa 1000 kişi tıklayamaz diye birşey yok..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google ın sitesinde bile sponsorlara %50 tıklama oranı yok. Adamlar kendileriyle kıyaslıyodur tabiki. 2000 kişiden 1000 kişi yollarsan Google daha incelemeden bundan bir iş olduğunu anlar ve O kadar kişi arasından pek vakit ayıramayacağı için şutlar sizi.

Bu arada sadece benim oranım %1 bile değil sanıyodum. İçim rahatladı :)

W

Winner Gambler

Misafir
gecenlerde bir siten banlandi.. sonra baska bir domain aldim.. oraya basvuruda kendi bilgilerimi kullandim o siteyi kabul etmediler...

sonra baska kategoride site acmistim.. o site icin arkadasimin üzerine üye oldum.. onu 1 günde kabul ettiler...

simdi bu siteye yerlestirdigim adsense reklamlarini... banlanmadigim ama sonradan adsense basvuruda bulundugum ikinci siteye eklersem sorun olurmu...?

yine banlanirmiyim bunun icin... ?

ilk banlandigim siteye ekleme yapmadim.. ama ikincisine ekledim.. sorun olur mu?

C

constantine

Misafir
Google site ve şahıs isimlerine önem veriyor. Yani banlandıysan o siteyi ekleme bir daha. Yoksa diğer ismide banlatırsın :) Riske girmiş olursun yani.

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bendede yuzde orani bayabi fazla %12 felan bide site yeni acildi google da yeni kabul etti zaten bakalim ne olacak bu arada bir hollandaca link sitesi yaptim tiklamalara 10 cent anca veriyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
vala günlük gösterşimim 50.000 - 60.000 peki benim sitemin cogulu coksa benim ne şucum var :p

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz Türkler baya ilginç insanlarız değil mi?Riskleri ve tehlikeleri seviyoruz, bu reklamlara ben hile amaçlı değilde hem meraktan hem ne olacak beklentisiyle tıklıyorum, 2 ay oldu ama hala banlanmış değilim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5