İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Atma uzan Din Kardeşiyiz:)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vakti zamanında Rahmetli Özal ve Ecevit zamanıda AB muhabbetleri vardı.

Ne hikmetse ne bir karış toprak nede sağımızın solumuzun açılması konusu vardı. Kıbrıs diye ağızlarına bile söz alamıyorken Ab şimdi donumuza kadar sıyıracak valla.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
DSL sinirsiz olacak 3Mb bantli hat olacak, 1YTL/AY olacak
Tum sitlerein adsense gelirleri gunde minimum 100 dolar olacak.
Webmasterlara IPOD 1YTL
Plasma buyuk ekran TV 8YTL

Oyunuzu bana verin :D

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Keşke yiğit tayyipin şu Avrupa'yıda adam etme eğilimine girsede, içeride kurt, dışarıda kuzu kesilmese:)

türkiyenin şu anda eti ne budu ne?

kedi olmadan fare yakalamaya kalkarsan sonun harap olur.
akıllı siyasetçi şu anda avrupa siyasetinde kurt politikası izlemez

ki tayyibin yurt dışında izlediği politika sayesinde bir çok ülke bize sıcak bakıyor.Ben T.C başbakanını tvde onların arasında başı dik olarak gördüğümde ve tüm ülke liderlerinin tayyibe bakışını gördüğümde gurur duyuyorum..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gurur mu duyuyorsun bu durumda?
Valla bravo ne diyim

İngiltere'den 8 yediğimizde 9 yemedik diye gurur duymaya benziyor bence.

H

hedefturan

Misafir
türkiyenin şu anda eti ne budu ne?

kedi olmadan fare yakalamaya kalkarsan sonun harap olur.
akıllı siyasetçi şu anda avrupa siyasetinde kurt politikası izlemez

ki tayyibin yurt dışında izlediği politika sayesinde bir çok ülke bize sıcak bakıyor.Ben T.C başbakanını tvde onların arasında başı dik olarak gördüğümde ve tüm ülke liderlerinin tayyibe bakışını gördüğümde gurur duyuyorum..

"Kardeş ben onursuzca ağzıma dökülecek bir kaşık bal yerine, onurlu bir şekilde aç gezmeyi göze alırım..."

Bu konular uzar gider, yukarıda tırnak işaretleri araısnda ki cümlem herşeyi özetler

H

hedefturan

Misafir
Cem Uzan'ın sır gibi sakladığı seçim sloganına ulaştım...

Kimse satamadı ama ben satarım, söz veriyorum...

ve

Kimse bu memleketi yeyipte bitiremedi... Söz veriyorum, ben bitiricem

:):):)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Türkiye de dış kaynak ve devletin parası kullanılmadan yapılan tek baraj Berke barajı dır..Bunuda uzan lar yapmıştır..bilginize
Cem Uzan'ın başına gelenlerin sebebi yaptığı üçkağıtlar değil, çünkü üçkağıt listesinde ilk 10'a bile giremez. Sebebi "güneydoğu'ya baraj yapıcaz ingilizler izin vermiyor" gibi tr'de edilmesi sakıncalı birçok laf ediyor olması.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Kusura bakma ama ben o manzarayı görünce UTANIYORUM.Adamlar resmen bize "Ulan yapmadık şey bırakmadık adamları resmen aşağıladık ettik,bit kadar Güney Kıbrıs ile bile münakaşa edecek hale getirdik hala yüzsüz yüzsüz burda sırıtıyorlar." diye düşünüp bizimkilere bakıp gülüyorlar.

Bununla gurur duyulmaz ancak utanılır..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye de dış kaynak ve devletin parası kullanılmadan yapılan tek baraj Berke barajı dır..Bunuda uzan lar yapmıştır..bilginize

Bilgime mi? Benim söylediğimle çelişen birşey değil ki bu. Dikkat edersen ben zaten yaptıkları/yapmadıkları değil söyledikleri sebep olmuştur diyorum.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63

Dis kaynak kullanmak kotu birsey degil, risk dagilimi acisindan iyidir. Ekonomi konusunda bilginiz varmi bilmiyorum.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye bazı şeyleri görmemek için elinizden geleni yapıyorsunuzki? Ben Cem Uzan'ı savunmak için söylemiyeceğim biraz sonra söyleyeceklerimi ama gerçekler bunlar.. herneyse uzatmadan geçeyim, sizce Türkiye son 3 yıldır nasıl dönüyor sanıyorsunuz? Cem Uzan'ın 10'larca kuruluşuna el koyarak milyonlarca dolarlık paralara el koyarak sizce bunların paraları nereye gidiyor? veya bunların kazançları ne oluyor Tayyip bas bas bağırıyor ekonomi düzeldi krizden çıktık enflasyon düştü nerde düştü ya o yüzden Türkiyede kapkaç , gasp vs gibi suçlar arttı ve artmaya devam ediyor Açlık sınırında Türkiyede 30 milyona yakın insan var bu türkiye istatistik kurumunun istatistiği bu adamlar yalanmı söylüyor devletin kuruluşu ki şu sıralar Cem Uzan açtığı mahkemeleri yavaş yavaş kazanmaya başlıyor son sorum size oldu ki Cem Uzan bütün mahkemeleri kazandı ALLAH aşkına söyleyin devlet aldıklarını nasıl geri vercek aldıklarını bırakın o aldıklarının bu zamana kadar kazandırdığı kâr payını verebilcek mi acaba? bizimkiler sadece avrupa birliği derdinde askıya alındı şimdi g*t gibi ortada kaldılar bakalım ne yapcaklar her geçen gün kendilerini batırmaya devam ediyorlar 111 tane fabrika açmış yahu istersen 10000 tane aç sen nasıl adamsınki Telsim , Telekom gibi kuruluşları maliyetinin çok çok altına gidipte yabancılara satıyorsun onlara almaları için ellerinden geleni yapıyorsun bütün kolaylıkları sağlıyorsun bu nasıl bir mantık anlamıyorum ben inşallah vardır bi bildikleri ama sonumuz hayır değil.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gıdada KDV kalkacak
Emekliye 14 maaş
Mazot 1 YTL olacak
Fındıkk 8 YTL olacak

