İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Kadarda Olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

Surkent

Misafir
2 Hafta Once Byhosting.Net Adlı Hosting Sitesine Domain Bayiliği Verdim 25 Kredi Hesaplarına Eklendi Odeme Diğer Gün Yapılacaktı Tamam Dedik. 2 Hafta Geçti Hala Odeme Yapılmadı. Domain Name Kaydı Bile Yaptırmıştılar. Surkenthost Internet Hizmetleri Olarak Domain Bayilikleri İptal Edildi Almış Oldukları Domain Adlarının işlevi Durdurulmuştur.

Konu Hakkında Yorum Yazmayacam ama kimseye insanlık yapmayacan bunu anladım.

O

ozdemir

Misafir
Surkent senden bir host sirketi olmaz. Daha sorunlari nasil cozecegini bilmiyorsun. Her sorun oldugunda foruma atliyorsun. Gercekten bir sirket isen cik artik forumlardan. Sirket isen ve o kadar cok musterin var ise, nasil olurda zaman bulunup burada zaman harcayabiliyorsun?

Gec bunlari artik. Gercekten basarili bir hosting sirketi olmak istiyorsan, ilk once bu gibi forumlardan uzak durup, burada zaman harcamak yerine is stratejilerini nasil gelistirebilirim diye yeni dusunceler uret.

Hadi sana kolay gelsin.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozdemire katılıyorum. adam gibi şirket refund edilmeyen bir konuda (domain gibi) peşin para alarak çalışacağını bilir, iyi niyet gösterisi yapmak için yazıyorsan o ayrı...

CESUR.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Surkent öncelikle kendi hatalarınızı düzeltiniz siz bile hata yapıyorsunuz müşterilerinizin yapması normal

byhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya surkent saçmalıyorsun iyice..Senden ne alınmış bizim şirket adına..Senden alınan şuandada kullanılan aktif olan vs. birtane hizmet söylermisin..?Mış muş tuş nız vs vs vs.. istemiyorum.Sadece senden alınan we şuandada aktif olan bir hizmet.Boşwersene.Dahada cvp yazmıorum..özellikle senin iyinetforum database inde yapmış olduğun gereksiz kalabalığı(diğer açtığın konuları.yazdığın msjları)göz önünde bulundurursak ne yazarsan yaz seninle polemiğe girmiyorum.Tanıyan tanır zaten herkes birbirini.

BYGRUP INT&ILT.HIZ MUS TEMSILCISI
Ferdi ASLAN

R

REdBuLL

Misafir
surkent diyorki kapattım hesabı
dolayısı ile şuan aktif olan bir hizmet yok ortada.

S

seven7

Misafir
arkadaslar sorunlarinizi p.m. yoluyla cozseniz daha iyi olur...profesyonelligin ilk adimi icin bu gereklidir bence...

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayın surkent yetkilisi bu konuyu kendi aranızda halletmek varken bu şekilde açığa vurmanın anlamı "reklamın iyisi kötüsü olmazmı" yoksa "hakkımı almak istiyorummu"

bir konu açılırken ne nereye ima edebilir düşünülmeli
firma olarak lanse edilmek isteniyorsunuz. ama forumlarda tartışıyorsunuz.
bu reklam degildir. sonun gelmesidir.

yorum sizin.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şirket şirket diyosunuz ama bu ne kadar amatör bir site olduğunuzu gösteriyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
com.tr domain almak şirket demek degildir bir yerin adınada bu yer alınabilir o yüzden her com.tr güvenirsem ooo işim var.... hangi hosting firması burada yazar

-sh.com.tr
-vt.com.tr
-rh.com.tr
-webservis.com.tr

hangisi müşteri ile arasında gecen diyolugu ayzdı gördünmü egerki böyle bişi olduysa senin imarkarlıgından olur senin çalışma prensipleirn yoksa ne diyeyeim cok tda böle bu bunu yaptı ondan bunu alamdım diye mesaj ayzarsın..

