İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir yerlerde webmasterler ölüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın webmaster arkadaşlarım
Sadece Türkiye'deki webmasterler değil bütün dünya webmasterları birbirimizle yardımlaşma ve destek içinde olmalıyız.

şu sıralar bir yerler bombalanıyor ve webmasterlar ölüyor.

sadece webmasterlar değil ileride webmaster olabilecek bebekler de ölüyor çocuklar da ölüyor
webmaster yetiştirecek anneler kızlar da öldürülüyor.

Savaş tıpkı yangın gibidir. Bir anda farkında olmadan bütün binayı (dünyayı) sarar
bizlerin yangıları gördüğümüzde söndürmeye meyletmesi gerekir.

yahu benim dairemde değil üst dairede deme gafletini göstermemeliyiz.

Saygılarımla

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuyla ilgili hazırlanan bir site var mı? eğer bir kaç dilde site hazırlanır ve site yapılırsa bir çok kişi link verebilir diye düşünüyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
biraz onceki @hakanizm actığını konunun değişim anlatılmış versiyonu değil mi bu??? :) güzel düşünce arkadaşı yaratıcılığından dolayı tebrik ediyorum

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
bu konuyla ilgili hazırlanan bir site var mı? eğer bir kaç dilde site hazırlanır ve site yapılırsa bir çok kişi link verebilir diye düşünüyorum.

Hadi arkadaşlar ploop 'un olumlu yönlendirmesini devam ettirelim.
Sayın Trabzonla ilgili konu açan arkadaş. bu konuyu devam ettirmeni (olumlu bir şekilde ve herhangi sys prt ismi zikretmeden) istiyorum.
Resimler yazılar vs.. bulup PR sini tavan yapabiliriz.

ben 3 sitemden de bu yapılacak siteye link vermeye hazırım.

Savaşlar olmasın webmaster ölmesin

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar' Alıntı:
biraz onceki @hakanizm actığını konunun değişim anlatılmış versiyonu değil mi bu??? :) güzel düşünce arkadaşı yaratıcılığından dolayı tebrik ediyorum
bu haliyle bir sorun yok bence. siyasi mesaj vermedikten sonra bu tür konular forumda tartışılabilir.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar' Alıntı:

+rep ne için var?

Teşekkür ederim.
sadece web develop değil analizde yapıyorum Rabbimin bana verdiği düşünce şekli için hep şükrettim.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
+rep i de aldın hadi iyisin :) yaratıcığına sınırsız +rep veriyorum ehe

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öyle bir proje olup domain ve içerik tam amaca yönelik olduğu sürece tam destek benden..

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Öyle bir proje olup domain ve içerik tam amaca yönelik olduğu sürece tam destek benden..

yapabileceğiniz destekleri belirtir misiniz?

önce bir domain adına karar verelim isterseniz?

fikirlerinizi yazar mısınız? domain için

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar hadin nerede zulme razı olmayan webmaster meslektaşlarım

bu konuda olabilecek domain name ler nedir?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
trinsanrehberi dilediğin domaini alip sana atarim

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende alabilirim domain ismini. Ama farketmez almak isteyen çıkmazsa yani. en önemli olarak FuturePageRank sitesine(daha gelişmekte ama olsun) yabancı dilde yada türkçe 88*31 banner ekleyebilirim.(istenirse geniş bir banner da alta eklerim) diğer küçük sitelerime de eklerim onlardan.

Domain'in sadece Ortadoğu barışı adına mı olacak, emperyalist güçlere mi? İsrail'in son saldırısına mı, Filistindeki drama mı olacağı da tam olarak belirlenmesi lazım..

Host da sağlayabilirim.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Fikir verebilir sanirim.
http://img235.imageshack.us/img235/9313/boykot9fm.swf

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Bende alabilirim domain ismini. Ama farketmez almak isteyen çıkmazsa yani. en önemli olarak FuturePageRank sitesine(daha gelişmekte ama olsun) yabancı dilde yada türkçe 88*31 banner ekleyebilirim.(istenirse geniş bir banner da alta eklerim) diğer küçük sitelerime de eklerim onlardan.

Domain'in sadece Ortadoğu barışı adına mı olacak, emperyalist güçlere mi? İsrail'in son saldırısına mı, Filistindeki drama mı olacağı da tam olarak belirlenmesi lazım..

Host da sağlayabilirim.

Hosting işi tamam arkadaşlar
+ banner desteği de

Arkadaşım önce bize en yakın dairede çıkan yangınla ilgilenelim yani ortadoğu

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr'sini tavan yaptırıp ne yapacaksın onu merak ettim? burada istenen oradaki olayları dünyaya göstermek mi, yoksa siteye link alıp parketmek mi?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
pr'sini tavan yaptırıp ne yapacaksın onu merak ettim? burada istenen oradaki olayları dünyaya göstermek mi, yoksa siteye link alıp parketmek mi?

peki olaya ters yanından bakalım

hiçkimsenin gelip görmediği bir web sitesi yapmaya var mısınız?

aramalarda hiç gözükmeyen

ve yan dairede çıkan yangını söndürmek konusunda verilen uğraşın genele yayılmasının planlarını yapmayan bir site....

Çok gerek var tavan yapmış PR ye Çokkk

Şerefim namusum üzerine (4 çocuğumun üzerine yemin ederim) Bu sitenin hiç birşekilde menfaat sağlamaya odaklanmayacağı konusunda söz veriyorum)

eğer bu siteden cebime 1 kuruş girerse
Allah 4 çocuğumun da belasını + ailemin + benim belamı versin

Aynı lanetlemeyi yapamayacak kimseler lütfen akıllarına gelen olumsuzlukları mesaj yapıp yazmasınlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5