İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Para Getiren Kelimeler

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsenseadwords.com dan 17$ a baya bi kelime satın aldım isteyen olursa 10$ a verebilirim

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
x

bilmiyorum dostum görecem 5 dakika önce aldım daha :) ama 0.3 cent alırken bi tane buldum 0.5$ hemen hemen yani iyi keywordler isteyen varsa veririm 10$ a isteyenler [email protected] paypal ine 10$ yolladıktan sonra pm atarsa sevinirim

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense kardeşLiginden sonra şimdi de word kardeşLiği mi doğuyor :) şimdi merak etmeye başladım acaba "Lord of the word's" nedir acaba :)

T

turka

Misafir
canparlak' Alıntı:
bilmiyorum dostum görecem 5 dakika önce aldım daha :) ama 0.3 cent alırken bi tane buldum 0.5$ hemen hemen yani iyi keywordler isteyen varsa veririm 10$ a isteyenler [email protected] paypal ine 10$ yolladıktan sonra pm atarsa sevinirim

bu arkadaştan alan kişide 5 $ a satsında en son 2 $ dan olanı bende alırım hem :p

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
x

turka' Alıntı:
bu arkadaştan alan kişide 5 $ a satsında en son 2 $ dan olanı bende alırım hem :p
ama updateleri olacak onları da ben vericem herhalde alan kişilere :) yani 2$ arkadaştan alırsan updatesiz keywordleri almış olursun

T

turka

Misafir
canparlak' Alıntı:
ama updateleri olacak onları da ben vericem herhalde alan kişilere :) yani 2$ arkadaştan alırsan updatesiz keywordleri almış olursun

tamam senden aldıkça oda bize verir ne farkı varki ? senin yaptığının aynısı işte öle düşün

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) tamam da şartlardan biri de burda satmıcak burda satarsa bende vermem olur biter yani

T

turka

Misafir
oks adsenseadwords.com dan bugün 17$ alıp yan pazar yapıcam bende .

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Any other use of the Information, including but not limited to re-publishing, re-broadcasting, re-selling or sharing the Information, is strictly prohibited.
yaptığın yasal değil

M

mfk_1868

Misafir
dogru soyluyor yaptıgın iş yasal degil. o sirket sana resell haklarını vermiyor sadece kullanabilirsin.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar lütfen boş konuşmayın adamların yaptığı iş yasal mı sanki de bana ne yapıp ne yapmayacağımı öğretecekler almak isterseniz alırsınız istemezseniz almazsınız 17$ yerine 10$a veririm diyorum yorum yok artık başka isteyenler pm atmaya devam etsin ne diyim

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bari yaptığın işe iyineti ortak etme. vbulletin forumlarında "lisanssız kullanan türkleri ispiyonluyorum size" diyen iyinetadmin uyuma, ha vbulletin ha bu site...

M

muziklist

Misafir
anlamadıgım konu şu siz şimdi 17$ verip size keywords mu veriyorlar adsensede iyi versin diye ben buna gülerim :d 0,03 ne 0,05 ne ya siz iyimisiniz ya

hangi keywords un ne kadar verdigini zaten biliyoruz benim en dandik keywords 0,8 verirken kaliteleri 0,87 veriyor 100sayfalık keywordsum var içerigim ben bunlari o zaman milyarlara satim töbe töbe ya paranızı çöpe atmayın işiniz mi yok ya

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi ben bu konuya gülerim. varmı böle bişiy ya kelime için para veriyorlar. onlar düşünüyorsa sizde düşünün sizde kazanın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi