İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Atma uzan Din Kardeşiyiz:)

H

hedefturan

Misafir
Gıdada KDV kalkacaaaakkkk
Emekliye 14 maaaşşşş
Mazot 1 YTL olacaaaaaakkk
Fındıkk 8 YTLLLLL olacaaakkkk

Arkadaşlar reklamlı seçim yatırımlarına ve hazinenin partilere trilyonlar dağıtmasına, partilerin ise bu trilyonları, böyle sözlerle harcamasına nasıl bakıyorsunuz???

H

hedefturan

Misafir
Ya dün Acı Hayat dizisinin en heyecanlı yerinde GIDADA KDV kalkacak reklamı çıkmaz mı...

Artık siz düyünün Heyecanın ne kadarı kaldı:):):)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu adam süleyman demirelin genç versiyonu. habire vaat ediyor.

ama millet eskisi gibi değil. bu defteri çok tan kapadı.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
7.25 oy aldı, bu seçimde de ikiye katlar, kimse kapatmadı defteri bence. Söyledikleri ile de dalga geçiliyor, belki de yapmayacak evet, ama yapılması çok zor şeylerden bahsetmiyor. Fındığın değeri zaten en az o fiyat, doğru düzgün bir sosyal güvenlik politikasıyla 14 değil 24 maaş da verilir. 4 milyar maaş alan kişinin ssk primi 500 ytl üzerinden ödeniyorsa tabi verilmesinin hayal olduğu düşünülür ya da söyleyenle dalga geçilir. Tekstil'de kdv'yi neden kaldırdılarsa pekala aynı nedenle gıdada da kalkabilir. Enflasyonu tekstil ürünleriyle, 250 taksitle satılan beyaz eşya ile ölçen zihniyete tabi komik gelebilir.

Ama benim merak ettiğim acaba bunları Cem Uzan söylüyor diye mi komik oluyor, hani adam dolandırıcı ya. Öyleyse tamam belki ama bizi yönetenlerin afişe olmamış faaliyetleri Cem Uzan'dan az mı acaba? Yoksa gerçekten kendimizden o kadar umutsuzuz ki, bunlarla dalga geçerek toplumca deli mi olduk.

Kimin söylediğine bakmaksızın düşünüldüğünde, yapılan vaatlerin hiçbiri yapılamaz değil, Atma denecek hiçbirşey de yok bence aralarında.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
7.25 oy aldı, bu seçimde de ikiye katlar, kimse kapatmadı konuyu bence.

Angelo sanmam ya fazla çalışma yapmadı seçim propagandası falan yapamadı.Biraz Unutuldu sanki. Tayyip Bey sesini iyi kesti.. Ama gerçekten bu adam iktidara gelsin heralde bitirir Türkiyeyi. (Bu benim şahsi düşüncem)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
7,25 oyu hiç de ikiye katlamayacak bu kesin. Alacagı max o civarda bişi olur.
Emekliye 14 Maaş cokda zor degil. Fındıgın 8 YTL olması imkansız! He Cem uzan gelir 8 Yapar. Sonra Satılamayan Fındıkları alarak devleti trilyonlarca zarara sokar. Sonra bizde yanan fındık depolarının haberlerini okuruz.
Oss kalkacak Harçlar kalkacak bunların hic bir olabilitesi yok. Tabiki bunların hepsi gunumuz şartları icin 10 Yıl sonra ne olur bilinmez.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Fındığın değeri zaten en az o fiyat,

tamma hoş güzel diyorsun fındık imalatcıdan 8 ytl alınsın peki bu artış sence seninde cebini etkilemicekmi.. malum cikolata fındıktan yapılıyor fındıktan yapılan herşey zam gelecek artık marketten canın bir fındık yemek isticek artık 100 gr mını 5 ytl den yersin artık..

cem uzan söylediklerin hepsi saçma hiçbiri yapılcak vaatler degil. gıdandan KDV kalkacakmış peki halktan nasıl vergi toplancak gıdadan kaldırcak giyime köklücek. Devlet vergi alamassa nasıl yatım yapıcak sonra bagırısın ya bu sokaklar nedne böle pis neden cukur. nedne belediye ilgilenmiyor diye..

cem uzanı düşünemiyorum başkan olarak.. adam türkiyeyi satar kimseninde haberi olmaz sölim...

H

hedefturan

Misafir
Zaten mantık şudur...

Kimse yapamadı ama ben yaparımmm

Kimse satamadı bu memleketi ama ben satarım:):):)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
adam amerikayı dolandırdı ya o konuda çok takdirimi aldı. hayal dünyası geniş olsada seviyorum yinede adaşımı :)

dediklerinin yapılabilmesi mümkün. barajı geçebilmesi de mümkün.

ama bu adamı başbakan veya başka bir şey yapmazlar. amerikanın işine gelmez. en fazla muhalefet olur. reklamlarla siyaset yapar.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cem Uzan'ın bu kampanyaları yine AKP'nin işine geliyor gibi. Diger partilerin oylarını alır %7'lere gelir ve barajı geçemez. Kendi ile beraber oylarını caldıgı diger partileride meclise sokmamış olur. Ve istikrarlı* bir tek parti yonetimi ile yolumuza devam ederiz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Peki sizce AKP nin bu adamı 2 çift sözü nedeniyle bitirmesi normal mi ?

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tartışma çok çok uzar, yüzyüze gelebilsekde o şekilde çayımız kahvemizle sohbet edebilsek.

kısaca ailecek oyumuz uzan'a :) alternatifsiz tek adam olarak görüyorum kendisini, bu memleketin başına gelenlerden öte ne yapabilirki amcam. kral'dı 1 anda çökerttiler başka bir krala ikinci tahtı verdiler. vaadler konusunda güveniyorum ha yapar ha yapamaz orası ayı fakat güveniyorum bu adama.

afiet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5