İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Kadarda Olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L

Linkpazari

Misafir
küçük bir istatistlik... hepsiburada.com'da sahte kredi kartı kullanan müşterilerin %99'u şanlı urma diyarbakı gibi doğu taraflarından %1lik kısımda çorumdan...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunu siz nereden biliyorsunuz? 1 kişinin yaptığını 1000 kişiye mi yükleyeceksiniz..

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulkemizin bu kadar d1s borcunun olmas1 dogudaki insanlar yuzundendir daga c1kmasalar pkk ya destek vermeseler bu kadar askeriyeye para gitmez orda at1lan 1 roketin harcan1lan benzinin haddi hesab1 yok hepsi kürtler yuzunden

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana bak doğudaki insanların hepsine suç atamazsın..yarım aklınla saçma cümleler kurmaya ne zaman son vereceksin merak ediyorum..

S

Surkent

Misafir
merhaba;

Turkcereap Dostum Bu olay hakkında yorum yazmayacaktım ama artık sabrım Kalmadı :) Kendim şuanda diyarbakır ülkü ocakları disiplin kurul başkanlarından biriyim.Heryerde ülkücülük savunulur ama diyarbakırda savunmak kolay değil. demişsinizki biz mhp üye olduğumuz zaman Basbug Alparslan Turkes ile ankarada yaptığımız konuşmada dedik mhp ye üye olmak istiyoruz ama kürdüz kensinin bize cevabı siz ne kadar kürt iseniz bende o kadar kürdüm.Diyarbakır Ne kadarda kürdistan adlı varolmayan bir ülkenin başkenti görülsede ( kürtler tarafından ) güneydoğu nasıl kürt bölgesi görülsede.Buralarda Türkiye Cumhuriyetinin AY YILDIZLI Bayrağı Dalgalanmakta. Newroz Töreni Sırasında Batı Diye Gördüğünüz Mersinde Bayrak Yakıldı Oraya Tepki Gösterilmedi. Bayrak Töreni Sırasında Diyarbakır Şahlandı 150.000 Kişi Katıldı. Adresinizi Verirseniz Bu Yürüyüşün 2 saatlik Kamera Çekimini Size Memnuniyetle Yollarım.

Saygılarımla

Surkent Host Internet Hizmetleri

S

Surkent

Misafir
merhaba,

linkpazarı 6-7 $ için 7 yıl hapis yatacak kadar salak değilim.3,99 $'a satmak için firma kurmadım.yahoo.com'u
hatırlarsanız 4,99 $'a verdi..şu anda benim verdiğim fiyat 3,99 $ hizmet aldığımız firma ile aramızda bazı problemler var
bizde kredilerimizi bir an önce bitirmek istiyoruz başka firmaya geçmek için dünkü satış fiyatımız 5,99 $ + kdv idi.

Saygılarımla

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcerap' Alıntı:
ulkemizin bu kadar d1s borcunun olmas1 dogudaki insanlar yuzundendir daga c1kmasalar pkk ya destek vermeseler bu kadar askeriyeye para gitmez orda at1lan 1 roketin harcan1lan benzinin haddi hesab1 yok hepsi kürtler yuzunden

o zaman doğudaki insanını eğit bu yollara sapmasın.. Türk bayrağının dalgalandığı her yer benim vatanımdır.. Ve şu gerçeği hiç kimse unutmasın Türkiye Cumhuriyetini Bölmeye Kimsenin Gücü Yetmez....

M. Can DEĞİRMENCİ
Jandarma Komando Teğmen

S

Surkent

Misafir
turkcerap' Alıntı:

Millet Kan Derdinde turkcereap Açılmayan Disco Paralarının Harcandığı Askeri Malzeme Peşinde. :)

Saygılarımla

O

ozdemir

Misafir
salak herif turkcerap, senin ekonomiden hic bir sey anladigini zannetmiyorum. Senin gibiler yuzunden Turkiye mizin ekonomisi hep kotuye gidiyor. Sen ilk once kendi egitim duzeyini gozden gecir. Bilmedigin konular uzerinde de dusunlerini belirtme.

S

Surkent

Misafir
ozdemir' Alıntı:
salak herif turkcerap, senin ekonomiden hic bir sey anladigini zannetmiyorum. Senin gibiler yuzunden Turkiye mizin ekonomisi hep kotuye gidiyor. Sen ilk once kendi egitim duzeyini gozden gecir. Bilmedigin konular uzerinde de dusunlerini belirtme.

Ozdemir Dostum Takma Kafana. Bu Adam Disco'cu Güneydoğu Görmemiş :(
Güneydoğu Köylerinde Yaşayan İnsanlar Okul Okumak İçin Km'lerce Yol Yürüyorlar. Sen Bu yolu yürüdün mü ? Yürüyemezsin içinde Okuma Sevgisi Yok . Güneydoğu Çoçuğunda Okuma Sevgisi Var.Bunun Yararı Kime Olacak Türkiye Cumhuriyetine olacak.

