İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz'a site eklemek için yapılması gerekenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bluviaggiatore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
basit bir örnek vereyim nanofiyat .com
siteyi açın sadece bir resim var başka bir içerik yok ama dmoz da kaydı var . ben 3 senedir hep eklemeye çalıştım . ama eklemediler illegal bir içerik yok dertleri nedir anlayamadım .
http://www.nanofiyat.com/ bakınız sadece resim .

Ucuzpet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim paylaşımınız için. Ben geçen hafta kayıt oldum fakat kayıt kabul edildi mi edilmedimi nereden bakacağımı bilmiyorum bilen varsa söylesin lütfen.

genchakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
musainci.blogspot.com eğitim üzerine olan yazılar hangi kategoride olabilir.

tay79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmaster değilim site kurulumundan hiç anlamam.Aklıma parlak bir fikir geldi sitesini kurdum,seo meo hiç anlamam...hazır wordpress sitesinde fikrimi hayata geçirdim sadece..siteyi kuranı 8-9 ay oluyor.. 300-400 civarında getirisi oluyor bana..bu da bir açığımı kapatmama yardımcı oluyor..Siteyi dmoz'a 2 hafta önce kendim ekledim buradaki yazılanları okuyarak, kabul etmişler, allah razı olsun....:)))

Anlatmak istediğim şu, anladığınız bir içerikte birazcık fark yaratırsanız dmoz editörleri sizin kankanız olabilir, ya da ben ukalalık ediyorum şuan:p

izci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google sıralaması için çok etkili oluyor mu bu site?

NiluferSipahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dmoz ile ilgili başka bir konudaki yorumlarda editörlerin para alarak kayıt işlerini yaptığını okudum. Bu doğru mudur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5