İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ayiptir sormasi......

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
lütfen bende pm alayım. daha öğreneceğim çok şey var. nasıl yapıyorsun abi öyle? günde 15 dk klasik blog mantığıyla neler yapıyorsun öyle? çok merak ettim gerçekten. öyle giden bir sitenin reklamını da yapmak isterim. tabi siz de isterseniz. sitelerimde paylaşırım bende.

Kenshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gunde 100 makale yayınlıyorum sitemde, yani yayınlatıyorum para karşılıgı. Uyelik isteyen bir siteden alıyorum sitemin konusuna uygun makaleleri google onları goremiyordur üyelik istediği için , bir nevi özgün oluyor... :) Sizce faydası olur mu?

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Gunde 100 makale yayınlıyorum sitemde, yani yayınlatıyorum para karşılıgı. Uyelik isteyen bir siteden alıyorum sitemin konusuna uygun makaleleri google onları goremiyordur üyelik istediği için , bir nevi özgün oluyor... :) Sizce faydası olur mu?

bir iki satırını değiştirt öyle yayınlat iyi olur

FuLubbeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinti.jpg
çok iyi bir kazanç bereket versin :)) ne sitesi acaba ??

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Sitenin özgünlüğü ve güvenliği açısından herhangi bir bilgi veremem arkadaşlar özür dileyerek belirtiyorum. Daha önce birçok problemle karşılaştım.

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sana tavsiyede bulunayım : 1.si İngilizce özgün site kur.2.si Wordpress gibi sistem..3.sü de günde 15 dk nı ayır..Ve bloğuna farklı bilgiler sun..Farklı bilgiler sundukça farklı reklamlar baş gösterecektir sistemde ve her reklam tipinde de farklı gelir elde edecek ..Sitende max 2 reklam koy renge uyumlu olsun..(tavsiyem sitenin altına ve üstüne ) .Pek yana koymanı tavsiye etmem tıklayan az olur..Ve en önemlisi de siten İngilizce olsun.Genelde sağlıkla ilgili birşeyler yaz ama dediğim gibi İng ve Özgün olması şart..Ama sakın güncellemeyi ihmal etme.Günde emin ol 3 makale koysan İngilizce Özgün İnan en az 15-20 tık alsan 4-5 $ günde rahat alırsın..2 günde yıllık domain çıkar..

peki bunları yaptık siteye giren yok yeni site tıklayan nasıl olcak :D Büyütmekte öyle kolay değil bilirsiniz...

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
sss

peki bunları yaptık siteye giren yok yeni site tıklayan nasıl olcak :D Büyütmekte öyle kolay değil bilirsiniz...

Ben anlatamıyorum kendimi galiba.Diyorum ki size bir anda Google al bakalım şu kadar para demez.Yapmanız gereken dediğim gibi özgün bir site içeriği..Bunu yapın her zaman güncelleyin ( tavsiyem WordPress ) ve WordPress permalink ayarlarını da .html yapın.Farkı göreceksiniz.Zaten kişi girmedikten sonra tık gelir mi ?

muzrek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce sitem var yaklasık 3 aylık ama gunde en fazla 2 kişi uğruyor haliyle ziyaret olmadan kazanc da olmuyor. türkce sitelerimden aylık ort 40 USD geliyor

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
O Türkçe sitelerin İng. olsa güzel para kazanırsın.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Para kazandıran konular zamanla değişiyor. 2 sene önce Türkçe bir site 4 rakamlı gelir getirirken bugün aynı site sadece 200 dolar gelir getiriyor. Para kazandıran konuları takip etmek önemlidir. Türkçe siteden para kazanılamaz deniliyor. Tam olarak katılmıyorum ama bir az sıkı çalışmak gerekir. İngilizce siteden kazanmak daha kolaydır...

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Para kazandıran konular zamanla değişiyor. 2 sene önce Türkçe bir site 4 rakamlı gelir getirirken bugün aynı site sadece 200 dolar gelir getiriyor. Para kazandıran konuları takip etmek önemlidir. Türkçe siteden para kazanılamaz deniliyor. Tam olarak katılmıyorum ama bir az sıkı çalışmak gerekir. İngilizce siteden kazanmak daha kolaydır...

o 4 rakamlı gelir sizin miydi yoksa örnek olarakmı söylediniz :))

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bi ara aşağıdaki adsense screeni görmüştüm. Türk bir arkadaş, ingilizce içerik. Vaay be dediğimi hatırlıyorum :)
vzu2pe.png

Site adresini veremem. Herkesin emeğine saygı göstermek lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5