İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BocekMedya.Com Satılıktır!

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
HostBank Benim Arkadaşımdır. Müşteri Kazanma Gibi Bir Çabası Yok Forumdaki Mesajlarını Okursan Bunu Anlarsın. Sadece Bu İşlerden Anladığı İçin Beni Savunuyor.
Türkiye Lokasyonlu Satışı Yok Olsa Ondan Alırdım.

Msne Girmiştin Şimdi Msndede Yoksun. Telefonunda Kapalı.
Vpsi Tamam Yapıyorum Dedin Plesk 5 Domainlik 22 Nisanda Lisansı Bitiyor.
Ve İyinette Onlinesın.

Devlet Su İşleri.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Arkadaşım sen beni anlamıyorsun.Ben 1 nisanda telefon numarası verdim evet ama dikkat edersen altında cevap vermeyebilir çünkü ofis değiştirdik yazıyor.Yani eski telefonumuzmuş anlamıyormusun?Sana kanıtlamak için telekomdan döküman mı alacağım ya.Beni bilen bilir diyorum yetmez mi senin için.Ayrıca soruma cevap vermedin?Bu kadar müşteri meraklısıysan VPS'yi ben size hayrına vereyim Faruk Bey ücretini size ödesin.Kabul mu?

benim merakla işim yok.faruk geldi böyle böyle dedi anlattı.bende yardımcı oluyorum.

şaka gibisiniz.resmi kurumlar ile ilgili yukarıda bir yazı yazdım siz farkında değilsiniz sanırım ?

karşınızda saf müşteri yok.

msn den çıkmayın.yada telefonunuzu kapatmayın.faruk'un işlerini halledin.aksi takdirde sizin hakkınızda iyi bir hosting sağlayıcı demek mümkün değil.

BocekMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyefendi son kez söylüyorum.Benim tek müşterim Faruk Bey değil.Başkalarından da şikayet gelseydi zaten şu an bu işi yapıyor olmazdım ve bu ilk kez yazılan birşey.Biz suçumuzu kabul ediyoruz.Yurt dışına gidecek olmamdan dolayı bu hafta MSN desteği veremedim.Faruk Beyinde bir dediği bir dediğini tutmuyor zaten.MSN'de özür diliyor.Burda kötü şeyler söylüyor.Bizde anlayamadık ama önemli değil.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Faruk Beyinde bir dediği bir dediğini tutmuyor zaten.MSN'de özür diliyor.Burda kötü şeyler söylüyor.Bizde anlayamadık ama önemli değil.

Yazdığım Şu:
Ben Kimsenin Ekmeği İle Oynamam.
Siz Geldiniz Şu Anda Yapıyorsunuz.
Eğer Size Suçsuz Yere Zarar Verdiysem Özür Dilerim.
Ama 5 Gündür Beni Salladınız.

Dedim.İyi Niyetli Olmamı Kötü Yöne Kullanmayın.
Bundan Sonrada Size Karşı İyi Niyetli Olmucağımdan Haberdar Olun.

Devlet Su İşleri Network Solutions.

BocekMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Argo kullandınız tamam yazdıklarınıza da itiraz ediyorsunuz.Yinede teşekkür ederim.Siz %100 haklısınız.Managed desteği dostunuz olan HostBank24'den alabilirsiniz.Çünkü biz problem dışında istek gerçekleştirmiyoruz.Dilerseniz geri ödemenizi yapabilirim.İyi geceler.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
35 dolara sizi değil hizmetinizi satın alıyor.eğer vad ettikleriniz 35 dolar değilse söyleyin.yok eğer öyleyse vad ettiklerinizi verin.

1 yada 1000 müşteriniz olması DSİ olayına bir açıklama getirmiyor.

vad ettiğiniz hizmeti verin.kötü konuşmak istemiyorum.

halen iyiniyetliyim.bekliyorum.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Argo kullandınız tamam yazdıklarınıza da itiraz ediyorsunuz.Yinede teşekkür ederim.Siz %100 haklısınız.Managed desteği dostunuz olan HostBank24'den alabilirsiniz.Çünkü biz problem dışında istek gerçekleştirmiyoruz.Dilerseniz geri ödemenizi yapabilirim.İyi geceler.

Ben Yazdıklarıma İtiraz Etmiyorum Ama Sen Çarpıtıyorsun.
5 Gündür Madur Durumdayım. Yapamıcaksan Hizmeti Tamam Demiyeceksin.
Sen Vpsi Konuştuğumuz Gibi Teslim Et Managed Falan İstemiyorum.
Neyse Parasını Verir Yaptırırım Ben İşi Bilen Birine 1 Ay Sonrada Tamamen Öğrenirim Ama Hostcuyum Diye Piyasaya Çıkıp Dolaşmam.
Bende Merak İçinde Bekliyorum Sabaha Kadar Yapabilcekmisin?
Olmazsa Geri Ödeme Yaparsın.
Artık İş Paradan Falan Çıktı Bakalım Yapabilcekmisin 6. Günde.
Mailler Çalışmıyor.

M

MasterTR

Misafir
DSI olayi gercekten cok komik.

