İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir yerlerde webmasterler ölüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mfk_1868

Misafir
yabancı olmalı kesinlikle diger turlu yaptıgımız ztn anlamsız olur.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen bu konuyla alakalı her mesaj için bir başlık açmayın. Kafam allak bullak oldu.

M

mfk_1868

Misafir
gorev takibiyle ilgili basit bir script yazmaya calısıcam arkadaslar. inşallah en gec yarına bitiririm.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar anlaşılan forumda konuları dağıtamayacağız.

forum kurallarını da okumuştum ama ......

görev taksimi ve takibi konusunda scripti bir arkadaş üstelendi ve yarına kadar çalışır hale gelmesini sağlayacak inşaAllah

domain adı konusunda bir karar verildi mi?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
the_alorak' Alıntı:
Arkadaşlar Forumu kirletmeyelim diyorsak..

http://ortadogu.jconserv.net/index.php

Buraya da alabiliriz proje oluşana kadar.. Kesinlikle sitedeki adsense şeyleri benim değildir. bedava yerden açtım hesabı. Hiçbir maddi kazancım yok yani..

Adsense reklamları yok zaten, overture var :p

İlk mesajdan birşey anlamadım, siyasi konulardanmı bahsediliyor, yoksa bazı taş koyma meseleleri mi ?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Arkadaşlar Forumu kirletmeyelim diyorsak..

http://ortadogu.jconserv.net/index.php

Buraya da alabiliriz proje oluşana kadar.. Kesinlikle sitedeki adsense şeyleri benim değildir. bedava yerden açtım hesabı. Hiçbir maddi kazancım yok yani..

şu anda görev takibi scripti bitene kadar sadece domain hakkında konuşabiliriz

görev scripti bitiminden sonra onu hosting verecek arkadaşta yayına alırız.

inşaAllah

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hayir katliam mesaji atildiginda siyaset oluyor, webmasterlar oluyor dendiginde 7 sayfalik topic olmus, herkes birseyler yapmaya calisiyor. Ben mi yanlis anladim yoksa komik bir hallerde misiniz arkadaslar, ne yapiyorsunuz? Ne webmaster olmesi allah askina, insanlar oluyor. Baslik degisince herkes mesaj yazmis, ya hepsini kapatin ya hicbirini.

Siyaset tartismaya ultra merakli degilim, ama bugun gorduklerimden sonra (manzaralar) bu konunun ya adam akilli konusulmasinin, eger bu sekilde yapilmayacaksa da sakiz edilmemesini diliyorum. Webmasterlar olmus, gelecekte webmaster olabilecekler olmus filan, boyle ilginc birsey gormedim ben.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuya destek verecek arkadaşlardan şu ricam var:
ölen siviller; kadın + çocuk + bebek + canlılar (bitki ve hayvanlar) le ilgili fotoğraflar bulabilirler mi?

savaşta sivil ayrımı yapılmadığını belgeleyen fotoğraflar

bu konuda fotoğraf sağlamaya (toplamaya) çalışır mısınız?

teşekkür ederim.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
favorites' Alıntı:
çok pardon..bir yorum katmak istiyorum. takip ediyordum konuyu ama yazmadan edemedim

"bir yerlerde webmasterlar ölüyor " ?

bu nasıl anlamsız ve içi boş bir tabirdir?oldukça komik bir konu başlığı bu.
yapılan katliamları genelleyerek bir çalışma yaparsanız çok daha yerinde ve evrensel olur.
aksi halde " bir yerlerde webmasterlar ölüyor " konu başlığı, oldukça komik ve sadece yerinde saymaktan başka bir geri dönüş getiremeyecek bir çalışma olur
: )

kan kanseri olan on binlerce insan var dünyada ve özellikle ülkemizde. ki bunların tedavileri oldukça yüklü meblağlar gerektirmektedir.
şimdi kalkıp " bir yerlerde kan kanseri webmasterlar ölmesin " diye bir girişim yapılsa, " hönk" diye çakılıp kalır insanlar: )

anlatabiliyormuyum ne demek istediğimi..
neyse kolay gelsin yinede.

Kesinlikle katılıyorum : )

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Angelo' Alıntı:
Hayir katliam mesaji atildiginda siyaset oluyor, webmasterlar oluyor dendiginde 7 sayfalik topic olmus, herkes birseyler yapmaya calisiyor. Ben mi yanlis anladim yoksa komik bir hallerde misiniz arkadaslar, ne yapiyorsunuz? Ne webmaster olmesi allah askina, insanlar oluyor. Baslik degisince herkes mesaj yazmis, ya hepsini kapatin ya hicbirini.

Siyaset tartismaya ultra merakli degilim, ama bugun gorduklerimden sonra (manzaralar) bu konunun ya adam akilli konusulmasinin, eger bu sekilde yapilmayacaksa da sakiz edilmemesini diliyorum. Webmasterlar olmus, gelecekte webmaster olabilecekler olmus filan, boyle ilginc birsey gormedim ben.

Hay senin ağzına sağlık
Hay senin gözünü seviyim :)

Ya daha güzel anlatılamazdı.

Benim yapmak istediğim şey yüzünden mesajım silindi. Yazdıklarım kitlendi. vs.vs.

Ama adam çok komik bir şekilde sadece benim anlatmak istediğim şeyin başlığını webmaster ölüyor dedi konu webmaster ın konusu oldu.. Var mı böyle bir komedi ya..
Webmasterla alakası ne bunun.

Bence ya benim mesajım da silinmemeliydi.. Ya da bu konu da webmasterları ilgilendirmediği için bu başlık da silinmeli..

Zira zaten ploop söylemişti her konu hakkında farklı sitelere giriyoruz burası webmaster sitesi demişti.. Madem öyle silin bu başlığı da.. Komedi olmuş resmen.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
:) duruyor hala bu sefer monitörden mouse fırlatma eyilimde bulunuyorum:)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben mouse umu dün kırdım çöpe attım. Notebook mouse u ile idare ediyorum.

İş hayal gücüne kaldıysa şuanda gökten üç elma düştüğünü bu üç elmadan birisinin taşa dönüştüğünü bu taşın da sizin çatıyı delip senin kafana düştüğünü hayal ediyorum. Diğer iki elmayı da ben yiyorum :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Böyle konuşarak başlık kirleniyor. İlk başlıkla tek fark ilkinde bir siyasi partiden bahsedilişti. Bunda bahsedilmedi olay bahsedildi ve herhenagi bir siyasi olay konuşulmuyor Emperyalizme karşı düşünce beslemek siyasi değil..

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siyasi olsun olmasın.
Benim bahsettiğim mitinge eşdeğer bir miting zaten Türkiye'de yoktu..
Yani Filistine partili partisiz.. Trabzonda ve önceki yerlerde düzenlendiği şekliyle yüzbinlerce insanın katıldığı bir miting hiç yapılmadı... Önümüzdeki günlerde de diğer hiçbir parti miting yapacağını açıklamadı. Onlar da yapsalardı.

Mesele o bu değil.
Bana denilen şey burası webmaster forumu burada webden konuşulur denildi.. O tür şeyleri okuyabileceğimiz siteler de her zaman var biz tek iyinete girmiyoruz dedi mod arkadaş. O zaman ben de bir webmaster sitesinde bu tarz başlıklar görmek istemiyorum dersem sanırım haksız sayılmam.

Sanki herkes bir miting düzenliyor, sanki herkes yüzbinlerce insanı toplayabiliyor bir arada filistin için de o yüzden benim mitingde parti ismi geçti diye silindi mesajım ha... KOnuyu burada sen açtın alorak deyse ben açmayacaktım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5