İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Baykal Hakkında inceleme başlatıldı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar konunun başlığı bellidir. Lütfen konuyu saptırmayınız. Bu tür konulara yeni bir başlık açarak girebilirsiniz. Lütfen moderatör arkadaşların biri konuyu kilitlesin konu özünü kaybetmiştir.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Seçim sürecine girildi ya, Mepringi bir heyecan sardı..
Sakin ol ..korkunun ecele faydası yok..
ha bu arada ben meyve suyu sevmem. Soda olsa eyvallah..

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mod arkadaşlar sadece belirli yönde dururlar. onlarda taraf adamlar memleketin yöneticilerine küfür ederler susarlar. adamlar bana evladım der tahrik eder susarlar. simdi cikar biri der kurallara uy. bırakın bu işi Dini istismar edenler gibi sizde Atatürkü ediyorsunuz milletini bir birbirine kırdırmak amacınız her meydana cıkdıgınızda kan dökülüyor yeter artık gidin başımızıdan.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kendine kendine kavga ediyorsun :D
gidecek olanlar belli..sakin ol, az kaldı..
relax...

NOT : evladım lafını tahrik amaçlımı algılıyorsun?Gerçekten evladım yaşındasın. ondan öyle hitap ediyorum evladım

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mod arkadaşlar sadece belirli yönde dururlar. onlarda taraf adamlar memleketin yöneticilerine küfür ederler susarlar. adamlar bana evladım der tahrik eder susarlar. simdi cikar biri der kurallara uy. bırakın bu işi Dini istismar edenler gibi sizde Atatürkü ediyorsunuz milletini bir birbirine kırdırmak amacınız her meydana cıkdıgınızda kan dökülüyor yeter artık gidin başımızıdan.

Konuyu açan benim. Düşüncelerin , görüşlerin veya bir takım gocunmaların olabilir. Her hangi bir olayda görüş dile getirmek için konu açabilirsiniz. Benim açtığım bir konuda bu şekilde tartışmaya yer yoktur.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada senin yaptıgın ifade özgürlügü degil.. tutturmussunuz ulusun önderini politikaya alet ettirme gibi bir adet. Chp de aynısını yapıyor Atatürkün arkasına sıgının insanlara küfür edin. Siz busunuz neyse illaki burada yazılanları okuyacaklar.

Buna arkasına sığınmak degil , Atatürkün fikirlerini savunmak diyebiliriz.
bu arada CHP nin de yaptıklarını tasvib ediyor degiliz (im).

ama ısrarla söylüyorum "bizi A.K.P ye şikayet etmek yerine Türkiyenin başbakanına hakaret etmekten DEVLET KURUMLARINA şikayet etmeliydin."

Türk Ulusunun önderine INEK dediginde Atatürke hakaret ettigi için Kime şikayet etmiştiniz

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendine kendine kavga ediyorsun :D
gidecek olanlar belli..sakin ol, az kaldı..
relax...

NOT : evladım lafını tahrik amaçlımı algılıyorsun?Gerçekten evladım yaşındasın. ondan öyle hitap ediyorum evladım

Git evladına evladım de o zaman. Kavgayı yapan sensin işin gücün tahrik etmek adam gibi secimemi gidiyorsun cehennemin dibinemi nereye gidiyorsan git. yok görüşecegiz yok kurban ederiz kurban oluruz gibi laflar ile insanları bölücülüge sokma. Bu memleket icin kurtuluş savasında Kurban olanlar var onların üstüne sen halt yersin ancak.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buna arkasına sığınmak degil , Atatürkün fikirlerini savunmak diyebiliriz.
bu arada CHP nin de yaptıklarını tasvib ediyor degiliz (im).

ama ısrarla söylüyorum "bizi A.K.P ye şikayet etmek yerine Türkiyenin başbakanına hakaret etmekten DEVLET KURUMLARINA şikayet etmeliydin."

Türk Ulusunun önderine INEK dediginde Atatürke hakaret ettigi için Kime şikayet etmiştiniz

Devlet kurumuna AKP partisi üyesi olsa ederdim. Akp başkanına ve Türkiye Başbakanına yapılmış hakaretler bende oraya şimdi telefon açtım ilgilenecekler. Ben vatandaşlık görevimi yapıyorum.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
senin yaptığın hakaretleri kime bildircez? :D biz kimi arıcaz? neyse biz şikayetimizi yüzbinlerle dile getirdik zaten benim içinde bir telefon açsana sor bakalım nasıl gidiyomuş çiftçilerle muhabbet :D

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@Mepring

Yukarıda Yazmış olduğum metni okuyunuz zira türkçedeki sözcükleri anlama zorluğunuz varsa bildiğiniz dili buraya yazınız gerekli çeviriyi yaparak size takdim ediyim.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ya neden ortak payda da (WEB) toplandığınız bir alan da birbirinizi yersiniz ben onu anlayamıyorum harbiden garip bir durum..