15-16 ya$indaki sahtekar bebelerle i$ yapmamayi ogrenin sizde. telefon numarasini aldiginizda www.ttrehber.gov.tr adresinden numarayi sorgulayip kime ait oldugunu baksaydiniz ke$ke.

vatanda$ yalan soylemi$ ustune gidiyosunuz. Siyah kadar, beyaz kadar acik bu adamin yalan soyledigi hala neyi savunuyor anlami$ degilim.

gerekirse telekomdan yazi al adini temize cikar. ben senin yerinde olsam dolandirici velet damgasi yiyecegime 3 gun uyumaz telekomdan gerekli evraklari alir foruma car$af car$af koyardim. ama anla$ilan yalanlarin yaptigin i$ler kadar iyi degil :)

mudahil olmak istemezdim ama gulmekten kramp girdi mideme illa yazayim dedim.

http://www.ttrehber.gov.tr/trk-wp/I...R=&TEL=2355619&ATX=&DTX=&ZCD=&REQ=20&RNG=lequ
DEVLET SU İŞLERİ Seyhan, Adana
Önceki:322/4590590

--------------------------------------------------------------------------------

61 ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 01150 Seyhan, Adana
Önceki:322/2355619
Santral Adana 322/2355619
Şube Müdürü 01330 Seyhan, Adana 322/2348792
Önceki:71/348792
Şube Müdürü 01130 Seyhan, Adana 322/2358848
Önceki:71/358848
Aso İşletme Bakım Şube Müdürlüğü 01130 Seyhan, Adana 322/2348366
Önceki:71/348366

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
vallahi artık bizde gülüyoruz.yapacak birşey yok.DSİ olayı hosting tarihinde yok sanırım.

tamam başka bir hosting firmasının verirsin.hadi olmadı çaycıyı pideciyi verenleride duydum

ama resmi kurum ne demek.komik

M

MasterTR

Misafir
whois bilgilerinizde beni cok fazla tatmin etti. siz kesinlikle cok buyuk bir firmasiniz hatta holding bile olabilirsiniz :)

Administrative Contact:
BocekMedya Web Hizmetleri
Serkan Pektas ()
Guzelyali Mahallesi
adana
Adana,01170
TR
Tel. +322.2222222
sizin icin hicbir fedakarliktan cekinmedim ve yeni telefon numaralarinizin bu sefer hangi devlet dairesine ait olabilecegini ara$tirdim fakat bulamadim :(

mesela ornek birkac ptt gi$esi numarasi buldum birdahaki numaralarda bunlari kullanin :D
Ptt Konturlu Gişe Saımbeyli İslam Mah., -, 01740 Saimbeyli, Adana 322/7612500

--------------------------------------------------------------------------------

Ptt Müd. Kontörlü Ğışe. İslam Mah., -, 01660 Feke, Adana 322/7412405

Ptt.Müdürlüğü Karataş Yeni Mah., -, 01900 Karataş, Adana 322/6815320
Önceki:322/6812428

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Serkan böcek medyanın sahibi değil ki oranın bir çalışanı...

21.03.2007 15:45:18 (co)BöcekMedya Web Hosting & Web Design (co)Şok Fiyat!!Hemen Teslim P4 3.4+512 MB RAM+40 GB HDD+Plesk Sadece 30$

rica ederim inanın elimden gelen birşey yok burada sonuçta elemanım:)

sanırım elemanı olduğun firmayı satıyorsun serkan...

sadece bir msn adresiniz var ordan bi patronun konuşuyordu Serkan beyin iyi niyetini suistimal ediyorsunuz diye sanırım..

yoksa patronuyun ismidemi serkan :)

ilk başlarda bende iki sefer istemiştim tel numarası ama vermemiştiniz

M

MasterTR

Misafir
sende haklisin arada kacirdim tabi boyle buyuk bir medya $irketini ben tek ki$i yonetiyor saniyordum. halbuki bir cali$an ordusu var :eek:

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Serkan böcek

kim bu ?

yukarıdaki whois de pektaş soyadlı şahıs var ?

onu geçtim ? çalışanı nedir ?

çalışanı olan bir firma bırak firmayı ne olduğu belirsiz bir yer nasıl olurda devreder satar siteyi müşteriyi ?

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış hatırlamıyosam arkadaşımız ilgili olduğum bi konuda "Şunu hiç unutma ben şansımı hep zorlarım #12" diye bir laf etmişti bana. İnanmamıştım ama gerçekten doğru bir laf etmiş..

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Valla Kim Serkan Kim Çalışan Hepsi Birbirine Girdi.
Ama Ben Bu Hesaba Eft Yapmıştım.

Türkiye İş Bankası Adana Toros Şubesi Şube Kodu:6016 Hesap No:0122517 Alişan Biber

Bu Arada Serkan Xeon 3.8 Ghz İçinde 4 Tane Vps Barındırdığı Makinayı Satmış Herhalde Burda Satmıyor.

M

MasterTR

Misafir
muhasebecisidir. boyle buyuk $irketler ki$isel hesaplara odeme alirlar yeni kanun boyle gerektiriyor :D

hay allahim ya buna bi isim konmali artik biktim $urada dolandirici bebeleri gormekten :mad:

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
yok eleman felan.50 tane kişi geçiyor.biri whois de biri ptt de .

böcek gel de yanıtla :)

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ellemeyin Böceğe Oda Bu İşten Ekmek Yiyor Ve Şu Ana Kadar Kimsenin Şikayeti Olmamış Olursa Sunucuyu Bana Devretcek :D

Bakalım Yapabilecekmi Eğer Yapamazsa Yarın 6. Gün Şerefine Parti Var.:D
Olay Paradan, Komiklikten Falan Çıktı Resmen Trajikomik Oldu.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
en son indexserver faciasında çekirdek yiye yiye saatlerce mesajları okumuştum. bu konuda aynı yolda ilerliyor. dsi hakikatten çok iyiymiş ya. acaba salladındamı tuttu yoksa kontrol edipte güle güle mi o numarayı yazdın en çok burasını merak ettim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5