İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadas Portalı Satılıktır '''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ask.jpg

YETERLİMİ ARKADASLAR.

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazır scriptleri kullanan ların en büyük hatası admin klasörü ve / veya dosyası adını değiştirmemeleri. Böylece açıga davetiye çıkarıyorlar.

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bosverin kafa almaz ben scriptte yeterince acık var diyorum bizdeki orjinal ister alırsınız ister almassınız konu cok uzadi :D

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında güzel script iş yapar belki ama renkleri cok itici sanki ..
+ kristonun elinde gercektende full acıksız script olduguna inanıyorum çünkü bende indirdim bu scripti marez sitelerinden bulup hep hata verior eksik dosyalar var . neyse eger fiyatı biraz daha düşürürsen kanım kaynayabilir

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte ben bunu millete anlatamadım ne oldu baska adres verdiler ordada aynı portal kurulu ama adamların sayfalarındaki anketi bile degiştirdim girip baka bilirsiniz 2 sayfada yazmıslar sayfa adresini :D

H

HoBaa

Misafir
Ben her zaman Özel olmaktan yanayımdır.

Şimdi sen burda bu scripti satabılırsın.Yada script senın Olabılır.

Öncelıkle Demekkı senınde acıgın varmışki elemanın birisi İndirmiş ve marezden yayınlamış.Yada sen kalkıp yayınlamışsın.Yada sattığın birisi yayınlamış.

Öncelıkle Scrıptınızı bırıne devrederken.

Karşılıklı Sözleşme ve bır adet fatura İle çeşitli belgelerı ımzalayarak anlaşmalısınız.Sattıgınız script sadece alıcı tarafından Kullanılabılır mantıgından yola Çıkarsak goıruyorumkı basbayagı sız sozleşmesız vermışsınız ve asgizi.com da bır guzel marez Olarak yayınlamış.

Peki Şimdi Ne olacak ?

Şimdi Şu olacak arkadaşım.Senın bu scrıptın su an tamamen sallıyorum ama enaz 250-300 kişi tarafından Kullanılıyordur.İlla benı googleye sokup arattırmaz isen bu gercek ıle karşı karşıyayız.

Gelelım sonuca.

Şimdi ben senden bu scrıptı almam.Nıye dıyecek olursan Ben bır scrıpt alıcaksam O scrıptın benden başka kımse tarafından kullanılmamasını ısterım acıkcası.Ha tamam scrıptler kodlanır ve pıyasaya sunulur.aNCAK konu çok ayrı.

Sen asigiz.com a gıt scrıptı ver.o marezden yayınlasın onune gelen kursun

AÇIĞI VAR YADA YOK..

gel ben sana 20 ytl ver bu scrıptın butun acıklarını kapatayım.Açık dedıgın nedir basıt seyler bunlar..

Sen acıgı yok dıyerek kendını savunmaya çalışma.

Kişisel olarak pıyasada herkesın elıne dolanmış bir scripti gelıpte 150 ytl ye satın almam.gıderım 300 ytl verırım bundan daha ıyısını VE HIC DEGILSE DAHA FARKLISINI Çok daha ıyı bır sekılde kodlatırım.

Ayrıca siz bıze bu scrıptı verıceksınız.Bize bu scrıptın Lısansını verebılecekmısınız acaba ? Biz Bu scripti marez den degılde sızden alırsak tek farkı Site acıklarımıdır.Kendınıze aıt oldugunu Kanıtlamanız ıcın elınızde bır belge varmıdır. ?

Ayrıca turkıyede bınlerce arkadaşlık sıtesı var artık bu tarz sıteler baydı.Benım bır projem var su an askıda olan 50 bın dolar butce gerekıyor.Sizin bu arkadaşlık sıstemı dedıgınıze havada parande attırıcak birşey..neyse konumuzla alakalı degıl zaten..

marezde dolanan bır scrıpt ıcın Nedir bu satayımda para kazanayım heyecanı..

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam zorla birsey yaptırmıyoruz scriptimizin mareze dagıtılma sı surdan kaynaklanmıs ola bilir firmamızın bir elemanı tasarıma sokmadan bizden izinsiz satmaya calısmız haberimiz yok tabi bu kişi script daha tam bitmemisti parayı ödemiyor ve portalı alıyor acıklar ordan kalma ki aklıma gelen sadece bu kimseye zorla bişi satmıyoruz.

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakın isterseniz aratın googleden hepsine aynı yontemle gire bilirim cunki acıklar elimizde uyanık birisi acıkları kapatmayı biliyorsa kapatmıstır baska turlu butun kişiler de aynı acık vardır.

H

HoBaa

Misafir
anlıyorum ancak SİZE ÖNERİM madem kodlayabılıyorsunuz Sıfırdan daha ozerk daha guzel ve en azından marezlerde dolaşmamış bir script kurarak sıstemı Aedating gıbı dunyaya belırlı bır ucret karşılıgı sunabılırsınız.

Hatta onerı olarak Sıstemde kullanacagınız tonlar Açık renkler olsun ve yazı tipleri daha şeffaf olsun mesela yonja.com yada aynimahalle.com gibi anlatabıldımmı.

Bence bu scrıpt bu marez olayı olmasaydı belkı alınabılırlıgı vardı ama şu an benım acımdan bır alınabılırlıgı bulunmamaktadır.

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet öneri guzel bende size birsey söyliyim bir portal 3 gunde yapılmıyor .

H

HoBaa

Misafir
yarın için parayamı ıhtıyacınız var ? ..

Herşeyi sakın..yavaş ve huzurlu bir şekılde yaptıgımız sürece daha başarılı oluruz bence..

tabıkı portal yapmak zor.tabıkı webmaster emeklerını kullanıcan.kafa agrıyacak.

Amaç ne ? İyi birşey yapmak değilmi bütün çabalar..

saygılar başarılar ii akşamlar..

kolay gelsin..

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana örnek zaman veriyim agırlık verirsen gercekten guzel bir portal 2 3 ayını alır sanırım bu zamanda ugrastıgın portaldanda bişi elde edemiceksen bırak gitsin ;)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satış kapandığı ve tartışmaya başlanıldığı için konu kilitlenmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5