İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu webmasterlar neden böyle?

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Sarkisozleri.net 500 ytl 'dir (tasarımı verilmez). DB olarakta çok geniş değil 4000 şarkı falan vardı zannedersem. Detaylı bilgi içn benimle kontak kurarsın.

B

beynit

Misafir
Online satış scriptinin fiyatı nedir ?

Taksitli işlem modülü bulunmaktamıdır ?

Kolay gelsin

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Taksit elbette mevcut sadece o mağaza kullanmak istemiyor. Bunun yönetimi tamamen mevcut. Fiyatı 500 $'dır. Gelişmiş panel mevcuttur.

E

Expert

Misafir
Yuh ya...
3 ay önce bu başlığı açtıktan sonra bazı arkadaşların tavsiyesi üzerine yerel bir webmasterla anlaştım.

Ücretini peşin ödedim.

Anasını satayım üç aydır daha bitirecek daha bitirecek.Henüz anasayfayı yaptı daha.

Bugün patladım,onunla da işi bırakrım.Bir tek anasayfayı yapmak 3 ay sürüyorsa vay benim halime.

Ki ona da durumu anlattım bak böyle böyle 3 tane siteyle anlaştım,ücretlerini ödedim ama aylardır yapmadılar,sen dördüncüsün.

Tabiabi hallederiz dedi.Ne zaman verirsin dedim,6 şubatta dedi(yani 15 günde bitiririm dedi,konuştuğumuzda ocak 20 filandı)

6 şubatta bitti,15 şubat dendi,15-30,1 mart bugün 5 mart oldu.sadece anasayfanın header'ı ve menüsü tamam.ufak tefek şeyleri.

yahu 3 ayda kaç tane site biter.hadi bitmedi madem başta neden iki haftada yaparım deyip benim 3 ayımı götürüyorsun.

Yahu arkadaşlar hiç mi düzgün webmaster yok .

Bişey istemiyorum ki.Sadece anasayfayı yap diyorum.Diğer sayfaları ben html'yle hazırlayıp gönderdim hepsini adama.Adam sadece kaynağını kopyalayıp yapıştıracak.

Ama bi anasayfayı bitiremiyorlar ki.

Normalde 200-300 milyona yapılacak bir anasayfaya ben 1 milyar 200 milyon ödedim.Yeterki hızlı olsun ve iyi olsun diye.

Günde on saat çalışıp arasayfaları kendim html'yle yazdım.Adam anasayfayı bitirdikten sonra bir günde hemen hepsini kopyala yapıştır yapsın diye.

Velhasıl kelam bu iş Bolu tüneline döndü.

Bir tek siteye 4 kişiye toplam 5 milyar ödedim.

Ama ortada daha bir site bile yok.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem hızlı iş istiyorsun, madem kaliteli iş istiyorsun, paranda var neden adam gibi şirketlere başvurmuyorsun.

Anconline bunlardan biri. (Şu an başka bir adresteler, şirket devredildi) Mesaj gönderiyorsun, aryorlar, randevu ayarlıyor, geliyorlar, kontrat imzalıyorlar.

Sende mi pasiflik ya da saflıklar orasını bilemem ama araştırmadan, belli bir seviyede tanımadan iş mi yapılır?

Yurtdışında, ve Türkiyeden çoğu adam işini yapıyor sonra parasını alıyor. Müşteri memnun olsun diye. Sen birde paranın tamamını gönderiyorsun!

Tamam, sana denk gelen insanlar düzgün insanlar olmayabilir ama hatayı birazda kendinde ara, hatalarından ders çıkar. Webmasterların hepsinede laf atma.

E

Expert

Misafir
Tavsiyelerin için teşekkürler.

Webmasterların hepsine değil malum 4 kişi hakkında konuşuyoruz.

İlk yaptırmaya çalışıtğım yerler aydesing,natro,hostcini.

Sence bunlar adam gibi değiller mi?Yani öyle görünmüyorlar mı?Ben öyle göründüğünü düşündüm.

Yani bu olay nasrettin hocayla oğlu gibi oldu.Kendisi eşşeğe binse niye çocuğu bindirmiyosun,çocuk binse niye sen binmiyorsun.

İlk başta 3 tane kaliteli,bilinen şirketle çalıştım.Durum öyle oldu buraya yazdım.

Arkadaşlar olduğun yerden biriyle çalış dediler.Öyle yaptım .Bu sefer de adam gibi şirketlerle çalış diyen çıkıyor.

Valla sinirlerim iyice boşaldı güle güle yazıyorum.

Yani elbetteki hata bende.Hatanın büyük bölümü bende de webmastarların hiç mi suçu yok.

Yahu Allah için şimdiye kadar bu kişi ve şirketlerden hiçbiriyle kuruş pazarlık yapmadım.Ne istiyorsun,bu kadar istiyorum,al.Pazarlık filan yok.Hemen ödüyorum.

