İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avrupadan Binlerce Bedava Hit

FB-DeViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye oldum ama illa senin verdiğin linkden mi üye olmam lazım

anlamadım çünkü

ben normal http://www.ebesucher.de burdan üye oldum

illa senin linkden üye olmak gerekiyorsa yeni açayım bi üyelik :D

Geveze.at' Alıntı:
Ayrica bu sitede saatlik hiti kendiniz belirliyorsunuz. Mesela saatte en fazla 50 hit gelsin diyebilirsiniz.

bunu nasıl yapacaz

lordking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FB-DeViL' Alıntı:
üye oldum ama illa senin verdiğin linkden mi üye olmam lazım

anlamadım çünkü

ben normal http://www.ebesucher.de burdan üye oldum

illa senin linkden üye olmak gerekiyorsa yeni açayım bi üyelik :D

bunu nasıl yapacaz

üye olurken en başta soruyorda, sonra nerden değiştiriliyo bilemiom..

lordking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site eklerken;

"Anti-Framebrecher-Code:" bu şekilde bir soru soruyor ne yazmalıyım?

G

Geveze.at

Misafir
lordking' Alıntı:
Site eklerken;

"Anti-Framebrecher-Code:" bu şekilde bir soru soruyor ne yazmalıyım?
Orada hier klicken var
Onu tikliyorsun Sayac geriye saymasi bitince code cikiyor.
Onu o kutucuga eklemen gerekecek

C

chemeng

Misafir
arkadaşlar eski günlerimi hatırlattınız bana yaklaşık 5 sene öncesini :D

bu işlerin hiç kimseye faydası olmadığını sadece kendinizi kandırmak olduğunu unutmayın!!

ayrıca bu işin yeni çıkmış gibi anlatılması çok ilginç. dediğim gibi bu yıllar önce olan birşey.

yok almanca bilmiyorum falan diyenler gördüm. bunların ingilizce fransızca vs. her versiyonu mevcut. örnek olarak isimlerini vermiyorum çünkü kötü olmak istemiyorum. alın size kaç yıl önce yazdığım bir makale. lütfen son maddesini dikkatle okuyun!!

http://www.turkwebmasters.net/hit.asp

C

chemeng

Misafir
senin için söylemiyorum zaten. başka arkadaşları da kendine benzetme diye söylüyorum :D ben senin amacını anlıyorum.

G

Geveze.at

Misafir
chemeng' Alıntı:
senin için söylemiyorum zaten. başka ı da kendine benzetme diye söylüyorum ben senin amacını anlıyorum.
Bu türlü hitlerden yararlanamaman senin beceriksizligi gösterir.
Hitler güzel sekilde degerlendirilir.
Sanirim sende biraz Ketoculuk var. Milletin amaclarini bildigine göre :)
(Medyum Memis degilde Keto ya benzettim)

C

chemeng

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
Bu türlü hitlerden yararlanamaman senin beceriksizligi gösterir.
Hitler güzel sekilde degerlendirilir.
Sanirim sende biraz Ketoculuk var. Milletin amaclarini bildigine göre
(Medyum Memis degilde Keto ya benzettim)

sahtekarlık ne zamandan beri beceri oldu?

sende de biraz dansözlük var sanırım iyi kıvırıyorsun çünkü. böyle forumlarda harcanma gel seni adana da değerlendirelim :D

G

Geveze.at

Misafir
chemeng' Alıntı:
sahtekarlık ne zamandan beri beceri oldu?

sende de biraz dansözlük var sanırım iyi kıvırıyorsun çünkü. böyle forumlarda harcanma gel seni adana da değerlendirelim
Zeka seviyen yine sarmadi sanirim. Neyazikki Adana da sipastik özülürler icin bir klinik yokmus. Büyük sehirlere gitmeni tavsiye ederim. Zekani yontarlar birazda birseye benzersin.
Ama sen gel buralara yattigin yerden para kazanirsin. Moron olman birsey degistirmez. Yapacagin fazla birsey yok. Baska türlü millete faydan olmaz zaten :D

Comment

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu tür sitelere katılanların googlen dan adsense hesabı kullanıyorsa banlanma riski vardır.. Dikkatinize..

D

dnturkey

Misafir
1) bu tür sitelerden gelen hitleri google gördüğü anda adsense i banlar.
2) dünya'nın en kalitesiz hitidir. sadece gösteriminizi artırır bw nizi yer. toplistlerde yukarı çıkmanızı sağlar. alexa da da üste çıkmanızı sağlar ama bütün dünya da hile olarak kabul edilir bu hitler.

bunla uğraşacağınız yere kaliteli bir şey yapmaya çalışın. 4 yıl önce bu yollardan geçmiş biri olarak söyliyeceğim bu kadar...

F

Flasci

Misafir
Autohits.dk ile aynı mantıkta çalışıyor,size kar değil zarar verir...

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geveze.at paylaşımın için teşekkür ederim. sana bi kaç sorum olacak .bEn baya bi puan topladım. sonra siteyi ekledim. direk ziyaretçiler geldi. ondan sonra ben siteleri tekrar gezmeye başladım. ve benle birlikte ziyaretçiler de gelmeye başladı. bunu nasıl kapatabilirim. yani biraz puan biriktirmek istiyorum. Ayrıca şu siteye şu kadar ziyaretçi gitsin. şuna şu kadar gitsin. bunu bölebiliyormuyuz?

G

Geveze.at

Misafir
@NightPrince2
Puan biriktirebiliyorsun. Sol taraftaki menülerde Sparmodus vardir. Onu tikla. Sonra bir sayfa acilacak. Orada Sparmodus aktivieren göreceksin. Onu tikladiktan sonra puanlar birikmeye baslayacak.
Hitleri paylastirmaya gelince,
sol tarafta seitenwervalten göreceksin. Onu tikla. Sonra eklemis oldugun siteler karsina cikacacak. Siteleri tikladigin zaman sagda bearbeiten göreceksin.
Onu tikla. Bir sayfa acilacak.
Oradaki ilk kutucukta sayfanin ismi var.
Ikincisinde saate kac defa gösterilsin diye. (0 olunca sinirsiz)
Ücüncüsünde ise 15 dk kac defa gösterilsin diye.

Onlarin altindada normal oft sehr oft filan yazar sehr oft sürekli demek deaktivieren sistem disi.
Cok ziyaretci bu siteye gelsin diyorsan sehr oft,
az miktarda ziyaretci gelsin diyorsan selten.
Deaktivieren deyince hic gelmez.

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SagoL geveze-at ismini bilmedigim için nickinle hitab ediyom. Ben Adapazarından Ender. Bi yandan sallanıyom bi yandan pc başındayım . şu internet aşkı öldürecek beni :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5