Sen Hiç Yarım Metre Karın İçinde Yürüdünmü
Yırtık Cizme İle Dolaştın mı ?
Yardım Eşyaları İle Gecindin mi ?
Gecinemezsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Koçummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Karizman Sarsılırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
:'(

Saygılarımla.

T

TrueReAL

Misafir
turkcerap' Alıntı:
dogudan host sirketimi c1karm1s ya :) kurdi hosting puhahahaa
Turkcerap lafların çok yanlış. Onları aşalıyarak kendini aşagı durumuna düşürdügünün farkındasındır inşallah. Bence bir özür dilemen gerekiyor. Yada bir açıklama yapman lazım. (Bu arada Dogulu degil Karadenizliyim)
Konu artık siyasileşecek kapatalım bu konuyu???

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Newroz Töreni Sırasında Batı Diye Gördüğünüz Mersinde Bayrak Yakıldı

surkent önce nevruz yazmay1 ogren newroz hangi dilde cevirilmesi

Yar1m metre kar1n icinde de okula gittim afyon kocatepe universitesinde okudum sokaktada yatt1m paras1zda kald1m butun bunlar icin gidip sucsuz gunahs1z polise askere silah s1kmad1m yada sucu onlarda aramad1m yada 3 ayl1k masum insanlarda

30 bin sehidimiz nerde öldü doguda degilmi?

YA SEVIN BU VATANI YA TERKEDIN

NE MUTLU TURKUM DIYENE

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ab yetkilileri gelip simdi muhtesem bir ulkenin baskenti diyarbak1r1 ziyaret edecem diyor dogudaki vatandaslar kurdistan bayrag1 ac1yolar

Neden Turk Bayrag1 ac1p istiklal mars1n1 okumuyorsunuz??? Ne kadar bolunmez bir ulke oldugumuzu o zaman daha iyi anlamazm1y1z? Bu mozik laflar1 hikaye Hepimiz Turkuz Kürtler haric cunku onlar Turk olduklar1n1 kabul etmiyolar ama tc kimligi tas1yolar Turkler gibi her haktan faydalan1yolar hastanede hapishanede adalet onunde her alanda esitler

T

TrueReAL

Misafir
Sen sanırım zannediyorsunki dogunun tamamı pkk orda bu ülkeyi seven bu ülkede yaşayan bir ton insan var. ORdaki insanlar senin gibi aç susuz okumak degil hiç okuyamıyor. inanıyorumki orda sen dogsaydın burda bu lafları sen savunuyodun.
He şunuda unutma bu ülkeyi hortumlayanlara bir bak hepsi ülkücüyüm diye geçiniyor. Buna göre bakarsan ülkeyi kim soyuyo anlarsın. Tabiki bir canla mal karşılaştırılmaz. Sadece bir konuda sana katılıyorum oda sadece pkk başka bişey degil. Onlar yüzünden senin gibi insanlar digerlerinide aşşagılıyor

L

Linkpazari

Misafir
Surkent' Alıntı:
merhaba,

linkpazarı 6-7 $ için 7 yıl hapis yatacak kadar salak değilim.3,99 $'a satmak için firma kurmadım.yahoo.com'u
hatırlarsanız 4,99 $'a verdi..şu anda benim verdiğim fiyat 3,99 $ hizmet aldığımız firma ile aramızda bazı problemler var
bizde kredilerimizi bir an önce bitirmek istiyoruz başka firmaya geçmek için dünkü satış fiyatımız 5,99 $ + kdv idi.

Saygılarımla

kendini yahoo.com mu sanıyorsun yahoo.com fiyatı 4.99 ve sadece 1 domain veriyor öyle sınırsızda alamıyorsun... Ve adı üstünde yahoo domain bulundurma sayısı 7-8 milyonlarda :) sen 100 tane satttıysan iyidir...dünyada resseler fiyatı en ucuz 6.5$ civarı... 3.9$a nerden alıyorsan söyle bizde alalım...bana mantıklı gelmiyor bu işler açıkçası msn'dede yetkili kişi domain satmıyoruz demişti :) oda ayrı bir olay...

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
halk destek vermese pkk orda yasayamazki pkk daki insanlarda o halk1n icinden degillermi uzaydanm1 gelip pkk ya girdiler ???

Dagdaki 1 pkk l1 sivil halk1n akrabas1 ya amcas1d1r ya yegenidir yada ogludur Halk destek vermesin 1 tanesi kalmaz

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
newroz nedir onu bekliyorum bende bu w hangi dilde vard1r ??? newroz diye 1 kelimeyi ilk kez duyuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5