İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlananlar ne yapıyor?

K

Kara

Misafir
Banlanan arkadaşlar tekrar kendi adınıza hesap açabiliyor musunuz? Yada hesabın fake click almadığını ispat etmek için ne gibi yöntem izliyorsunuz? Yada fake click almadığını ispat edip açılan var mı?

A

aaksoy

Misafir
içti zaten arkadaş ama yeniden almak istiyoda onun için araştırma yapıyodum

A

aaksoy

Misafir
arkadaş diğer arkadaşa tavsiye yollamış bizde
istiyoruz aynı tavsiyeyi

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReksNet' Alıntı:
Benden bir tavsiye bir bardak soğuk su için :)
mircturk e bak sen :) bot kaynıyo Konuyla alakalı deil ama 1 admin hariç tüm hepsi kendini beğenmiş kız meraklısı :)

M

Metalirik

Misafir
Banlananlar neden banlandığını ve ne hile yaptıklarını yazarsa, en azından bu tür düşünceleri olan arkadaşları engellemiş olurlar ve yararlı bir paylaşım olur.
Banlanan arkadaşlar mesala ne hile yaptınız ? Hile yaptınız kaç gün içinde hileniz tespit edildi ve atıldınız?
Banlanmış arkadaşlar hile yapmayı düşünen arkadaşlara bir uyarı çakın burdan :)

K

Kara

Misafir
Ben hile yapmadım. Çalıştığım yerin de hesabı var ve doğal olarak ikimiz de aynı ip den giriyoduk. Muhtemelen bu sebepten banlandık. Ben hile yapmadım arkadaşlar. İkimiz de aynı anda banlandık... Google dan email geldi tekrar inceledik ve açamayız diyor adamlar. Bu arada aynı soyadda birinin adına hesap açılırsa mesela kardeşimin kapatılır mı? Çünkü az evvel onay emailini aldım da :) Ama site başka...

W

webbil

Misafir
Aynen ben de hile yapmadım .. Arada kendi reklamlarıma tıklıyordum .. Aklıma bir tek o geliyor ..

M

Metalirik

Misafir
webbil, peki kendi reklamına tıklaman ile atılman arasındaki zaman ne kadar ?
Bu önemli bir konu google'nin ne zaman sürede tespit ettiğini insanlar anlar, hileye başvurmaz.
2-) Kaç aylık adsense kullanıcısı idin?
3-) Kaçıncı ay veya gün atıldın, bunları açıklarsan daha hoş olur.

W

webbil

Misafir
Ya arada tıklıyorum reklamlara, yani ne zamanki tıklamamdan dolayı attı bilmiyorum .. Eski hesaptı bu, 4-5 aylık vardı sanırım .. Bayadır kullanmıyorudum, son 2 hafta kullanmaya başladım .. Ve hazin son :) .. 2 gün önce kapattılar

M

Metalirik

Misafir
5 aylık hesabı sadece son 2 hafta kullandın demek :D
Kaç kez tıkladın mübarek bir günde de atıldın ve ne ücret yazmıştı hanene :D

W

webbil

Misafir
Yok hayır, öneceden de kullanmıştım, baktım para vermiyo, 1 ay falan ara vermiştim .. Ben kendim pek tıklamadım, diyorum ya arada tıklardım .. Günde 1-2 kez belki .. Yanlız benim gösterim - tıklama oranı %80'den aşağı düşmedi, son hafta .. Sadece tıklıyacak olanlar giriyordu :) .. 200 küsür dolar vardı ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5