İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük para google adsense

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne varki bunda aylık 300 dolar kazanan bir türk sitesi ödemesini 36 yıl bekletirse o da alabilir bu çekin aynısından, hadi gayret arkadaşlar :D

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
göstermeyin şöyle resimler içim gidiyor ya o ne araba ya öfff :(

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
helal olsun demekten başka bişey yok. Üzülüp moral bozmayada gerek yok. bunları görünce insanın çalışma hırsı artıyor.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapılır bu rakamlar ama bir kaç sene siteni tanıtmalı optimizasyonlar yapmalı, ingilizce orjinal makale yazdırılmalı, bol bol link satın alınmalı, siteye de adsense i verimli bir yere koyarsan neden olmasın.

heralde bu adamda siteyi açtığı gün bu parayı almadı. Belki 1 belki 2 belkide daha fazla yılını aldı siteleri üst sıralara çıkartmak, valla bıkmadan usanmadan bu işlere emek,para harcayan kazanır.

5 milyarım olsa gerçekten bu parayı bu tür işlere harcar 1 sene sora harcadığım bu paranın 2, 3 katını bir ayda alırım.

Tasarım, kodlama her türlü bilgiye sahibim ama eksik olan para ve zaman...

inşallah onu da başarıcam şu hafta sonuna sınavları atlatayımda.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bende sana katılıyorum captainzap ama para kısmını tam anlayamadım.Bence parasız olunca dahada rahat ulaşılıo hedeflere.Evet belki paralı linkler satın alınamıyor ama zaten parasız bir çok ekleme yeri var.Parasız makale yazdırılmıyor ama bunuda kendin yapdğnda daha da detaylanıyor.Ama tabiki ieçrik yabancı olunca sana katılmamak mümkün değil.Benim çıkışım param yok ben girmem diyen arkadaşlar için.( lafım sana değil lütfen yanlış anlama)
Öyleki msneme buradan biri ekledi yaşı :16 tek domain + hostla ayda 10 dolara 2.000 dolardan fazla kazanıyor gözlerimle gördüm.Tek yapdığı sık güncelleme.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle bu amerikalilarin takildigi portallari bulmaliyiz, yani sadece googledan gelen hitle olmuyor bence bu isler, yani yerel ve eyalet duzeyinde onlarin takildigi cok portal vardir kesinlikle

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yabancı webmaster forumlarında takılacaz bizde demek

D

duyurbeni.com

Misafir
amerikada kaldım bi süre bizim gibi öyle takıldığı portal felan yok. google tek kaynak hit için. Bi de yabancılar forum manyağıdır. 350 msg pr 4(forum için avartar puanı) forums.digitalpoint.com da adam kullanıcı ismini, üyeliğini 150 dolara satıyor:) düşünsenize forum.iyinet.com da biri cıksa benim katkı puanım 150 msg 1200 satıyorum 100 ytl'ye adamla dalga gecerler

B

Baria

Misafir
yok bize yakışmaz oyle . nickimi satmaktansa foruma girmem daha iyi.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
yabancının çeki yerlinin forumuna çerez yaptırırmış :p

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence amerikali bayanlarin neylen ilgilendigini neyi aradagini bilmek lazim ne de olsa bu reklamcilik olayinda bayanlar erkeklerden daha merakli ve tiklayici:))

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
bende sana katılıyorum captainzap ama para kısmını tam anlayamadım.Bence parasız olunca dahada rahat ulaşılıo hedeflere.Evet belki paralı linkler satın alınamıyor ama zaten parasız bir çok ekleme yeri var.Parasız makale yazdırılmıyor ama bunuda kendin yapdğnda daha da detaylanıyor.Ama tabiki ieçrik yabancı olunca sana katılmamak mümkün değil.Benim çıkışım param yok ben girmem diyen için.( lafım sana değil lütfen yanlış anlama)
Öyleki msneme buradan biri ekledi yaşı :16 tek domain + hostla ayda 10 dolara 2.000 dolardan fazla kazanıyor gözlerimle gördüm.Tek yapdığı sık güncelleme.

