İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu dövme benim olacak!

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dovme yaptırmak gunah değil sadece tasvip edılmıyor...

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bu yönde binbir türlü düşünce var, çoğu din adamı engel olmaz diyor. Burası islam forumu değil bu konuyu uzatmaya gerek yok bence hocam. :)
Herkesin inancı kendisine..

Herkesin inanci kendisine derken ben İslam'dan başka bir din olduğunu bilmiyorum?

Cehennem ateşini bilerek kucaklamak pek akıl kârı iş değil. Senin adına üzüldüm..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Herkesin inanci kendisine derken ben İslam'dan başka bir din olduğunu bilmiyorum?

Cehennem ateşini bilerek kucaklamak pek akıl kârı iş değil. Senin adına üzüldüm..

Ben inancimi kastetmedim orada, buradaki bazı kisiler burada oldugu gibi bazı din adamlarıda gusüle engel olmadığını savunuyor, bazılarıda engel olduğunu.
Bu yüzden herkesin inancı kendisine diyorum ayrıca biraz araştırırsanız herşeye tapılabildiğini veya pek çok alternatif din olduğunu görebilirsiniz.

Eğlence için açmıştım konuyu ya yapmayın. :ağla:

aselim84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde bildiğim kadarıyla abdest alakalı kesin bişey yok, ama abdeste mani olmasa bile bi dövme için riske girmeye değmez bence.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bundan yaptır :)
checkers_tattoo_man_007.jpg

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bende bir sürü dövme var. Herşeyi yerine getiripte sırf bu dövmelerden beni yakacak olan bir din yeryüzünde yok. Varsada alıntıyla açıklayın bende yanacağım yeri seçeyim bari :p
Milletin içine işkembeden atarak vesvese sokmak çok daha büyük günahtır sanırım...

Bu arada dövme güzel ama burnu çok kötü :)

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Renkleriyle oynayıp arabanın bir köşesine uydurulursa daha güzel olur kanımca..

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
koluna yaptirmadigin icin bende desteklerim sonucta her zaman gorunen yerde bir sure sonra aliskanlik olur ama boyle ayda yilda bir gorulmesi daha hos bir goruntu verir.

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dövmeyi severim ama hoş bi dövme değil tavsiyem bunu yaptırmaman olur..
şimdi anlamı ne dicem bu döwmenin o da yok dicen snin icin anlam ifade etmeyen bi döwmenin wucudunda da ne işi var ben yaptırcak olsam öle bi döwme yaptırırm ki döwmeye baktıgım zaman ya içimde cok güzel duygular uyandırcak bişey olur yada en sewdim kşiyi htrlatcak bişey ama vay ne şeklilmiş deyip bakcam bi dövme istemem acıkcası vucudumda benim fikrim bu şekilde dövme konusunda

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Bir hikayenin esin kaynağıdır, hikaye de şöyledir;

Torbanın içinde kalmış son sayı yalnızlığında , mürekkebin kurumadan önce son düşündükleriydi , imrendiğim geçici dövmelerdi belki de. Silinmeye mahkum , her yaz başı omuzlarının hemen altında , küreklerinin , ki yelken açmış bir tekneydin. Esmer vücudunda ne renkler gizli. Ölümüm teninin üstünden her geçişinde , yakan senin tuzun ve senle bütünlüğümüzde , ıssız adaya düşmüş adamın , ki cuma yokken henüz takvimlerinde , yanına almayı isteyeceğin üç şeyin üçüncüsü , üçlemelerde , götür beni.

Ateşin yeniden keşfinde , ve cebinde kalmış ıslanmış , artık bir anlam ifade etmeyen paranın güçsüzlüğünde , ve yalnız yıldızlar eşliğinde ve korkmuşken ve ayna olmadığı için ve bakamadığın için küreklerine ; olduğumu bilerek sev beni. Ordayım , hemen üstünde. Ağustos böceklerinin sesleri arasında duy beni. Tenin denize her değdiğinde , benden eksilenleri denizin aldığının bilincinde ve dalgalarla renklerimin sahile gelmişliklerinde bul beni. Döv beni hayatımda her kez ve hep kaybetmişliklerimde ve hep esrikliklerimde ve hep ifadesizliklerimde ve belki yalnız olmamı istediğin biçemde ki belki şiirlerde sopanın ucuyla kumsallara yazdığın , ve kaybolmuşluklarımda , teknolojinin son mucizesi telefonsuzluklarda ve sonsuzluklarda tenimin tenine değdiği , ya döv beni ya öldür beni kesenin , lifin baskısında...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5