İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük para google adsense

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence o kadar çok şaşılacak bi şey yok, şu anda forumda günlük 30- 40 bin hitli siteleri olan arkadaşlar var ve düşünün, türkiyedeki aktif olarak internet kullanan nüfüs taş çatlasın 4 - 5 milyon, amerikayı düşünün bu rakam tahminimce en az bi 50 milyon, yani Amerika da yaşayıp kendi konusunda çok ünlü bi siteniz olsa günlük 500 bin ziyaretçiniz olabilir, adam gibi opt. yaptıktan sonra günlük 500 bin ziyaretçiyle 10.000 usd bile kazanmak zor olmaz.

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dikkatini cekerim o 10 bin dolar degil 132 bin dolar zıpkın

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adımlarını sağlam atacaksın ve bir derviş gibi sabırlı olacaksın.
Keza bir sitenin adam gibi trafik çekmesi için en az 8 ay geçmesi gerekiyor.
Bu arkadaş da muhtemelen eski kurtlardan ve guzel, popüler bir sayfası vardır, zannedersem.
Gerçi resim açılmaya başlayınca adamın hintli olduğunu sanıp hile komploları üzerinde düşünmeye başlamıştım. Ama amerikalıymış.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir kaç ayın toplamıdır ya bu? bu ne dalgamı geçiliyor :)

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla korkulur yaa 132 bin dolar yaklasık 206 milyar a tekamul ediyor..

E

echo

Misafir
diolardı adam bmw alıyor ev alıyor vs. yalan değilmiş biz ne zamna öle olacaz bakalım :D

U

umurcan

Misafir
biraz riske girdikten sonra hiçde zor bişey değil hatta basit bile denebilir ama finansal kaynak lazım bunu da doktor babam yaratamıyo malesef :D yoksa şimdi milyonerdim

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
umurcan' Alıntı:
biraz riske girdikten sonra hiçde zor bişey değil hatta basit bile denebilir ama finansal kaynak lazım bunu da doktor babam yaratamıyo malesef :D yoksa şimdi milyonerdim
aynı durumdayım babama health sitesi açalım desem hayatta girmez böle bir işe

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler böyle diyene kadar elinizden geldiğince bi şeyler yapsanızda hani biz türklerin elinde işbirliği yapacak daha çok şey olsa fena mı olur?

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yuh şewkim kırıldı elin oğlu deli para kazanıyor biz 100 tıka 1 dolar alamıyoruz..

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fugitive' Alıntı:
moralim bozuldu gene

Benim Moralim düzeldi neden bozulsun , demekki alabilen alıyor ;birde şöle düşünün geçen yıl 100 milyoar$ cirosu olan bi firmadan bahsediyoruz kazanıyor ve kazandırıyor..
Daha çook çalışmam lazım daha çok...

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eğer ilgili teknolojileri biz bulup biz geliştiyor olsaydık, yeniliklerden ilk haberi olanlar ve bu yeniliklerden nasıl para kazanılabileceği konusunda herkesten erken davrananlar ve bu tür kazançları elde edenler biz olabilirdik, malesef durum böyle değil, amerikalı yapıyor geliştiriyor ve bunlar önce kendi vatandaşına ulaşıyor. internet içinde aynı şeyler geçerli, biz daha internetin ne olduğu konusunda atıp tutarken adamlar arama motoru kurmakla, para edecek domainleri toplamakla, sektörel siteler yapmakla uğraşıyordu. yukarıdaki çekin üzerindeki gibi bir rakama bizden ulaşan varmıdır bilmiyorum ama zannnetmem fakat amerikada çoktur kanaatimce.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5