İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Baykal Hakkında inceleme başlatıldı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bir binada yangın çıktığında itfaiye çağırılır yangın söndürülür, üst kattaki insanların canı düşünülmeden hemen ilk katlardan "yangından mal kaçırılmaz". Aha lan koşun bina yanıyor dendiğinde organize şekilde yangın söndürülür. Yangından mal kaçırılmaz. 3 lafına takıldın dediğiniz kişiler hakkında 20 tane şey söyledik, hiçbirine cevap verilemiyor. Hep siz-biz tartışması. Bütün 2 sene bunları düşünmeyip 15 gün içinde yazın göbeğinde seçim yapalım demeleri rasyonel olduğunu düşünüyorsanız hayırlı uğurlu olsun size, ben Türkiye'de olmayacağım için oy kullanmayacağım. Sizler size layık olanı seçersiniz. Plaj bahanesi yapmayın bana diyen bir partinin grup başkanvekilinin avamlığı mesela bizim halkımıza oldukça yakışacaktır.

Ben geri döndüğümde de başıma türban takıp hükümeti protesto edeceğim, bundan önceki bütün hükümetler zilyon protesto görmüştü türbanlı öğrenciler tarafından, bu hükümet hiç görmedi ama hala türbanlı arkadaşlarımız üniversiteye giremiyor, bu hükümet neden protesto edilmiyor? Amaç üzüm mü yemekti bağcı mı dövmekti, ben üzüm severim, demokratik mücadelelerine destek vereceğim arkadaşlarımın erkek halimle başımı bağlayıp protesto edeceğim. Bizim demokratik hak mücadelemiz sadece bizden olmayanlara karşı mı yürütülüyor, bizden olmayanlar CHP'dendir, odur budur mantığıyla daha ne kadar ilerleyebileceğini zannediyor ki bu zihniyet. Kavgayı bırakmazlarsa korkarım benzerleri gibi tarihe gömüleceklerdir. İyi kötü ben onu tartışmam ama sonuç bu olacaktır.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ps: Tayyip Erdoğan Hakkında açılan tüm davalardan temizlenerek çıkmıştır.

hala askıda olan birçok mahkemesi var fakat dokunulmazlık sayesinde "yırtıyor".

yahu tayyip, bugün hepinizin adının yorgo olmasını engellemekte en öncü kişi olan Mustafa Kemal ATATÜRK'e "İNEK" demiş bir insan. tayyip'in her yeri huzur olsa ne yazar?

bu ezilmiş taraf imajı ile insanları kendilerine çekiyorlar. yemeyin bunları.

ayrıca, baykalıda hiç sevmem. seçimlerde akp ve sırf baykal yüzünden chp ye oy vermeyeceğim kesindir. al birini vur ötekine.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 tane kelimesine takilin . Secim secim diye yirttilar bir yerini simdide secim icin erken diyorlar .

e muhalefet kıvırıyorda sanki akp kıvırmıyor mu? hani seçim istemek vatan hainliğiydi. şimdi diyeceksiniz ki akp istemedi şartla zorladı. Şartlar falan zorlamadı, daha 2-3 hafta önceden Babacan seçim olacak demedi mi?

Peki muhalafet kıvırdı da bir çok defa kıvıran hükümet ne yapmış oluyor.

Başbakan değil mi? Anayasa mahkemesini hedef alıp, sonra be nonlara demedim diyen, Başbakan değil mi ben görüşmedim, deyip sonra görüştüm diyen( bir iş adamıyla) vs...

yani kıvırmayan yok bu siyasette.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
'Çok Çalışan Çok Hata Yapar, Az Çalışan Hata Yapmaz'
Rahmetli Turgut ÖZAL

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Demokrasiyi parayla satın almak isteyenlerin ağzına demokrasi hiç yakışmıyor onu da ekleyelim. 367'yi bulabilmek için ANAP'a rüşvet teklif ettikleri dün açıklandı, hatta Mumcu nolur inkar etsinler dedi. Bugün de inkar eden çıkmadı gördüğünüz gibi:)

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir de Baykal ı biri uyarsın artık. O kpnuştukça akp nin oyu artıyor. Eğer baykal bu ülkeyi düşünüyorsa, bu ülkenin geleceğini düşünüyorsa, ya akıllıca sözler sarfetsin, ya da sussun artık.

yOk bana muhalefet yeter, o yüzden kemik oylarım gelse yeter diyorsa, aynen devam etsin, bu kafayla,i bu sözlerle kemik oyları aldığına şükretsin. Bu sözlerle insanlar, tepki oylarıyla akp yi yine birinci yapacak.

Kazanan akp, kaybeden bu ülke olacak.

