İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BocekMedya.Com Satılıktır!

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bocek medya hakkında hala iyi düşünüyorum yani bi takım yalnışlar yapmış olabilirsin ama millete hizmetinide veriyorsun sanırım.. yalnız bi konuya daha takıldım bunuda açıklarsan sevinirim..

T.Özal Bulvarı Ceylan Sürücü Kursu Karşısı No:147/A SEYHAN/Adana bu bana verdiğin adresti google da

http://www.google.com/search?hl=en&...lvarı+Ceylan+Sürücü+Kursu+Karşısı&btnG=Search

şeklinde arama yaptığımız zaman bi hosting ci daha karşımıza çıkıyor www.turkwebhizmet.net bununla bi baglantın var mı ?

bunun whois indede dakikhost vardı..

M

MasterTR

Misafir
bocek medya hakkında hala iyi düşünüyorum yani bi takım yalnışlar yapmış olabilirsin ama millete hizmetinide veriyorsun sanırım.. yalnız bi konuya daha takıldım bunuda açıklarsan sevinirim..

T.Özal Bulvarı Ceylan Sürücü Kursu Karşısı No:147/A SEYHAN/Adana bu bana verdiğin adresti google da

http://www.google.com/search?hl=en&...lvarı+Ceylan+Sürücü+Kursu+Karşısı&btnG=Search

şeklinde arama yaptığımız zaman bi hosting ci daha karşımıza çıkıyor www.turkwebhizmet.net bununla bi baglantın var mı ?

bunun whois indede dakikhost vardı..
bi komedi de bunlar :D
adamlar numarayi vermi$ ama 6 hane. 7. haneyi siz bulun oyle herkes ula$amaz tabi :D
Odeme Yetkilisi:
TurkWebHizmet
TurkWebHizmet TurkWebHizmet ()
Kenan Evren Bulvari
Adana
,01170
TR
Tel. +90.542549812
Fax. +90.322235966

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bıktım bu forumda dlandırıcıları gormekten ya ne zaman temizlencek bu forum bu insanlardan

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ben hosting sağlayıcı olmasam yapacağımı biliyorum da işte

elimiz kolumuz bağlı:)

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
histtt www.mavisunucu.com benim :) bu abiyle bi alışverişimiz oldu ama problemler yüzünden bırakmak zorunda kaldık ama benim aldığım vps idi ve hala o vps ye ulaşılabiliyor sanırım..

bu adamla alakamda ordan gelir

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hosting i$i kimlerin eline du$mu$ ya helal olsun valla

ya helal olsun bir sene önce r10 iyinet nedir onları bilmezken bi arkadasla başlamıştık.. pleskten hesap açıp alan satmak kolay gibi gelirdi.. bir gün sunucu değistirmeye kalkıp soyle bi arastırma yapınca biz bu isin yanından bile geçemeyeceğimizi anlayıp bıraktık.. olay bundan ibaret :p ha bu arada ilk başladığımda vergi levhamda vardı :p baya baya firmaydım yani

uslubum için özür diliyorum

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
vergi levhamda vardı

başlıyorum

bakkal,manav,kasap,terzi,çayhane,kahve,pastane,pideci,çorbacı,ayakkabıcı,büfe,kırtasiye,
kuaför,berber,boyacı,hırdavatcı,sucu,tüpcü,muhallebici,kaportacı,tamirci,dolapcı,muslukcu,marangozhane,kaynakcı.

hangisi ?

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlıyorum

bakkal,manav,kasap,terzi,çayhane,kahve,pastane,pideci,çorbacı,ayakkabıcı,büfe,kırtasiye,
kuaför,berber,boyacı,hırdavatcı,sucu,tüpcü,muhallebici,kaportacı,tamirci,dolapcı,muslukcu,marangozhane,kaynakcı.

hangisi ?

ya arkadaşlar işinize karışmak gibi olmasında konu iyice geyiğe döndü :S

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlıyorum

hangisi ?
internet hizmetleri canımın içi o işi için açılmış bir mükellefiyet

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ya arkadaşlar işinize karışmak gibi olmasında konu iyice geyiğe döndü :S

geyik evet.neden dönmesin.

o zaman karşıdaki insanın sahtekar olduğunu söyleyip ortamı gerelim.

Adam DSİ numarası veriyor.ararsanız çıkmayız diyor.

hahahahaha. :D bu nasıl bir olaydır ya

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
*abi bir sabit telinizi de alayım o zaman lazım olur ?

-tabi verelim.0322 .. .. .. . . ama ararsanız çıkmayız.ofis taşınıyor.

daha sonra.
sorun çıktığı an telefona yapışıp bir çırpıda tuşlanır numara.

*alo böcekmedya mı

-ne böceği ne medyası kardeşim ?

*şey ben böcekmedyayı aramıştım ?

-yok burda böcek neyim alalla

*ama bana bu numarayı verdiler

-bela mısın kardeşim.dsi burası.sucuyuz biz .

*peki abi kızma.iyi günler.

hemen msn den böceğe yazılır.

*abi sabit numarayı aradım dsi çıktı

-e ben dedim sana zaten ararsanız biz çıkmayız diye

hahahahhaha :D bombayım ya :D:D

H

Hostsima

Misafir
HostBank24, ve diğer arkadaşlar;
Genç bir hata yapmış olabilir bence olayı daha fazla abartıp dallandırıp budaklandırmıyalım;

İnsanlar hata(lar) yapabilir kimse mükemmel değildir. Karşınızdakinde bir etten ve kemikden olduğu düşünerek yapacağınız yorumları bence biraz alaycıdan cok yapıcı olarak yapmanız taraftarıyım konuyu baştan sona okudum evet arkadaş hata veya hatalar yapmış olabilir ama dalgayıda bence bir yere kadar yapmak laızm.

haksızmıyım ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5