İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birde Türkler Derler :)

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim söylemek istediğim şey google reklamının yanına resim koymanın yasak olmayacağı fakat bu ilk mesajda verilen sitede reklamdan başka birşey yok. o tür siteler tabiki banlanmalı ama benim üstte vermiş olduğum sitede bir üstte birde altta var bu olay ortada tamamen ziyaretçiler için yapılmış yararlı bir içerik mevcut

zaten ilk site google ın çöp site diye tabir etttiği olaya giriyor banlanmalı bence

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasak olan yanına resim koymak değil, "Todays Submissions", "Yesterdays Submissions" gibi başlıklar altına reklamı koymak.

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pembekedi' Alıntı:
bu yasak degil ki? benim bildiğim kadarıyla. daha önce de böyle siteler gördüm. burdaki sorun sadece üç tane aynı reklamın bi sayafada kullanılması olabilir ki onun hakkında pek bilgim yok yani aynı sayfaya kaç tane aynı boyut ve şekilde reklam koyulabiliyo?
aynı sayfaya üç reklam yerleştirebiliyorsunuz aynı anda

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pembekedi' Alıntı:
bu yasak degil ki? benim bildiğim kadarıyla. daha önce de böyle siteler gördüm. burdaki sorun sadece üç tane aynı reklamın bi sayafada kullanılması olabilir ki onun hakkında pek bilgim yok yani aynı sayfaya kaç tane aynı boyut ve şekilde reklam koyulabiliyo?

yanlışın var aynı sayfaya en fazla 3 reklam ve bu reklamlarda farklı boyut olacak aynı reklam kullanırsan gösterimde dengesizlik yapıyor ve kuralllara aykırı oldugunu söylüyorlar:

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Cemyilmaz ve smpx aynen katılıyorum size arkadaşlar atarlar bakmazlar isterseniz deneyin:)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başlığı hiç sevmedim.
Dandik olarak düşündüğünüz her olayın yanına TÜRK kelimesini koyuyorsunuz..

Bu ne biçim Türklük anlamıyorum.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2006 mayıs ayındaki konuya arkadas yazınca konu bir anda gündeme oturdu :D

Glory

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resmini çeken varmı ? ben göremedim eski halini şuanda da sitede reklam yok

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Başlığı hiç sevmedim.
Dandik olarak düşündüğünüz her olayın yanına TÜRK kelimesini koyuyorsunuz..

Bu ne biçim Türklük anlamıyorum.

iyi de alakayı çözemedim:)bu başlığı fi tarihnde açmıştım aylar önce
hayalet avcıları iş başında yine. hortlatmışlar neyse sağlık olsun:)

dikkat edersen " Bir de Türkler derler " demişim. yani alakayı çözebilirsin aslında
neyse baylar eski konuları hortlatmayalım:)

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eee favoritescim naparsın :) Google banlaya banlaya adam bırakmadı. Eskileri uyandırıp eğleniyor çocuklar. :) Yeni gündem yok... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5