İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicaded nereden alınır ?

Hangi firmadan dedicaded server alınır ?

• layeredtech

Kullanılan: 48 17.2%
  • theplanet

Kullanılan: 22 7.9%
  • ev1servers

Kullanılan: 29 10.4%
  • fdcservers

Kullanılan: 20 7.2%
  • fdcturkey

Kullanılan: 28 10.0%
  • Gnax

Kullanılan: 10 3.6%
  • Nixcon.com.tr

Kullanılan: 34 12.2%
  • diğer

Kullanılan: 46 16.5%
  • sagonet.com

Kullanılan: 5 1.8%
  • dedicatedturk.com

Kullanılan: 11 3.9%
  • hosteurope.de

Kullanılan: 7 2.5%
  • dedicatednow.com

Kullanılan: 2 0.7%
  • Hostcini

Kullanılan: 17 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    279

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
onemli olan network kalitesi anket seceklerine gore layered ve theplanet her turlu agir basiyor. Ama anket disina olan cok kaliteli datacenterlarda var.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
IndexServers' Alıntı:
ankette bir çok firma eklenmemiş.birde fdc den iki tane var. fdcservers ve fdcturkey zaten ikide bir :)

ilk mesajimda soyleyin ekleyelim demistim, biliyorsaniz yazin ekleyelim.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sönmez' Alıntı:
Bence sagonet.com da eklenmeli..
herşeyde para istiyen yeri geldimi müşterisine kazık atan destekleri sıfır olan.Müşterilerine bildirmeden networklarını onarıma sokan(1 hafta kesinti) bir firma ne kadar iyi olabilir sizce?

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IndexServers' Alıntı:
herşeyde para istiyen yeri geldimi müşterisine kazık atan destekleri sıfır olan.Müşterilerine bildirmeden networklarını onarıma sokan(1 hafta kesinti) bir firma ne kadar iyi olabilir sizce?
Benim herhangi bir problemim olmamıştı... Ancak şu anda kullanmıyorum..Almanyadan başka bir firma ile çalışacağım. Siz memnun olmayabilirsiniz ancak ben memnundum..

kutver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben theplanet ve layered kullanıyorum 2sinden de memnunum. Hostcini'nide eklesek mi listeye

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
bu arada LayeredTech ve DedicatedNow artik Kimliğini yada pasaportunu önlü arkalı scanleyip göndermeyene server vermiyor, bilginize... (bundan sonraki yeni üyeler için) Fotokopi olsa dahi kabul etmiyorlar, sadece scan .jpg dosyası şeklinde olması gerek.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nokie' Alıntı:
bu arada LayeredTech ve DedicatedNow artik Kimliğini yada pasaportunu önlü arkalı scanleyip göndermeyene server vermiyor, bilginize... (bundan sonraki yeni üyeler için) Fotokopi olsa dahi kabul etmiyorlar, sadece scan .jpg dosyası şeklinde olması gerek.

evet doğru. dedicatednow.com anlaşmanın yanı sıra kimlik fotokopisinide istiyor.
Dedicatednow.com u kesinlik öneririm.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
aynen katılıyorum dedicatednow networküde kaliteli pegasus üzerinden alıyor layered'e en güzel alternatiflerden birisi + fiyatlarda iyi ve destek çok daha iyi layered'a göre.

D

deja-vu

Misafir
bana burdan veya baska bı yerden tr kaynak olmamak sartıya reseller alabılıcegım kredı kartı odeme secenegı olan stelerı yazarsanız sevınırım

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deja-vu' Alıntı:
bana burdan veya baska bı yerden tr kaynak olmamak sartıya reseller alabılıcegım kredı kartı odeme secenegı olan stelerı yazarsanız sevınırım

size istediğiniz paketi verebiliriz.Kredi kartla ödeme seçeneği mevcuttur.İstersenizde İdeal veya bonus kartınıza +12 taksit imkanı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5