Ne yapmamızı istiyorsun diye soruyorlar,hepsi hazır not haline zaten,bunları istiyorum diyorum.

İçerik nasıl olacak diye soruyorlar.Hepsini şu adreste html olarak upload ettim,kopyala yapıştır yapacaksınız,diyorum.

Ne kadar sürede bitirirsiniz diyorum,şu kadar sürede.Kabul.Erken olsun filan demiyorum.Sürede de pazarlık yapmıyorum.Adamlar zor durumda kalmasın ne zaman bitirecklerse söylesinler ben de kendimi ona göre ayarlayayaım diye.

Velhasıl kelam ben daha ne yapayım?

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlan bıraktığında daha önceki işlerden alınan yorumları dikkatili, yaptığı iş sayısını göz önünde bulundur. Sadece ucuza ve kısa günde yapıyor diye teklifi kabul etme.

İngilizcen yoksa sana metin hazırlayabilirim ilan bırakman için. Ben altı kişiyle çalıştım şu an birisyile iş ortağıyım :).Yani kaliteli ve prestijini tehlikeye atmak istemeyen insanlar vardır.

E

Expert

Misafir
Teşekkürler yardımcı olma teklifin için.

Ama bununla da uğraşmak artık uzun sürer.6-7 ay oldu toplamda.Daha fazla bekleyemem.Birisini bulduktan sonra bir de dil nedeniyle anlaşma sorunu var.İstediklerimi tam olarak anlatamabilirim.

Ya zaten artık öyle kaliteli birşey istemiyorum.Artık bir site istiyorum.sadece bir site.Artık kötü bir site istiyorum.Yeter ki artık olsun.Bir site olsun aertık.Yapılacak onca iş var.

O yüzden sürekli görüşebileceğim birisiyle çalışmak istiyorum.

Artık menü bile istemiyorum.Sadece anasayfaya 9 tane kutu koyacak hepsi bu.İçinede link koyacak.

Linklerin gideceği sayfalar da zaten hazır.Dediğim gibi başka bir siteye upload ettim, ordan alıp kopyala yapıştır yapacak.Site bitmiş olacak.

İki günlük iş.

Tavsiyen için sağol.Yine de belki bakarım oraya.

E

Expert

Misafir
Reklam bölümüne mesaj yazdım.Forumdan kaliteli bir aday çıkar herhalde.

E

Expert

Misafir
Teşekkürler.

Kontrol ettim ama öyle bişey yapacaklarını sanmam.

Yaparlarsa da canları sağolsun.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yeni tasarımcalara sans ver daha iştahlı olurlar :) gerci bunlarda uzman deiller muhakkak bole işlerini savsakladıklarına gore ... asırı derece kod gerektirmiorsa bence yeni olanlara ver işi ...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşlar uzun bir süredir girmiyordum nete.biraz hastalanınca eve kapandım, doğal oalrak forumda boş boş dolaşıyodum bu mesajları okudum.
arkadaş eğer çok zor birşey değilse msn e gel ben yardımcı olayım para falanda istemez :) yeterki bu olay bitsin, iyi eziyet çekmişsin.
msn i pm olarak atıyorum.

E

Expert

Misafir
Teşekkür ederim teklifin için.

Forumdan bir arkadaşla anlaştım.Anlaştığımı da bu konuyla ilgili başlık açtığım reklam bölümüne yazdım.

Tekrar teşekkür ederim.

Ve geçmiş olsun.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önemli değil
umarım bu sefer bir sorun çıkmaz :)
iyi dileklerin içinde ben teşekkür ederim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kardeş seninde başına gelenler pişmiş tavuğun başına bile gelmemiş ben olsan kesin birinden birinin boğazına yapışırdım hem paramı almıcak işimi yapmıycak birde geri odeme yapmıycak paramı vay o adamın haline :

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mp3mastera tasarım yaptırırsanız pişman olmazsınız.

parasının son kuruşuna kadar hakkını verir, güvenilir ve kaliteli iş çıkarır. kendi tasarım & coding projemizi söyleme gereği bile duymuyorum :p

kolay gelsin.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seniseviyo' Alıntı:
selamlar

bEn freelance olarak webtasarımla ugrasıyorum. Calısma prensibim sitenin tasarımını müşteri ile cıkartmak ve belirlli aralıklarla müşteri ile görüşecek siteyi bitirmek. Bu şekilde bitirdigim siteler

www.normmedikal.com
www.asansordunyasi.com
www.haberist.com
www.sincanli.com
www.gizmor.com.tr
ve su anda devam etmekte olan bir kaç iş daha var elimde.

Tasarım begenildikten sonra ön ödeme alıyorum. Sonra iş ne kadar sürecek 1 hafta max 1 ay süre veriyorum. Bu süre icinde belirli aralıklarla ödeme ve son taksiti iş bitiminde alıyorum.

http://www.seniseviyo.com
eger sen web sitesi yapıyor olsaydın mareze düşen bi siteyi kullanmazdın...
herşeyden önce emek...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5