Olacak olaylar geleceğin kaygısını yapmak önceden olacakları bilip te ahkam kesmek ne kadar kolay ya eyvah dediniz bay kemalettin cumhurbaşkanı adayı oluyor bakınız OLAMADI Eyvah dediniz Cumhuriyet elden gidiyor Bay Begonya Cumhurbaşkanı oluyor bakınız o da olamadı .. Bırakın geleceği görme çabasını Allah cc ne derse ne isterse o olur bu ülkenin yönetimini kainatın yönetimini O CC den daha iyi kimse bilemez kimseye de (Peygamber Efendimiz SAV bile çok kısıtlı ) gelecek görme yetkisi vermemiştir..
Seçim olur gider birilerini gömersiniz oraya
Seçim olur Cumhurbaşkanı seçersiniz... Kırıcı Olmayın Lütfen ya...

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Mepring

Yukarıda Yazmış olduğum metni okuyunuz zira türkçedeki sözcükleri anlama zorluğunuz varsa bildiğiniz dili buraya yazınız gerekli çeviriyi yaparak size takdim ediyim.

Pardon yazılanlara cevap verdikten sonra susabilirdim. Sizde az sabırlı olursanız benimde sorulardan sonra sustugumu göreceksiniz.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya neden ortak payda da (WEB) toplandığınız bir alan da birbirinizi yersiniz ben onu anlayamıyorum harbiden garip bir durum..

Olacak olaylar geleceğin kaygısını yapmak önceden olacakları bilip te ahkam kesmek ne kadar kolay ya eyvah dediniz bay kemalettin cumhurbaşkanı adayı oluyor bakınız OLAMADI Eyvah dediniz Cumhuriyet elden gidiyor Bay Begonya Cumhurbaşkanı oluyor bakınız o da olamadı .. Bırakın geleceği görme çabasını Allah cc ne derse ne isterse o olur bu ülkenin yönetimini kainatın yönetimini O CC den daha iyi kimse bilemez kimseye de (Peygamber Efendimiz SAV bile çok kısıtlı ) gelecek görme yetkisi vermemiştir..
Seçim olur gider birilerini gömersiniz oraya
Seçim olur Cumhurbaşkanı seçersiniz... Kırıcı Olmayın Lütfen ya...

Bizde diyoruz Secim var herkez hür özgür iradesini orada ortaya koysun. 3 kişi olanlar kendilerini 73 kişi olarak görüp her hakka tecavüz etmesin o günden sonrada.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sevgili visitistanbul..
Allah kainatı yönetir..İnsanları ise içinde yaşadıkları ülkenin yönetimi ( sosyal anlamda Yönetimdir )
O yüzden verdiğin teşbih örneği yerinde değildir. Yani Allah'!ın yönetmesi ile, ülkenin yönetimi ayrı şeylerdir.
akepe bunu aynı kefeye koyduğu için batağa saplanmıştır.

zaten kimse kırıcı değilki ( mepringten başka :D ) tartışıyoruz burada. en doğal hakkımızdır.
Elbette seçimde gömülecek olanlar vardır. Bunu zamanla göreceğiz..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bizde diyoruz Secim var herkez hür özgür iradesini orada ortaya koysun. 3 kişi olanlar kendilerini 73 kişi olarak görüp her hakka tecavüz etmesin o günden sonrada.

E burada neden birbirinizi yersiniz ey gençler ya ... Ne kadar kırıcı laflarınız var birbirinizer karşı üzücü gerçekten...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Taş ve sopalar kemiklerimi kırabilir , ama sözler taş ve sopadan daha büyük hasar verir , kalbimi kırar...

arkadaşlar sizleri nezakete davet ediyorum...

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hep @favorites yüzünden :) Allah din karıştırmayın bu sohbete. sonra acıklama yapmak zorunda kalınca yok canım öyle denmemiş böyle olmamış olacak. Politikanızı yapınız.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hep @favorites yüzünden :) Allah din karıştırmayın bu sohbete. sonra acıklama yapmak zorunda kalınca yok canım öyle denmemiş böyle olmamış olacak. Politikanızı yapınız.

MEpring Allah cc nün bile adını yazarken ki üslübun kötü kardeşim benim YAPMA derim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5