İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dakikhost elemanları nerdesiniz? bu bir vurgun mu?

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostsatis.Com:mad:

" Size biraz sert gelicek ama kusura bakmayın bu cevabı vermeye zorladınız beni. "Siz bu kafayla daha çok mağdur olursunuz."

sen böyle birşey yazarken neyden destek alıyorsun ? karşılıklı sidik yarışımı yapmaya çalışıyorsun, komiksin.

Bu kafayla cok mağdur mu olurum? yaptığım sadece parasını verip host satın almak parasını günü gününe ödediğim için mi mağdur oldum. beni anladım kardeş sen boş adamsın, ama buraya boş boş yeşler yazma. Yeter uzaklaş konudan. Senden host fln almıycak burdakiler tamam ? o yüzden yazmaya dewam etme. Emek verme ki sonra üzülme.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Pardon evlilik mi yapiyoruz hizmet alirken, iyi gun kotu gun ? Sorun neyse yazilir. Neden ahraz gibi beklemeli bu insanlar, veya bu ogutleniyor anlayamiyorum. Sanirim bir aciklama hala gelmeyecek o yuzden gereksiz yere bu konuyu uzatmayalim. Konuyu okuyan sirket yetkilisi ayri bir topic acip derdini anlatabilir. Sanirim yeteri kadar rahatsizligimizi ve elestirilerimizi monolog halinde, cevap alamadan ilettik.

Pinhani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarın akşama kadar sitelerinizin çalışacağı duyumunu aldım . Hadi hayırlısı .

senle alakalı değil ama nah açılır diyesim geliyo :D

2 haftadan fazla oldu sanırım bizim sitemiz kapanalı, ilk başta ilgileniyoruz dediler, bol bol ilgilendiler sağolsunlar, nasıl bi problemse çözüm getiremediler, alorak'ın açtığı başlıklardan da takip edebilirsiniz, sonra sunucu göçtü komple, 10 gün falan da oldu sanırım sunucu göçeli...

nasıl birşeydir ben anlamadım tamam hosting konusunda fazla bir bilgim olmayabilir ama nasıl bi donanım sorunudur ki bu 10 günde giderilemeyecek? eli armut mu topluyor o dc'nin... parça yandıysa sökersin gider yenisini alırsın takarsın yerine en fazla bir gün sürer iki gün sürer. bunu yapmaları bu kadar mı zor. ya da dakikhost bunu yaptıracak yetkiye sahip mi değil.

10 küsür gündür bekliyoruz, her telefon açışımızda şu zamana düzelecek, şu zamana düzelecek diye ertelendi, tamam dedik, napalım, elimiz mahkum yedeğimiz yok yedeğimiz olsa bir dakka durmayacaz da.

en son telefon görüşmesinde cihan bey'in almanya'ya gittiği söylendi, bilmiyorum bana hiç de inandırıcı gelmedi...

geçen hafta hafta sonu aradığımızda bize sunucunun yedeklerinin tek tek elle yüklendiği söylendi, bu işlem (!) 4-5 gün sürdü, %70'lere geldik falan dediler hatta bi aralar, sonra gene bişeyler oldu. ya telefon açıyoruz hep aynı şeyi söylüyolar bu nasıl bi donanım nasıl bi sorun...

artık iyice sinirlerimiz bozuldu, parasında değiliz işin, geri alalım yedeklerimizi yeter

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senle alakalı değil ama nah açılır diyesim geliyo :D

2 haftadan fazla oldu sanırım bizim sitemiz kapanalı, ilk başta ilgileniyoruz dediler, bol bol ilgilendiler sağolsunlar, nasıl bi problemse çözüm getiremediler, alorak'ın açtığı başlıklardan da takip edebilirsiniz, sonra sunucu göçtü komple, 10 gün falan da oldu sanırım sunucu göçeli...

nasıl birşeydir ben anlamadım tamam hosting konusunda fazla bir bilgim olmayabilir ama nasıl bi donanım sorunudur ki bu 10 günde giderilemeyecek? eli armut mu topluyor o dc'nin... parça yandıysa sökersin gider yenisini alırsın takarsın yerine en fazla bir gün sürer iki gün sürer. bunu yapmaları bu kadar mı zor. ya da dakikhost bunu yaptıracak yetkiye sahip mi değil.

10 küsür gündür bekliyoruz, her telefon açışımızda şu zamana düzelecek, şu zamana düzelecek diye ertelendi, tamam dedik, napalım, elimiz mahkum yedeğimiz yok yedeğimiz olsa bir dakka durmayacaz da.

en son telefon görüşmesinde cihan bey'in almanya'ya gittiği söylendi, bilmiyorum bana hiç de inandırıcı gelmedi...

geçen hafta hafta sonu aradığımızda bize sunucunun yedeklerinin tek tek elle yüklendiği söylendi, bu işlem (!) 4-5 gün sürdü, %70'lere geldik falan dediler hatta bi aralar, sonra gene bişeyler oldu. ya telefon açıyoruz hep aynı şeyi söylüyolar bu nasıl bi donanım nasıl bi sorun...

artık iyice sinirlerimiz bozuldu, parasında değiliz işin, geri alalım yedeklerimizi yeter

Bence birşey diyesin gelmesin :) siteler harbidende açıldı

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
perşembe sabahı kapandı, sasu ve winsock sayesinde perşembe öğlen açıldı :) ama 72 saat süren bir uykusuzluk cabası :) gerçi değdi aslında.. giden 30-40 sitem oldu.Hiç birininde yedeği yoktu.Sasu serveri hemen açdı gerçektende teşekkürler.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanda biraz yüz olsunda bari bu kadar lafı yeditekten sonra açsın siteye 3-5 gün dursun adam bundan sonra kimsenin host alıcakları yok onlardan tabikide.

ben konunun en başında dediğim gibi hostumu taşıdım zaten istediği kadar daha kapalı kalmaya dewam edebilir.

Kapalı kaldığım her gün 3$ zarar ediyorum reklamlardan, reklam verenler benim tepeme biniyor benim günahım neydi?

p3 1000 de olsa aylık 40$ a aldım serverımı rahatım.

S

sasu

Misafir
sabredin sorun düzelir.bu kadar gün kapalı kaldı vardır bir sıkıntıları acıklama yapıcaklardır bekleyin foruma yazınca eline bırsey gecmez + aranızda fatura alan varmı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5