İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dilek - Şikayet Konusu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu temayı önermiyorum bence default tema üzerinde oynama yapılsa buton+logo+banner vs. daha güzel olur.

uFig

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tema konusunda bende default diyorum.

vb'ye o şekilde alıştık. Orginal dışındaki temalar göz yoruyor ve forumdan itiyor.

T

trgy

Misafir
Şu an deneme yapıyoruz sadece görüşlerinizi merak ediyoruz. Görüşlerinize göre bu tema veya diğer tema üzerinden değişiklik yapılacak.

En baştan tema da yaptırabilirim. Göz yoran kısımlar butonlar sanırım çok açık renkli.

default olarak eski temayı seçtim. Yeni tema üzerindeki değişikliklere sol at kısımdan iyinet v2 yaparak bakabilirsiniz.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Aşağıda tema seçme bölümü var arkadaşlar. Belki bilmeyen olur diye hatırlatayım dedim.

Ben direk default temaya geçtim.

T

trgy

Misafir
Biri şu rep sisteminde nasıl bir mantık varsa açıklayabilir mi? 2 gündür ayarlıyamadım.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
1.sin de 52 mi ne vermişti
2.sin de ise 1720 gibi...

1720 repim ile 2700 küsür rep verdim.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
rep sistemi manyak oldu :)

T

trgy

Misafir
Son kez sıfırladım ve ayarladım. Bu sefer oldu.

Bu vbuletin panelini Türkçe yapan her kim ise Türkçe anlatımı bozuk. :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://vbskinworks.com/forum/index.php?styleid=383
ben bunu tavsıye edıyorum çok mu renklı ne :p

Traderlar 0 lansın,
kontrol panelındekı son yazdığım mesajalr gibi bir şey var bence gereksız kaldırılsın.
birde mumkunse iyinetın nedense bır turlu kabul etmedığı 2 hesabım bırleştırılsın artık :p

bykaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temaya ellemenizi tavsiye etmem, sonuçta webmaster platformu, kimsenin sitenin şuanki tasarımından şikayetçi olacağını sanmıyorum, sade, öz ve kullanışlı.

yönetim konusunda çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

yeni yolunuzda başarılar.

Garintsi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fuub'un tasarımı gayet hoş, onu iyinet'te kullanabiliriz. Ayrıca Fuub'un indexi de iyinet'te kullanılabilir. Logonun değiştirilmesi taraftarıyım, berbat bir logo.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayırlı olsun öncelikle.

1. Davetiye sistemi kalkmalı mı?

Kısa süreliğine evet.

2. Logo ve tema değişmeli mi?

Temanın renkler biraz daha koyulaştırılabilir ama default tema güzel bence. Logo tabiki..

4. Hosting şirketlerine hosting rütbesi, script yazarlarına yazılımcı rütbesi, web tasarımı yapanlara tasarımcı gibi rütbe verilmeli mi?

Kesinlikle. Özellikle hosting konusunda, piyasada 1+ yıldır iş yapan vergi levhalı firmalara özel bir rütbe verilebilir.

Yeni kategori olarak ta, WP ve vB bölümleri alt bölüm değil normal kategori olsa güzel olur.

--

Yeni üye olurken sms onayı güzel olur. Yeni üyeler için x gün sadece forumu gezebilme ve arama yapabilme yetkileri açık tutulsa, yine güzel bi' uygulama olur.

Ticareti canlandırmak gerek. Diğer arkadaşlar da söylemiş zaten.

Şimdilik aklıma gelen bunlar. Tekrar hayırlı olsun, başarılar.

Volga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar. Beni tanıyan tanır. OkanK..

Hayırlı olmasını diliyorum, duyumu aldık bi hayırlı olsuna gelelim dedik :)

Davetiye sistemi kesinlikle kalkmamalı. Sonuçta ticaret yapıyoruz, dolandırıcının, sahtekarın tek tuşla üye olması taraftarı değilim. Ha davetiye bir çözüm müdür hayır tam anlamıyla bir çözüm değildir. Bir nebze de olsa sahtekarlığı hafifletir.

Logo oldukca hoş. Daha iyisi yapilacaksa neden değişmesin. Tema ben şahsi olarak konuşayım, vB'nin default temasını daha çok seviyorum. En fazla bir iki şablon düzenlenebilir. Ama bakınca vB'nin default teması olduğu anlaşılmalıdır.

Kategorilere tam anlamıyla bakamadım ancak ne kadar genişlik, o kadar temizlik demektir. Hazır uygulamalar bölümüne biraz daha script eklenebilir, ayrıca baktım IPB yok, kesinlikle olmalı. vBulletin ve Wordpress gibi popüler scriptler ayrı bölümlere alınmalıdır.

Rütbe olayı fena olmaz hani. Kimin ne iş sahibi olduğunu görmek iyi olacaktır. Ancak herkese dağıtılmamalıdır. Örneğin hosting işinde Ni-Osman, coder olarak Webloader (sadece örnektir) gibi isimlere bu gibi rütbeler başlangıçta verilmelidir. Daha sonra illaki devamı gelir.

Ücretli üyeliklere az önce baktım, gerçekten ücretli üyeliklerin satılması için farklı paylaşımlar yapılmalıdır. Kısaca üye verdiği paranın karşılığını almalıdır. Yani vip üyeliğin adı karizmadan çok paylaşım ile anılmalıdır.

Banlı üyeler bence aynen kalmalı. Forumda efsaneleşmiş isimler varsa (mesaj sayısı vs. gibi kriterler baz alınır) onlar incelenir, bir dolandırıcılık vs. yoksa affedilmelidir. 5-10 mesajı vs. olan üyeler için parmak yormaya bile değmez, iki dakikada kayıt olsunlar. :)

Ayrıca R10'daki gibi profilde kim nereli görsek çok iyi olur. Bir de dil dosyası var, dikkat ettiğim kadarıyla tam anlamıyla Türkçe değil. Önemli bi konu bu.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Selam olsun tüm dostlarıma :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5