İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aliveprofits.com(yeni e-gold ve stormpay)

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu siteyi 10 gundur test ediyorum su an itibari ile 2 kere odeme aldim (odemeleri 2-3 saat gibi kisa surede yatiriyorlar.) risk alip denemek isterseniz buyrun referal linkim: https://www.aliveprofits.com/
su an itibari ile ben 400% after 12 days olan plana 200$ yatirdim bekliyorum bakalim.

aldigim odemelerin resimleri:

http://img31.imageshack.us/img31/1751/odeme19uj.gif

http://img31.imageshack.us/img31/175/odeme28ue.gif

gordugunuz uzre netiba sertifikam oldugu icin kesinti cok az oluyor. :)

bu tür siteler cok riskli ama risk sevenler deneyebilir. :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertifikayı almayı nasıl başardın öncelikle bunu sorucam sonrada bişey merak ediyorum clix lerde bi yükselme oldumu hiç baktınmı??

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
sertifikayı almayı nasıl başardın öncelikle bunu sorucam sonrada bişey merak ediyorum clix lerde bi yükselme oldumu hiç baktınmı??

bunu http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=20440&page=4 burda anlattim.ben alali 3 ay falan oldu belki simdi cok talep oldugu icin postalari zamaninda yetistiremiyor olabilirler.sertifikayi alinca stormclix ler 3 katina cikti :)

A

amaan

Misafir
Tulas clixler normalde 0,01 ile 0,02 arası veriyor.Sende nasıl çıkıyor bir ortalama verirsen bilgimiz olsun .Şimdiden teşekkür ederim.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amaan' Alıntı:
Tulas clixler normalde 0,01 ile 0,02 arası veriyor.Sende nasıl çıkıyor bir ortalama verirsen bilgimiz olsun .Şimdiden teşekkür ederim.

ben bir kac kere 0.20 lik tikladim.5-6 kere 0.10 lik ve 0.05 lik yakaladim.0.03 cok cikti bunun disinda 0.02 ve 0.01 istemedigin kadar cok zaten.ama yuksek olan linklerde netiba gerekmiyor netiba dan dolayi verilen linkler genelde 0.01 ve 0.02 $ lik.ama net-iba sahip olunca bu tur linklerin sayisi cok artiyor.

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her zaman derim.. tulas bu konuda çok hızlı :)
bol kazançlar...
ben galiba batırıyorum bu hyip sitelerinde parayı. ama senin refererliğinde ilk üye olduğum siteden habire ödeme alıyorum. galiba orası çıkaracak beni.

herkese bol kazançlar..

B

blade1978

Misafir
arkadaşlar buraya deneme amaçlı 3.21$ yatırdım ama site plan değiştirdi hesabımla tekrar yatırmam için 10$ istiyor yani beni yine ortada bıraktılar ne yapacam şimdi.?

A

amaan

Misafir
Tulas senden kimse üye olmamışa benziyor , sen ödeme alıyorsun ama kimse ödeme aldığınıo beyan etmiyor.. Demekki yanlız kaldın o sitede ;)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa beraber kazanırız ya beraber batarız üye opldum gitti nolcak :D

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahanda resmimde yayınlandı listelerde :)

bekliyoruz bakalım bende yeni üye olduydum hele bi pazartesi olsun günü bi dolsun... Bol kazançlar...

B

blade1978

Misafir
tulas jamaikali benim 10$ daha yatırdım dün gece 5 günlük plana. bu arada en az ödeme 30$ olmuş heberiniz olsun

V

vamp2

Misafir
gene 100 dolarla altuyenim , forumjunkie olarak gecen butun altuyelerin benim hatta ,
bu arada bende yeni bi site buldum odeme alıcak gibiyim alır almaz paylasıcam

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anında dalarız ref den vamp merak etme sen... ayrıca min ödemenin 30 dolar olması beni pis yaraladı böhüüüüüüüü

11 dolarla girmiştim mecburen bi 11 daha basmak zorunda kalıyorum risk bölme sistemime zarar vericek ama mecbur kaldım böhüüü:( umarım yakmayız parayı içerde...

B

blade1978

Misafir
ya bu sitede problemim var 3,21$ 4 günlük plana yatırdım sonra o dolmadan 10$ da 5 günlük plana yatırdım ama kazancım gözükmüyor 2 gündür sizede aynı problem olayı oldumu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5