İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bildiğiniz sağlam hosting firması

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel hosting firmasıyla bir görüşme yaptım. Aklıma yattı baya.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Hocam yer sağlayıcısı belgesi yoksa kalsın demişsin o lafından sonra sana hiçbir şey demem ama üç kuruşluk belge için beni silip atmana çok kırıldım.

Ben ciddi site sahiplerine 15 yıllık server yönetimi tecrübesi olan bir uzman aracılığıyla hizmet veririm. Yer sağlayıcı belgesi olan kuruluşlardan hatta onu geçtim, çok büyük yurttdışı hosting firmalarından alamadığın kalitede son derece hızlı ve güvenilir hizmet alırdın.

Ben hostingci değilim. Sadece yardımcı olmak istemiştim. Bir firma bu işi -hepsi beceremese de- profesyonel olarak yapmaya çalışır ama verdiğin ücrete kirasından tut da çay parasına kadar ekletir, bilmem anlatabildim mi?..

Umarım aradığın gibi bir yer bulursun.

Ben burada 800 TL'ye kiralanan makinaların birebir aynısı 450 TL'ye kiralıyorum. Yer sağlayıcı belgesiyle de işim olmaz. Başka tonla işim gücüm var.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Kaç site var, istenen özellik ve hizmetler neler?
Yer sağlayıcı belgem falan yok ama piyasadan daha ucuza oldukça hızlı ve kaliteli bir dedicated hizmeti verebilirim büyük alıcılara. Ufak işlere girmiyorum veya kendi makinamı kullanmıyorum.

büyükler merdivenaltı serverlerle çalışıyormu yaa :D hatırlatta sana bi antalya portakalı göndereyim :D :V

irfan09

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
www.linuxhosting.com.tr Kesinlikle Tavsiye edilir en ufak kesnti sorunu dahi Yasamadim 4 web sitem 4 sunucum barinmakta gerçekten pişman olmazsınız paradan önce hizmet istiyorsaniz tavsiye ederim

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
webadam'da 100'e yakın sitem var. 2 yıldır sorunsuz çalışıyorum.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bana bak, yer sağlayıcı belgesi dediğin şey alelade bir başvuruyla elde ediliyor ve çoluk çocuk bile alıyor. Ben hostingci değilim ve uğraşmam da dedim bunu. Merdiven altı falan değilim, şaka yapacaksan düzgün yap kardeşim...

Merdiven altı server'mış... Sen kazıklanmaya devam et yerli "merdiven üstü" yer sağlayıcılarla...

büyükler merdivenaltı serverlerle çalışıyormu yaa :D hatırlatta sana bi antalya portakalı göndereyim :D :V

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Bana bak, yer sağlayıcı belgesi dediğin şey alelade bir başvuruyla elde ediliyor ve çoluk çocuk bile alıyor. Ben hostingci değilim ve uğraşmam da dedim bunu. Merdiven altı falan değilim, şaka yapacaksan düzgün yap kardeşim...

Merdiven altı server'mış... Sen kazıklanmaya devam et yerli "merdiven üstü" yer sağlayıcılarla...

sizin gibi server sahipleriylen de çalıştım kardeşim MERDİVEN ALTISINIZ . Host trackerden erişimlere bi bi bak.Ben hozzt ile çalışıyorum.Fiyatlar gayet makul ve limit sorunu yok + Türkiye'de uptime süresi en yüksek olan host.Siz gibilerden hosting alıyorsun akşam siteye erişilmiyor msn de konuşurken artık karpuz mu istersin yunan adalarında tatil mi istersin ; afrika bambataa konserine mi gitmek istersin bilmiyorum. Adam online destekte saygı ister sen forumlarda bile saçma sapan tartışmalara giriyorsun. Hem kim sana güvendi çooook merak ediyorum :D

Lansewebtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Lanse web tr -> Çaldır kapa veya siteden beni arayın notu bırak; 2 dakika içinde 7/24 biz seni arıyalım..

Yer sağlayıcı belgemiz var, (r) statüsünde marka yız.. Makinamız Denizli lokasyon. Core i7, 1Gbps hat.. fiyatlar için sitemize bi bak istersen. imzamda link var.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Yediğin kazıkların sorumlusu ben değilim ve genellemen yanlış. Kendi server'ımı kurduğumdan beri kendi sitem ve öteki sitelerde yemin ediyorum bir saniye bile erişilememe gibi bir sorun yaşamadım. Benim server'larımı yöneten uzman 15 senedir bu işi yapıyor ve referansları senin aklını alır, coder'lığı da cabası 15 senelik PHP birikimiyle.

"Sana kim güveniyor, merak ediyorum" gibi gubidik ve mesnetsiz iddia ve yorumlarınla kendine güldürüyorsun, çünkü tanımadığın kişiler hakkında atıp atıp tutuyorsun.

Merak etme, senin gibi müşterileri ben zaten almıyorum, müşterilerimi umumiyetle yüzyüze bulurum, ciddi proje sahibi olan varsa da isterse görüşürüz.

sizin gibi server sahipleriylen de çalıştım kardeşim MERDİVEN ALTISINIZ . Host trackerden erişimlere bi bi bak.Ben hozzt ile çalışıyorum.Fiyatlar gayet makul ve limit sorunu yok + Türkiye'de uptime süresi en yüksek olan host.Siz gibilerden hosting alıyorsun akşam siteye erişilmiyor msn de konuşurken artık karpuz mu istersin yunan adalarında tatil mi istersin ; afrika bambataa konserine mi gitmek istersin bilmiyorum. Adam online destekte saygı ister sen forumlarda bile saçma sapan tartışmalara giriyorsun. Hem kim sana güvendi çooook merak ediyorum :D

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben site taşıma işlemimi yaptım gereksiz tartışmalar yapılmasını hiçbir anlamıyor. Yönetici arkadaşlardan rica ediyorum konuyu kilitleyebilirlerse güzel olacak.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Başlık senin malın değil. Biz arkadaşla tartışmaya devam edelim bence. Sen gerilme bence. Böyle bir dünya inan ki daha güzel.

Kind Regards,
Henry IV

Ben site taşıma işlemimi yaptım gereksiz tartışmalar yapılmasını hiçbir anlamıyor. Yönetici arkadaşlardan rica ediyorum konuyu kilitleyebilirlerse güzel olacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5