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw Beyler Bu kadar şirket lafını niye bu kadar buyutuluyor Ben idda ediyorum bir cok sirketten kat kat daha iyi hizmet weriyoruz
Sirket icin gidiyorsunuz wergi dairesine nufus cuzdanın arkalı onlu fotokopisi wede vergi numasırı weriyorlar sonrada ufacık bir dukkan dukkana maliyeden gelen geliyor Sonra Şirket oluyoruzsunuz Doğuda iseniz weya ufak bir şehideyseniz bu olay çok çok daha kolay sonrada buyrun sirketsiniz AMA HERŞEY şirket ile bitmiyor

Surkenti ele almak gerekirse Çok Amatörce bir olay Senin muhattabın 1 kisi bu forumda 5000 geckin kisi war onlara ne şayet o arkadaş ile ilgili soru gelirse yok ben şu arkadaştan host alıcam nasıl bir yer derse birileri sende o zaman benden mal aldı parasını wermedi diyebilirsin ŞAYET DOĞRU ise

Yani bu kadar şirket şirket diye büyütmeyin GÖRÜYORUZ ŞİRKETLERİ.....
Bak Sana bi öneri ÇOK REKLAM YAPMAK İSTİYORSAN GOOGLE H-A-C-K-L-E Türkiye'nin
En büyük reklamını yaparsın :D ehü ehü :)

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fazla söze gerek yok. sitenin altındaki müziksiteleri. bilmemne üyeliği işi bitirmiş.
9 kişi o siteden surkente gitmiş. yaşadı surkent.
onu görünce zaten host alasım geldi.
eyy allam sen nelere kadirsin.

BENDEN BU KADAR... herşey tartışa tartışa
Not: yorumum yorumumdur.yorumum hakkında yorum yapmak ise size düşmez, olurda yorumuma yorum yazan olursa ise ona da yorum yazmak bana düşmez çünkü ......... :D
Laf ebeciliği yapayım. bazıları çok güzel yapıyorda.

A

AtaCan

Misafir
bu konuya ilk mesajı ben yazacaktım , tam yazdım sonra vazgeçtim , bazen çıkışlarım çok sert olabiliyor , kimseyi kırmak istemem , surkent arkadaşların önerilerini dikkate al bence...

S

Surkent

Misafir
Ben Burda Bir Gerçei Yazdım ürünü Saatım Tolga Beye Sonra Odeme İstedim Gelmedi Ve bizi Engelledi Tolga bey.

S

Surkent

Misafir
DesTRuctionS' Alıntı:
Yaw Beyler Bu kadar şirket lafını niye bu kadar buyutuluyor Ben idda ediyorum bir cok sirketten kat kat daha iyi hizmet weriyoruz
Sirket icin gidiyorsunuz wergi dairesine nufus cuzdanın arkalı onlu fotokopisi wede vergi numasırı weriyorlar sonrada ufacık bir dukkan dukkana maliyeden gelen geliyor Sonra Şirket oluyoruzsunuz Doğuda iseniz weya ufak bir şehideyseniz bu olay çok çok daha kolay sonrada buyrun sirketsiniz AMA HERŞEY şirket ile bitmiyor

Surkenti ele almak gerekirse Çok Amatörce bir olay Senin muhattabın 1 kisi bu forumda 5000 geckin kisi war onlara ne şayet o arkadaş ile ilgili soru gelirse yok ben şu arkadaştan host alıcam nasıl bir yer derse birileri sende o zaman benden mal aldı parasını wermedi diyebilirsin ŞAYET DOĞRU ise

Yani bu kadar şirket şirket diye büyütmeyin GÖRÜYORUZ ŞİRKETLERİ.....
Bak Sana bi öneri ÇOK REKLAM YAPMAK İSTİYORSAN GOOGLE H-A-C-K-L-E Türkiye'nin
En büyük reklamını yaparsın :D ehü ehü :)

merhaba,

kaliteli hizmeti altında barındırdığın ve sana ait olan w*r*z siteleri ile mi vermeye çalışıyorsun. dükkan ister küçük ister büyük olsun hiç yoktan yeri yurdu belli olur.bazılarının 3 gün sonra piyasayı çarpıp arkalarında turkcell hattı bırakmalarından iyidir.

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama bak aramızdaki farkı soyleyim W-arez site barındırmak herkesin harcı deildir wede senin gibi REKLAM gibi yapmıyorum yapmam da kendimi düşürmem o kadar Kendi sitem olmasından da Gurur duyuyorum sen git ilk one kendini biraz geliştir sonra gel ben muhattabım ol 1998 yılından beri internet ortamındayım o zamanlar sen Bilgisayarın ne oldugunu biliyor muydun Daha fazla konusmuyorum Sınırları Zorlama.....

Soylediğim Lafların her zaman arkasındayım isteyen buyursun gelsin acı kahvemide içsin. isteyen MSN ye gelsin sohbette ederiz .

Dostum önemli olan kişiliktir. beni tanıyanlarbilir insanın içinde olduktan sonra neler yapamaz ki Çok şukur Hayatımdan Çok memnum Wede dewam edecek insallah sağlığım elwerdiği sürece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5