beceriksiz_acemi para lazım şöyleki ben onlarca site açabilirim, hatta yüzlerce ama bunun için belli bir birikim gerekli domain, hosting çokta ucuz şeyler değil, + reklam olayı bedava ekleyen yerler var diyorsun ama ben pek randuman alamadım bir programla bir yabancı sitemi yüze yakın dizine ekledim. şu an için sıfır ziyaretçi. Yani sadece dizine eklemekle bitmiyor dizinlere reklam versen mesela büyük ziyaretçi akışın iyi olur. + yeterli ingilizceye sahip değilseniz makele yazdırmak durumundasınız. Yani böyle çat pat ingilizceyle olmaz ben kendime güvenemem. ZIPPKIN nicikli arkadaşında dediği gibi hemen google reklamımı koymamak gerek, bende böyle düşünüyorum. Burda herkesin söylediği şeyleri bir yandan araştırırken bir yandan o yolda gitmeye çalışıyorum kim ne kazanmış neden kazanmış v.s. yabancı forumlara takılırım ama ingilizcem yüzünden sıkıntı çekerim yoksa makul fiyatlara link değişimi yapacak siteler var. Adbrite olayı da iyi olur ama genelde adbrite da reklama tıklayın olayı oluyor yani bizim türk forumlarındada görüyoruz adbrite reklamlarını tıklattırıyorlar illa ziyaretçiyi böyle şey olmaz gelen ziyaretçinin benim içeriğimle ilgilenmesi gerekir. Sağlık sektörüyle çok iyi kazançlar elde edilebilir google da üst sıralarda çıkarsanız tabi. yoksa tık başına 50$ verse bile ifade etmez ziyaretçi olmadıktan + sitenizin konusuyla ilgilenmedikten sonra.

Domain hosting .v.s. bu tür masraflarımı karşılıyacak şu an bir bütçem olsa ayda 5 site çıkarır hepsinin tanıtım işlerine günümü harcardım. Bir sene sonundada google reklamlarını koymaya başlardım siteye. Eminim ki büyük paralar kazanırım.

Tabi bunun için para gerekli bu yüzden bir işe girmem şart anca iş dönüşü artan vaktimde yapabilirim bu söylediklerimi bu da beni çok yorar. dediğim gibi para en önemli etken. En azından benim için.

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide elin oğlu gavur işte işte google veriyor bana 500 tıka 4$ adama kim bilir ne kadar veriyo

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
captainzap' Alıntı:
beceriksiz_acemi para lazım şöyleki ben onlarca site açabilirim, hatta yüzlerce ama bunun için belli bir birikim gerekli domain, hosting çokta ucuz şeyler değil, + reklam olayı bedava ekleyen yerler var diyorsun ama ben pek randuman alamadım bir programla bir yabancı sitemi yüze yakın dizine ekledim. şu an için sıfır ziyaretçi. Yani sadece dizine eklemekle bitmiyor dizinlere reklam versen mesela büyük ziyaretçi akışın iyi olur. + yeterli ingilizceye sahip değilseniz makele yazdırmak durumundasınız. Yani böyle çat pat ingilizceyle olmaz ben kendime güvenemem. ZIPPKIN nicikli arkadaşında dediği gibi hemen google reklamımı koymamak gerek, bende böyle düşünüyorum. Burda herkesin söylediği şeyleri bir yandan araştırırken bir yandan o yolda gitmeye çalışıyorum kim ne kazanmış neden kazanmış v.s. yabancı forumlara takılırım ama ingilizcem yüzünden sıkıntı çekerim yoksa makul fiyatlara link değişimi yapacak siteler var. Adbrite olayı da iyi olur ama genelde adbrite da reklama tıklayın olayı oluyor yani bizim türk forumlarındada görüyoruz adbrite reklamlarını tıklattırıyorlar illa ziyaretçiyi böyle şey olmaz gelen ziyaretçinin benim içeriğimle ilgilenmesi gerekir. Sağlık sektörüyle çok iyi kazançlar elde edilebilir google da üst sıralarda çıkarsanız tabi. yoksa tık başına 50$ verse bile ifade etmez ziyaretçi olmadıktan + sitenizin konusuyla ilgilenmedikten sonra.

