İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Kadarda Olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

TrueReAL

Misafir
Dogru vardır fakat en fazla yarısıdır. Fakat pkk hatırlıyosan doguda köyleri basıyodu veya insanları öldürüyodu. Sence kendinden olan insanı öldürürmüü pkk.

L

Linkpazari

Misafir
Doğudakilere laf söyleme yapmıyor kimse herkesin lafı pkkya bölücülere doğununda %80lik bir kısmı hadepe oy veriyor buda demektirki %80ni pkk yandaşı... %20lik kısmıda zor durumda doğuda hosting firması olmaz diye birşey olamaz...anlayış eksikliğinden oluyor o...

S

Surkent

Misafir
turkcerap' Alıntı:
ab yetkilileri gelip simdi muhtesem bir ulkenin baskenti diyarbak1r1 ziyaret edecem diyor dogudaki vatandaslar kurdistan bayrag1 ac1yolar

Meraba ;

Hayatında Hiç Diyarbakır'a Geldin mi ?
Bu Gün Tayyip Erdoğan Bile Diyarbakır'a Geldi. Demek Diyarbakır Türkiye Cumhuriyetinin Bir ili. Yoksa Başbakanın Ne İşi Var Burda.
Kürt İnsanı Askeri Gitmiyormu ?
Askere Gidipte Dağda Şehit Olan Kürt Asıllı Mehmetçik yok Mu ?
Yemin Etmiyormu?

Saygılarımla..

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yerel secimlerde her yerde dehap c1k1yor neden acaba??? Dehap1n amac1 belli degilmi???

Turkiye cumhuriyetini seven bir insan dehapa oy atmaz

Sen daha turkce bilmiyorsun Nevruza Newroz diyorsunuz Askere gidip dagda sehid olan kürt as1ll1 mehmetcik yok gibi birsey dogudaki insan1 bat1ya bat1dakini doguya veriyolar o yuzden askere kursun s1kan pkk l1lar1n akrablar1 asker oldugu zaman bat1ya gidiyolar

Ama bat1da sucsuz gucsuz genc doguda sehit dusuyor

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon' Alıntı:
imzadaki sen misin?

evet benim...

turkcerap' Alıntı:
Dagdaki 1 pkk l1 sivil halk1n akrabas1 ya amcas1d1r ya yegenidir yada ogludur Halk destek vermesin 1 tanesi kalmaz

halkı sen destek verdirtmeyeceksin.. eğitim düzeyi ekonomi düşük olursa halkın o tarafa kayar.. devletin görevi ise o halkı bilinçlendirmektir.. Ordaki insanları suçlamak kolay... Zaten bu olayı kimsenin onayladığı da yok.. Terör dünyanın her ülkesinde var.. Dış ülkelerin desteği en büyük etken...

T

TrueReAL

Misafir
ya bence bu konuyu burda degil başka yerde tartışın yoksa bir kürt-türk çekişmesi gine yaratacaksınız. Eger o kadar çok istiyosanız gidin bunun için olan forumlarda tartışın. Formu kirletmeyin. Konu lütfen kapatılsın

L

Linkpazari

Misafir
İyice Karıştı burası bencede konuyu kapasınlar...Ama burası türkiye bulgaristanı yaptığı gibi türklerini nasıl sürdü o şekildede kürtleri sürsünler ıraka olay bitsin bunu yaparlarsa amerika gibi ülke olur türkiye :) ama cemez belki cem uzan gelseydi yerdi herif manyaktı heuehu

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kilitlenmiştir

neyse dostlarım siyaset burada bitmiştir umarım. kimin ülkü ocagı başkanı kimin kürt oldugu önemli değil(bu ülkede sahte ülkücülerde var milliyetçi kürtlerde). herkes insan! kürt host satmayacak mı :D allahım bayılmak istiyorum gülmekten. mantığa bak 21. yüzyılda :D :cool:

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cemadak adminler beyinsizmi kimin banlanacag1 bilmeyecekler senmi onlara yon verceksin

E

elitlistcom

Misafir
turkcerap

turkcerap sen askerligini nerede yaptin bu bir. Madem bu kadar başbuğ alpaslan türkeş(ASIL BAŞBUĞ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'TÜR) ve türk hayranısın bu nickin ne Amerikan Kültürünü yansıtan raple ilgilenmen yerine Türk Halk Müziği ile ilgilenmen gerekmezmi. Sadece tvden izlediklerinle doğuyu anlayamazsın.Bu ülkede herkes türk değildir. Yıllardır ne mutlu türküm diyene lafını bile çevirdiniz, türk ırkına yönelttiniz. Atatürk o lafı söylerken Ne mutlu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım diyene mantığıyla söylemiştir. Lan sen beni iyice gerdin.Ben arabım ve ülkemde çok huzurluyum. Söyle bakalım denyo
Ezan hangi dilde okunuyor ve Hz.Muhammed(S.A.V) hangi ırktandı. Bir arabı aşağılamak Hz.Muhammed'i aşağılamaktır. Sanıyorum bunlar sana yeterli olacaktır. Bu ülkede arabı, kürdü yada başka bir ırkı yok etmeye ne senin alpaslanının gücü yeter nede başka birisinin. Ne demişler İt Ürür, Kervan Yürür. Daha senin gibi itler çok çıkar.....

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mardinde yapt1m askerligimi Rap amerikan kulturunu yans1tmaz :) Rap jamaicada dogmustur benim dinledigim muzik tukce ingilizce degil Rap muzik insanlara gercekleri gosteren bir muzik tarz1 oturup tarkanm1 dinleyeyim???

Atatürk o lafı söylerken Ne mutlu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım diyene mantığıyla söylemiştir.

Nerden biliyorsun Ataturkun yan1ndam1yd1n??? Yada Ataturkun Silah arkadas1m1yd1n???

Ezan arapca okunuyor Peygamberimizde arab ama Muslumanl1g1 butun dunyaya yayan ve musluman denince Akla gelen 1rk da Turk 1rk1 arap 1rk1 degil Benim hangi yaz1mda bir Kurdu yada arab1 yok edecegim yaz1yor

Arablar kurtulus savas1nda ingilizlerle bir olup bizi s1rt1m1zdan vurmad1larm1???

Yada su anda 1rak da amerika ile ortak olan kurtler yuz y1llard1r ayn1 topraklar uzerinde yasad1klar1 1rakl1lar1 arkadan vurmad1larm1???

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE : Türküm diyen bizdendir, mantığı vardır. :cool:
daha hala genelleme yapıyorsun ... araplar kurtuluş savaşında sırtımızdan vurdu diye her gördüğün arabı taşlayamazsın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5