İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aliveprofits.com(yeni e-gold ve stormpay)

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baslikta belirttigim gibi 200$ yatirmistim yarin 800$ olacakti ama sitenin omru yetmedi.neyse bende 1 bardak soguk su iceyim bari 200$ in ustune...

B

blade1978

Misafir
tulas' Alıntı:
baslikta belirttigim gibi 200$ yatirmistim yarin 800$ olacakti ama sitenin omru yetmedi.neyse bende 1 bardak soguk su iceyim bari 200$ in ustune...
kazananlara başsağlığı kaybedenlerin yakınlarına sabır diliyorum

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
blade senin yaptığın delikanlılıkmı şimdi iyinette kufretmediğin kimse kalmadı ağza alınmayacak laflar yazdın sonrada editledin. Yaptığın terbiyesizlikten başka birşey değildi. Çok ayıp. Bide hiçbirşey olmamış gibi yazmaya devam ediyorsun. Utan

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir anlık sinirdir calisko üstelemeye gerek yok arkadaşız sonuçta şeytana uymuştur bence böle yüklenicenie ne oldu arkadaşım yardımcı olalım üzme kendini filan desen daha mantıklı olur...

her insan hata yapar calisko önemli olan hatasını telafi edip bir daha yapmamasıdır...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajın orjinalini modlar admin vs görebiliyor diyebiliyorum ayrıca geçmiş olsun herkeze dün gece elektrikler olsaydı ve paramı ozaman isteseydim şimdi elimdeydi:(

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
neyini üstelemeyecem sana edilmiş küfürü içine sindirebiliyorsan o senin bilecegin iş ama ben sindiremem malesef. Oh ne ala bende her sinirlendiğimde yazayim burdaki tum userlara kufur edeyim. sonada affedin sinirliydim diyim olurmu?
he bide bana küfür edecek adama soracam neyin var noldu diye olemi başka?

B

blade1978

Misafir
çalışko ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum ben hiç bir şekilde saldırıda bulunmadım kimseye sen at gözklüklerini gözünden çıkar hele bir sonra tekrar bak...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse siz bildiğini zölemeye devam edin... insandır hata yapar diip susmam en iyisi... konu konuluktan çıktı sitede battı daha açık durmaz heralde bi yetkili arkadaş ilgilenir konuyla... ama madem sindiremediğin bir şeyler var bunu polimiğe çevirmeden PM veya msn yoluyla hallet derim... iyi akşamlar...

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yuh diyorum sana başka birşey demiyorum hem terbiyesizsin hemde yalancı. Mesajını değiştirince birdaha kimse göremiyecekmi sanıyorsun. cache diye birşey var. Ekran goruntusu koyacamki millette ettin küfürleri görsünler. sonrada pişkin pişkin hiçbirşey olmamış gibi inkar et. Bizde adam sanmıştıl senide yazdıklarını okuyup cevap vermiştik.

B

blade1978

Misafir
sen karşıma çıkma sakın bana adamlığı sen mi öğreticen terbiyesiz

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
#

Dear Aliveprofits Members,
#
Aliveprofits and many other HYIP’S are experiencing a script exploit. A script exploit is basically a script bug that hekers use to try and destroy the database. I happen to be a security expert and I am doing everything possible to salvage the system and get us back online as soon as possible.
Please know that I am working very hard for all of us, and I ask you to give me time to evaluate what can be done so we can get back to business.
I will keep you updated.
Regards,
Admin
neyazıkkı ben uye olamadan kapanmıs...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5