Domain hosting .v.s. bu tür masraflarımı karşılıyacak şu an bir bütçem olsa ayda 5 site çıkarır hepsinin tanıtım işlerine günümü harcardım. Bir sene sonundada google reklamlarını koymaya başlardım siteye. Eminim ki büyük paralar kazanırım.

Tabi bunun için para gerekli bu yüzden bir işe girmem şart anca iş dönüşü artan vaktimde yapabilirim bu söylediklerimi bu da beni çok yorar. dediğim gibi para en önemli etken. En azından benim için.

işde kazananama sorunumuz bu.Açgözlü olmamız.Tek birşeyle yetinmemiz.O paraları kazananlar 10 siteden değil tek siteden o gelirleri elde ediyorlar.1 site yapıp onu ekleyip büyütüyorlar.Her gün 5 site açmakla birşey elde etmek mümkün değil.Hani internet çöplüğü diyoruz ya, bu google yüzünden olan çöplük bu.Sen yap kral bir site, yoğunlaş, inan para harcamadan dünyalarıda alırsın.Bunun örnekleride çokdur.Reklamda abartılıyor bence.Birden o resimdeki çekleri kazanmak istiyoruz.Sanıyoruzki reklam veripde milyarlar harcıcaz.Basit iki siteye reklamla başla.Kazan,k azandığını yatırıma reklama harca ve gittikçe büyü.Bu yöntemle para harcamadan, büyümek kolay.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi yatırımsız para kazanılmaz öyle tek siteden de dediğin gibi o paralar kazanılmaz arkanda medya, yada internetin ilklerinden değilsen unut sen o hayali. Yapmak istediğim şeylerin internet çöplüğüyle alakası yok dikkat ettiysen orjinal makaleler yazdırmak istediğimden bahsettim c/p ile zaten hiçbirşey elde edemessin, aç gözlülükle alakası yok bu olayın. İstediğim kadar site açarım hatta template tarzı siteler bile yaparım bunun ne açgözlülükle ne de internet çöplüğü yaratmakla alakası yok lütfen eleştiri yaparken 2 kere düşünelim.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek site açıp sadece onun üzerinde yoğunlaşılıp çalışmalar yapılırsa para harcamaya gerek kalmadan tek site üzerinden bu rakamlara ulaşmak hayal olmaz

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
captainzap' Alıntı:
beceriksiz_acemi yatırımsız para kazanılmaz öyle tek siteden de dediğin gibi o paralar kazanılmaz arkanda medya, yada internetin ilklerinden değilsen unut sen o hayali. Yapmak istediğim şeylerin internet çöplüğüyle alakası yok dikkat ettiysen orjinal makaleler yazdırmak istediğimden bahsettim c/p ile zaten hiçbirşey elde edemessin, aç gözlülükle alakası yok bu olayın. İstediğim kadar site açarım hatta template tarzı siteler bile yaparım bunun ne açgözlülükle ne de internet çöplüğü yaratmakla alakası yok lütfen eleştiri yaparken 2 kere düşünelim.

beni az çok tanıyan insanlar var burada.Tereddüt etmeden de söleyim ben tek siteden çok güzel paralar kazandım ve kazanmayada devam ediyorum.Bence hayal olan kısmı ; param yok diyipde bu işlerden kaçmak, başaramadınmı param yoktu, reklam veremedim demek.Ücretsiz 4 tane hitleri ; 20.000 tekil olan sitelere reklam verdim.Reklam değişimi olarak.

Bir çok site ile gösterim bazlı reklam değişimi yapdım.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse tamam senin kendine göre doğruların vardır saygı duyarım. Bu yabancı kişiden bahsedeceğimize senden bahsetseydik o halde madem kazanıyormuşsun bu kadar.Bu kadar büyük paralardan bahsediyoruz en azından ben bahsediyorum ayda bu kadar alıyormusun ? almıyorsun o zaman yanlış yaptığın birşeyler var. Kimse bana bu adamın 1kaç lira harcayıpta bu paraları kazandığını söylemesin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi