İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ahmet Kaya'nın terbiyesizliğini izleyin.

Doushx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herif öldü kaç yıl oldu ölünün arkasından konuşmayı bırak bence artık

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

ölüden ölüye fark var ... Acaba Gerçekten ölü insanın arkasından konuşma mantığıyla mı söyledin yoksa başka sebep mi var konuşma demende merak ettim...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu düsünceyi anlamıyorum ben. o zaman atatürk'ten de konusmayalım, bütün ölmüs kisilerle ilgili yorum yapmayı bırakalım. bazı gerçekler kisi ölse de ortaya çıkmalı. ahmet kaya'nın nasıl bir kisiliğe sahip olduğu kaç sene saklandı halktan.

Doushx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazen saçmalıyorsun ya siyasetle işim olmaz ahmet kaya ile fean hiç işim olmaz sizin gibiler durmadan türkiyenin yarasını kaşıyorsunuz burası bir webmaster forumu konuları saptırmayın

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu haber 17 Kasım 2000 Cuma da yayındayken neden kimsenin dikkatini çekmedi?

Fitne kim ve nasıl olursa olsun insanlığın düşmanıdır.
Olayları
forumdaki başlıkları
başlıkları yazanların nelerden etkilendiğini
değerlendirirken dünya gündemiyle bakın derim.
komşu ülkelerin içinde olup bitenlerle bakın derim.
Fitne geldiğinde ve kargaşa oluştuğunda farkında olmadan oluşturanlar dahi olayı durduramazlar.

http://72.14.221.104/search?q=cache....html+"Kürdüz+ölene+kadar"&hl=tr&ct=clnk&cd=1

aynı haberin diğer linki

http://www.milliyet.com/2000/11/17/haber/hab01.html

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu konunun güncelligi kalmamis neden burada halen daha konusuluyor anlamis degilim
Ahmet Kaya nin siyaseti beni ilgilendirmez. Cünkü o bir piyondu. Madem o kadar vatanperversiniz gidin de sahla vezirle ilgilenin.
Ahmet Kaya nin sadece sarkilarini severek dinlerim. Ideolojisiyle uzaktan yakindan ilgim yoktur. Ayrica bilmediginiz cok oyunlar var. Bunlari siz böyle forum köselerinde cözemezsiniz.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ehuehuehue

3-5 eziq toplanmış kendi çaplarında eğleniyor bırakın eğlensin garibanlar

( ırk ayrımı yaparım )

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım anlamadıgım bişey var. madem kurtler madem pkklılar neden sarkılar muhabbetler sloganlar türkçe ? neden kürtçe değil burasını anlamış değilim. örneğin bu konser kürtler tarafından duzenlenıyor ve kürtler ızlıyor pekı neden türkçe:)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben öldüğüne inan mıyorum türkiyeye dönse mühebbetten içeri gircekti o kadar cok dava vardı kii.. gelemdi ve öldü olayını cıkarttılar hatta esnetikle degişiklik yaptırdıgını ve başka bir kimlikle türkiyeye giriş yaptı sözleri geziniyor ailesini görmeye geliyormuş..

kesind eböyle oldu nedense bu davalar olunca hemen öldü nedense ???

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben öldüğüne inan mıyorum türkiyeye dönse mühebbetten içeri gircekti o kadar cok dava vardı kii.. gelemdi ve öldü olayını cıkarttılar hatta esnetikle degişiklik yaptırdıgını ve başka bir kimlikle türkiyeye giriş yaptı sözleri geziniyor ailesini görmeye geliyormuş..

kesind eböyle oldu nedense bu davalar olunca hemen öldü nedense ???

Komplo teorisinden öte birsey degil

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ateş olmayan yerden duman cıkmaz bence mantıklı bir teori bence nedense davalar cogalınca bir anda ölüyor sen aklından ne gecer sence

N

NRT

Misafir
rütbeli olarak askerlik yapan arkadaşım bir pkk kampında ahmet kayanın en son albümünü görmüş ve komutanına vermiş komutanın dedigi tek şey sen bunu görmedin.

Doğrumu yanlışmı bilmiyorum ama estetik yaptı vb. söylentiler var ne kadar doğru veya yanlış bilemem.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilk mesajı yazan arkadaş ahmet kayanın sanatçı kimliğini seviyorum ben diyenler bunu izlesin demiş. ahmet kayanın sanatçı kimliğini sevenler de bunların farkında bence. şahsen çoğu şarkısını gayet severek dinleyen biriyim ki türkçe müzik çok nadiren dinlerim. ahmet kaya bundan yıllar önce bu threadde de bahsedildiği gibi kürtçe şarkı söylicem buna karşı çıkacaklar kürtleri karşısında bulur demişti ve o konuşmasında serdar ortaçın da içinde bulunduğu bi grup kendisine masadaki çatalları fırlatmışlardı olay çıkmıştı.

türkiye tek bi cumhuriyettir bölünemez parçalanamaz ve devlet içinde başka devlet olamaz. hatta dil de olamaz fikrini sonuna kadar savunan atatürkçü ve modern bi insan olarak böyle konuları yazarsınız sonra topic kitlenir başka bişey olmaz derim çünkü gereksiz bunları tartışmak konuşmak gündeme tekrar getirmek. herkes herkesin nasıl düşündüğünü biliyo. ahmet kaya bi sanatçıydı ha birilerine göre apoyu terörü destekliyodu bana göre sevgiyi aşkı anlatıyodu şarkılarında. ahmet kayanın sesini şarkılarını sevenler pkk yanlısıdır artık gibi bi genelleme yapma fikrini aklınızdan çıkartırsanız hatta böyle her konudaki genellemeleri aklınızdan çıkartırsanız hayattan daha çok verim alabilirsiniz.

S

Sycho

Misafir
ahmet kayanın sesini şarkılarını sevenler pkk yanlısıdır artık gibi bi genelleme yapma fikrini aklınızdan çıkartırsanız hatta böyle her konudaki genellemeleri aklınızdan çıkartırsanız hayattan daha çok verim alabilirsiniz.

pkk yanlısıdır artık gibi bi genelleme yapma fikrini aklımızdan nasıl çıkarıcaz ? şırnak ve hakkaride parmaksıza 200 bin $ para yatırdığını ve pkk örgütüne yardım ve yataklık etmesi onca şehidi onca anayı babayı ağlayan o kadar insanı nasıl aklımızdan çıkarıp hayatımızdan daha çok verim alıcaz pembecim ??

+ şairin dediği gibi

Suyunuzu keseceğiz dağdaki göletten
anası nenni derken kan damlıyor belekten
vatanmı istediz ulan beşikte ki bebekten
BU HESAPTIR SORULACAK APO DENEN KÖPEKTEN..

öbür dünya'da o kadar şehidin hakkını nasıl ödicek acaba ?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
tamamda size şarkılarını dinleme diyen yok adamın nası biri olduğunu gösteriyo arkadaş sadece,(eminem de çıkıp herkeze küfreder ama millet ginede onu dinler çünkü sanatı iyidir (onlarca) ve kimsse küfürleride üstüne almaz) yanlış anlama olmasın ne adamı tanırım nede şarkılarının birini bile dinledim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5