İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bedava mp3 scripti

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu guzel paylasim ve zahmet icin tesekkurler.. mesajlara karisan kişi umarım birileri tarafından görülür..

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Brocker' Alıntı:
Host Benim Domain Benim Canım İster Degişirim Canım İster Silerim..SANANE..!
Ne Bilim Scripti Senin Yaptıgını? Ne Bilim Seninde Bi Yerden Bulup Editlemedigini? Neyse Laf Ebeligi Yapma Silebiyorsan Sil Hosttan Silemiyorsan SuS.!

gerizekalı herif...

E

echo

Misafir
arakdaşlar bunun admin panelinde bi gariplik var hiç bi daaliyet yok bişey yapamıyorum yardım edin yahu :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
eğer geçen gün kazara internette tanışıp kurduğum script ise admin panele balıklama atlayabiliyon :)

tabi bunu geliştirmek bizim elimizde olan birşey ben kurduğumda sorunsuz çalışıyordu sen hiç bir işlem yapamıyormusun echo :s

E

echo

Misafir
SargeT' Alıntı:
eğer geçen gün kazara internette tanışıp kurduğum script ise admin panele balıklama atlayabiliyon :)

tabi bunu geliştirmek bizim elimizde olan birşey ben kurduğumda sorunsuz çalışıyordu sen hiç bir işlem yapamıyormusun echo :s

hayır yapamıyorum sadece 4 tane link var ve hiç biri çalışmıyor. Çalıştırabilen arkadaşlar varmı acaba? :S

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Brocker' Alıntı:
İş İş İş.İcraat İcraat İcraat Tenezül Edip Yazmıycam...
bu arkadaşın terazisini bulana benden +rep arkadaşın terazisini kırmaya niyetliyimde terazisi yok noldu banlandımı??

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
...

Brocker' Alıntı:

Arkadaşım insanlık sıfatından ufacık bir parçada olsa almamışsın. Ailene yazık senin gibi bir insanı dünyaya getirmiş. Burada bizlere emeğini karşılıksız hediye eden bir insana bunları yapıyorsun. Ayıp, ÇOK AYIP. Dikkat edersen veriyor demedim hediye ediyor. Çünkü kendi emeği. Lahmacun teşekkür ederim arkadaşım.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING in /home/yenimp3/public_html/config.php on line 2

Arkadaşlar yardımcı olabilecek varmı ben kuramadımda ? pek php kullanmasını bilmem :) yardımcı olunn

www.yenimp3.info bu sitede kurdum

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaşlar,
hepinize teşekkür ederim. Scriptte herhangi bir problem yok. Admin paneline balıklama dalınmaması için hostunuzun kontrol panelinden admin klasörünü şifrelemeniz gerekiyor. Zaten içinde beni oku gibi bi sosya olması gerekiyor gerekli bilgiler burada bulunuyor. Ama Scripti kurma heyecanı ile burayı atlamış olabilirsiniz. :) İkinci olarak admin panelinin çalışmaması. Yani Linklere tıklanınca karşınıza herhangi bir menünün gelmemesi. Bunun sizin hostingdeki register_global ayarlarından. Bu ayalar hostunuda yada serverinizde php.ini dosyasındaki register_global=off ayarını register_global=on olarak değiştirebilir yada server admininiz ile bu durumu konuşabilirsiniz. Aslında bununla ilgilide konuda o txt dosyasında yazması lazım.
kenan56 bak burda bir sürü konuştuk ettik. Hadi kullandın scripti, benim yazdıklarımıda sildin, orda bi banner vardı onuda kaldırdın, Bari bi teşekkür et !

Saygılar.

E

echo

Misafir
lehmacun arkadaşım tekrar teşekkürler. bua rada bannerı kaldırsam sana pr3 den 3 ay link versem bi sitene olurmu?

celer10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim scritp güzel ama kategori ekledikten sonra silmiyor pasifde etmiyor

I

Illumina

Misafir
Register_globals'in acik olmasi cok kotu. Ayrica php dosyalarinda her islem icin <? ?> ac kapa yaptirmissin html'leri kapali yerlere yerlestirmissin, sorgu zamani ve performansi kotu olacaktir. Bedava dagitilan birseyi kotulemek icin yazmiyorum, gordugum bazi eksikliklere elestiri olmasi acisindan yazma ihtiyaci duydum.

ahmetiyk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aykutbey mp3 scriptine alternatif geldi
artık farklı script kullanan mp3 siteleride göreceğiz
ellerine sağlık lahmacun:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5