1: Gıdada Kdv Kalkacak
cevap : Evet Gıdada Kdv Kalkacak çünkü Uzanlar iktidara gelirse Gıda bulunamayacak dolayısı ile olmayan ürünün KDV si de olmayacaktır
2: Emekliye 14 Maaş
cevap : Emekliye 14 maaş verecekler sanırım buda sayı boncugu varya yada kibrit çöpü verecekler al say 1 den 14 e kadar diyecekler. adam çıkıp derse ben emekliye 14 maaş verecem ama ne vereceğimi size söyledimmi derse ne diecegiz? belki her 1 maaş 1 ytl olacak
3: Mazot 1 YTL olacak
cevap : Sanırım Ukrayna iran vb hatlardan getirdikleri kaçak mazotu kendi istasyonlarında bu fiyata verecekler
4: Fındık 8 YTL olacak
cevap : Bu olayların karşısında o kadar cok intihar ölüm vakası olacakki ceviz fındık fıstık gibi ürünler helva malzemesi oldugunda ucuzlayacak
Cem Uzan kardeşim canım ciğerim senden olsa olsa Başakakan olur
Bu memleketin evladı artık neyin ne olduğunu biliyor siyaset bir yatirimdir aklı olan bu yatırıma prim vermez. 1 millet vekili vekil olabilmek için ne kadar masraf yapıyor biliyormusunuz? peki bir işe yatırım giriyorsa bu bir pazarlama bu bir ticaret değilmidir? o zaman neden kendimizi kandırıyoruz. Adamlar bizlere kendini pazarliyor sonrada yatırımın bedelini alıyorlar.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
baraj parasının 10 katını zaten devletten ve dıs kaynaktan (motorola, nokia) çıkardılar merak etme.

1. Uzanı Akparti bitirdi
2. Kara mehmeti Ak parti bitirdi
3. Aydın Doğanı niçin bitirmedi?
4. Seçimler öncesi Aydın Doğan ile neden Tayyip toplantı yaptı?
5. Tayyip'in karşısında olanlar birer birer dolandırıcı sıfatı aldı.
6. Aydın Doğan sütten çıkmış ak kaşık mıdır?
7. Bir belediye başkanı seçimler öncesinde reklamını yapıp oy toplamak için 1 milyon $ para harcıyor. (büyükşehir)
8. Eğer belediye başkanı olursa 4 sene duracak ayda 5 000 ytl para lacak. 4 sene ile çarparsanız 300 000 YTL yapar.
9. Hangi gerizekalı 300 000 YTL kazanmak için 1 milyon $ öder???
10. Siz hala burada uzan şöyle demiş böyle demiş derken brokrasi yurdum insanını yemeye cebini doldurmaya devam etsin.
11. Ben bu seçimde Uzan'a oy vereceğim niye mi? belki mazot 1 ytl olurda TDI arabamla daha çok fazla gezerim diye! hıh!
12. Devamlı kandırıldım neden hala kandırılıyoruz? çünkü bizim halkımız hakkını aramak yerine forumlarda, kahvelerde, sokaklarda uzan ne demiş, tük akp şöyle yaptıda aç kaldım demekle vakit harcıyor.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
merhaba iyinet ,ben hep yanlış anlaşılıyorum:) aşağıdaki yazımın sebebi bu ,dış kaynak konusunda hemfikirim.
benim yazım:Türkiye de dış kaynak ve devletin parası kullanılmadan yapılan tek baraj Berke barajı dır..Bunuda uzan lar yapmıştır..bilginize

sebeb
Cem Uzan'ın başına gelenlerin sebebi yaptığı üçkağıtlar değil, çünkü üçkağıt listesinde ilk 10'a bile giremez. Sebebi "güneydoğu'ya baraj yapıcaz ingilizler izin vermiyor" gibi tr'de edilmesi sakıncalı birçok laf ediyor olması.

Dis kaynak kullanmak kotu birsey degil, risk dagilimi acisindan iyidir. Ekonomi konusunda bilginiz varmi bilmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5