Bu ülke, bir daha abdulkadir aksu gibi bir iç işleri bakanını, hüseyin çelik gibi milli eğitim bakanını, kemal unakıtan gibi bir maliye bakanını ve bu hükümet gibi bir hükümeti kaldıramaz kanatimce. İnşallah insanlar tepki için değil de, yararlı olacağı için, takım tutar gibi değil de, ülke için yararlı olacağını düşündüğü için partilere oy vermeyi öğrenir(iz)

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 senedir "erken seçim" diye yırtınan bir CHP var ortada. Erken seçime gidin, erken seçim yapalım, erken seçim şart vs... Şimdi hükümet erken seçim kararı alınca, resmen sudan sebeplerle bu tarihte seçim olmaz deniyor. Erken seçim dediniz 2 senedir, alın size erken seçim. Daha neyinden kaçıyorsunuz?

İkiyüzlü olduklarının en büyük kanıtı da, seçim tarihini kabul etmediklerini belirtmelerinin hemen ardından yapılan oylamada, bu seçim tarihinin kabulu yönünde oy vermeleridir. :)

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallah bu forumda yazılanları ihbar kabul ederler. şahsen ben uyaracagım ilgili makamları bir memleketin başbakanına oynak kıvrak vb yakıştırmalar yapanlar elbette ceza görecektir. Xkalp (favorites) özellikle senin yazdıkların.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallah bu forumda yazılanları ihbar kabul ederler. şahsen ben uyaracagım ilgili makamları bir memleketin başbakanına oynak kıvrak vb yakıştırmalar yapanlar elbette ceza görecektir. Xkalp (favorites) özellikle senin yazdıkların.

Beni de unutma lütfen.

bu millet Atatürk'e "veledi zina" diyenleri cezalandırmadı. Atatürk'e "inek " diyenleri başbakan yaptı

bizler gerçegi söylüyoruz diye yargılanacaksak Lütfen beni de ekle listene.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merak etmeyin ben gerekli yerleri uyardım
Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezi : Ceyhun Atif Kansu Cad. No:120 Balgat / ANKARA . Tel: 0312 473 00 00 (Pbx) . Fax: 0312 473 00 50
Bakalım yasal işlemler başlayınca benide senide onuda ekle diyenler ne yapacak.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bak şimdi üzüldüm..
kalbimi kırdın mepring hazretleri..
hani nerde o pembe demokrasi?özgürlük?ifade özgürlüğü?
ne o vazmı geçtin birden :D :D

Laik düzen, cumhuriyet, ATATÜRK hakkında yapılan yorumlar hakkında dava açılsa " ipe gidersiniz ipe "..
akıllı olun !!! yada akıllı olmasını öğretelim..

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merak etmeyin ben gerekli yerleri uyardım

Bakalım yasal işlemler başlayınca benide senide onuda ekle diyenler ne yapacak.

AKP nin merkezini vermek yerine DEVLET KURUMLARINI denemeliydin. daha şık bir tercih olurdu.
buna sadece bir partinin şakşakçılığı denebilir.

bizi M.S.B'lığına yada başka yere şikayet etmen gerekmezmiydi.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bir kişi başbakan diye alehinde söz söylemek yasak mı? nasıl başlatılıyormuş o yasal işlemler :) ben halkım ve istediğim herşeyi söylerim, fikirlerimi aktarırım.

5 yaşında çocuğu kırmızı biberle korkutmakla yaptığınız şeyin pek farkı yok.

"edison bile pişman!"

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada senin yaptıgın ifade özgürlügü degil.. tutturmussunuz ulusun önderini politikaya alet ettirme gibi bir adet. Chp de aynısını yapıyor Atatürkün arkasına sıgının insanlara küfür edin. Siz busunuz neyse illaki burada yazılanları okuyacaklar.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşımız " kiminle " konuştuğunu bilmediği için heyecanını bağışlayın
Hukuğu öğretecek bize :D :D

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşımız " kiminle " konuştuğunu bilmediği için heyecanını bağışlayın
Hukuğu öğretecek bize :D :D

Kiminle konusutugumuzu biliyoruz merak etmeyin. xkalp arkadaşlık sitesinin sahibi adresinde belli ne iş yaptıgında. insanlara hakaret edemezsin burada ahkam kesemessin agzınada durmadan türk Milletin Ata larını alıp durmadan yorum yaz.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Burada senin yaptıgın ifade özgürlügü degil.. tutturmussunuz ulusun önderini politikaya alet ettirme gibi bir adet. Chp de aynısını yapıyor Atatürkün arkasına sıgının insanlara küfür edin. Siz busunuz neyse illaki burada yazılanları okuyacaklar.

Ulusun Önderine Kurban Oluruz..Bu ülke için, bu cumhuriyet için kurban oluruz ve Kurban da ederiz..Bunu aklından çıkarma..
Küfür sizin gibi ağzı bozukların işidir. İlimle, kalemle mücadele ederiz biz.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
hadi senin dediğin gibi olsun, chp Atatürk'ün arkasına sığınmış olsun. Atatürk'ün arkasına sığınmakla, Atatürk'e hakaret etmek aynı şey mi? bırakın bu laf ebeliklerini.

yazık yahu, haketten yazık, senin adının neden yorgo olmadığını bi araştır arkadaşım.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Agzı bozuk Kanı bozuk senin gibi bu milletini bölmeye çalışanlardır. Bölücü oldugunu yazılarından belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5