İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkese merhaba bugun sabah vakit bulamadım ama simdi acısını cıkarıcam beyler.
Savulun dolaşım başlıyor :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
@daniel
http://www.google.com.tr/search?hl=...pl=1496l8808l0l31l30l6l12l14l0l262l2200l0.4.6
bu aramayı yaparak siteye ulaşmak daha mantıklı olur, çünkü sen bu şekilde zaten siteni aratıyorsun, başka bu kelimeleri kullanan kimse yok, sen üsttekini kullan bence, 2. sayfadasın
sörf başlıyor
bu arada googledan arayarak değilde direk adres çubuğuna site adları yazılsa daha iyi olur, burdan tıklamayın sitelere

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
iyi günler herkese dolaşım başliyor ayrıca arkadaşlarımız googleye kelime yazarak dolaşım fikrini önermişler diğer gurupta yapmıştık bunu ilerleme yerine gerileme oldu
1.sı uyeler bu işi nedense erinerek yaptılar bir süre daha sonrada yapmamaya başladılar
2.sı googlede hiç bir katkısı olmadı ancak küçük sitelerde ve rakipsiz olduğunuz kelimelerde etkili benım kelimede gerileme oldu genede bu benim fikrim illaki değişik fikirler beklentiler olacaktır gurupta çoğunluğa ayak uydurmak lazım

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
iyi günler herkese dolaşım başliyor ayrıca arkadaşlarımız googleye kelime yazarak dolaşım fikrini önermişler diğer gurupta yapmıştık bunu ilerleme yerine gerileme oldu
1.sı uyeler bu işi nedense erinerek yaptılar bir süre daha sonrada yapmamaya başladılar
2.sı googlede hiç bir katkısı olmadı ancak küçük sitelerde ve rakipsiz olduğunuz kelimelerde etkili benım kelimede gerileme oldu genede bu benim fikrim illaki değişik fikirler beklentiler olacaktır gurupta çoğunluğa ayak uydurmak lazım

Arkadaşlar ben kelimede ilerleme olması için demedim.

Direk olarak site adını vermemin sebebide dediğiniz gibi ilk sıradan bulmak, arama ile uğraşmamak. Sonra üşencez aksatcaz sorfu diye düşünüyorum bende.

İyinetten günde 10 civarı hit geliyor, ve arada google reklamlarınada tıklanıyorsa sıkıntı olabilir diye korkuyorum aslında.

Sorf başlıyor bu arada arkadaşlar :kahve:

X

Xman

Misafir
İyinet üzerinden girmeye devam edelim bence, kimse de kimsenin adsense reklamına tıklamasın ;)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
akşam turu başlıyor

Ekleme: Dolaşım tamamlanmıştır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5