İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ALASTYR Kalitesiyle Tanışmanız için 10.000 Kişiye Ücretsiz Hosting!

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
refarans numarası 57474 . hızmetınız ıcın tesekkurler

umut5081

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Acaba bende alabilirmiyim. Hatta sizden vps almak istiyorum ama bunun yerine vps de indirim yaparsanız daha iyi olur.
Teşekkürler.

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Acaba bende alabilirmiyim. Hatta sizden vps almak istiyorum ama bunun yerine vps de indirim yaparsanız daha iyi olur.
Teşekkürler.

Tabii ki de alabilirsiniz. VPS için iletişim kurarsanız neler yapabileceğimiz üzerine konuşabiliriz. Teşekkürler ilgi ve alakanız için.

keskinmakas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.

Bende bu hizmetinizden faydalanmak istemekteyim. Bu hizmetten yararlanmak için ne gibi bir işlem yapmam gerekmektedir. Konu ile ilgili olarak geri dönüşlerinizi rica ederim...

keskinmakas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.

Kampanyanıza istinaden tarafıma mail yolu ile bir referans kodu iletildi. Kod aşağıdaki gibidir. Bu kodun kullanıma açılması konusunda yardımlarınızı rica ederim...

Referans numarası: 57836

Dieselxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.

Bende bu hizmetinizden faydalanmak istemekteyim. Bu hizmetten yararlanmak için ne gibi bir işlem yapmam gerekmektedir. Konu ile ilgili olarak geri dönüşlerinizi rica ederim...

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.

Referans numarası: 57836

teşekkür ederim
[MENTION=54699]keskinmakas[/MENTION] , [MENTION=54701]foxhq[/MENTION]: hesabınız aktif edildi.

Merhaba.

Konudaki ilk mesajı okumanız yeterli :)

RoMeO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sipariş no: 9174016682
fatura no : #57979

gerekli geri dönüşü bekliyorum saygılarımla şimdiden çok teşekkür ederim

dns ler konuda belirtildiği gibi güncellenmiştir

DNS Güncelleme İşlemi DNS güncelleme talebiniz üzerine kayıt işlemleriniz tamamlanmıştır.

RoMeO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hosting almak isteyen herkeze şiddetle önerebileceğim bi firmadır kesinlikle anında greekli işlemleri hızlı bi şekilde yapıp hesap bilgilerini verdiler çok tşk ederim

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sipariş no: 9174016682
fatura no : #57979

gerekli geri dönüşü bekliyorum saygılarımla şimdiden çok teşekkür ederim

dns ler konuda belirtildiği gibi güncellenmiştir

DNS Güncelleme İşlemi DNS güncelleme talebiniz üzerine kayıt işlemleriniz tamamlanmıştır.

Siparişiniz aktif. Bilginize.

sezai277

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referans numarası: 58778

gerekli ns yönlendirmelerini yaptım,geri dönüşünüzü bekliyorum,teşekkürler şimdiden hocam..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5