İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Antalya

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hava kavurmuyor aslında şuan, aşırı sıcak değil gibi, ya da klimadan mı kaynaklanıyor
soğuk yani burası

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
rüzgarın sıcak estğini ilk gördüğüm,
1 lira suyun 2,5 Tl olduğunu öğrendiğim,
Dolmuşçuların 3 katı fiyatla insanları taşıdğı,
Denizi süper,
Birçok yeme-içmenin %50 ye varan karla satıldığı,
Halkının iyi derecede yabancı dilinin olduğu,
Çok fazla kazıklandığımı hissetiğim yerdir.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
hava kavurmuyor aslında şuan, aşırı sıcak değil gibi, ya da klimadan mı kaynaklanıyor
soğuk yani burası

Şafak bey istanbuldamısınız bilmiyorum ama öğle vakti altunizade den metrobüse binip tıkış tıkış zincirlikuyuda rahatlayıp 10 saniye sonra tekrar binip tekrar tıkış tıkış şirinevlere ki orası baya bir durak sonradır daha sonrasında oradan hemen metroya geçip 3 durak öteleme yaparak airporta gidiyorsanız dönüştede aynı şekilde ise sıcaktır.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
istanbulu uzaktan gördüm gidemedim hiç, büyük şehir orası, kıta değiştirmeye gerek yok eve/işe gitmek için :d ben antalyamı seviyorum bi 50 yıl daha yaşayabilirim burada, ama havası sıcak çekilmiyor bazen, gölgede sıcaklı 40 olacak neredeyse, küresel fokurdama yaşıyoruz

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bende antalyaya küçükken gitme fırsatı bulmuşum ama hatırlamıyorum o derece. Umarım birgün tekrar giderim şimdilik sadece istanbul. tekirdağ. izmir :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
istanbulun balık ekmeği
tekirdağın köftesi
izmirin kumrusu
iyinetin bylacoste'u meşhurdur
we love Antalya

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
nickimi düzgün söyleyen birisini görmek beni mutlu etti. Çoğu insan beyelacoste diye okuyor.
Eczanelerin depresan'ı meşhurdur :p

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
merhaba antalyalı dostlarım iyinet antalya/alanya buluşması yapsak nasıl olur şuan gazipaşadayım haftaya alanyaya geçeceğim bir buluşma düzenlesek diye düşünüyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
geçenlerde finikedeydim, liman işletmeciliği oluyan kuzenimin yanında, pazardan erik alıp ismin içinde mavi geçen bi lokantada pide yedik. güzel bir memleket aslında

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mavisofra'yı kastediyorsunuz sanırım. Bende Finike Meslek Yüksekokulu'ndayım, Dış Ticaret okuyorum. İsminiz nedir kuzeninizin? Mutlaka tanıyorumdur.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
o bi bağyan isim veremem
oranın bi kafesi de var çocuklar işletiyor :D

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğrudur yerli halk öğrenciye pek sahip çıkmıyor, toprağına yatırım yapmyor. İşi çoluk çocuk yürütüyor :)

XfaCtoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Nerdee bu yağmurları konuşan arkadaşşş? Yanıyoruz yahuu resmen pişiyoruz sıcağın altında. :)) Selamlar Hemserilerim.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Nerdee bu yağmurları konuşan arkadaşşş? Yanıyoruz yahuu resmen pişiyoruz sıcağın altında. :)) Selamlar Hemserilerim.

Burdayım :)

Ama sıcaklardan şikayetçi değilim. En azından elektriksiz ve internetsiz kalmıyorum.
:hmmm:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5